Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Novák

Stran: 1 ... 28 29 [30] 31
436
Hlavně, že je vidět logo.  :D

437
Děkuji, já prosil o screen, já myslím, že to je o něčem jiným no.  :) :D

438
Zkuste schválně jestli budete mít čas dneska večer udělat screen kriminálky anděl, na porovnání, mi se zdá, že je to dobře natočené.

439
Souhlasím s vámi, taky sem si toho všiml.  Ale taková Kriminálka Anděl, ta je natočená parádně a jsem rád, na tu osobně koukám.  :)

440
Jo to je hodně logické, řeší se tedy analog ale dám to na digitál, protože tam vysílá.  ;D  Od toho tu ty kategorie přeci jsou, né jako dříve.  Pokud ste viděl někdy nějaké velké forum, tak je tam schválně dělaný přehled kategorií, aby se to dalo lehce najít i později.  Někdo si rád něco připomene za pár měsíců. :-)

441
Tak nám včera ráno (v pátek 9.4.) konečně na Vraním vrchu u Domažlic vypnuli analogový signál televize Nova (kanál 24). Nevěřil jsem vlastním uším, když mi dnes zákazníci chodili kupovat set-top-box, že opravdu ty dva/tři roky sledovali pouze jednu jedinou stanici - Novu. Jak to mohli vydržet? nechápu  :D Ptal jsem se jich, většinou odpovídali, že nejsou moc velcí televizní diváci,nejvíce času tráví u internetu nebo si na TV pouští DVD. Včerejší vypnutí posledního analogového programu v této lokalitě je donutilo koupit si set-top-box

Paráda, jen nevím proč to dáváte do DVB-T, když tu je kategorie Analogové vysílání. :-(  I když oni to administrátoři urči přesunou. :-)

442
Skylink / Re: Miliontá karta Skylink
« kdy: 06. 04. 2010, 20:16:06 »
No to koukám, že tak náhle se to číslo zvedlo, asi si každý vyhodoval satelit a kartu skylink.  ;D ;D

443
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re: O2 TV
« kdy: 06. 04. 2010, 20:07:20 »
Jo, to je přesně to nastavení co popisuji o příspěvek výše. :-)

444
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re: O2 TV
« kdy: 06. 04. 2010, 18:09:07 »
Dobrý den,

nastavení kde můžete měnit možnosti videa vám vyjede, když zapínáte set top box a stahujou se vám programy (nebo načítají to píše, ted přesně už nevím), tak mačkejte setup na set top boxu.  :-)

445
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re: O2 TV
« kdy: 04. 04. 2010, 17:38:41 »
Přesně tak, to mi příjde nereálné.

446
Digitální televize přes IP protokol (IPTV) / Re: O2 TV
« kdy: 04. 04. 2010, 09:39:28 »
S O2TV to je těžké. Telefónica nekomunikuje, ať se to týká O2TV, nebo jejich pozemního multiplexu 4. Vždyť jak dlouho slibují nějaké masivnější rozšíření HD programů v O2TV a skutek utek...
Otázka je jestli jim to zvládne ty jejich linky, všude mají už většinou maximální rychlost internetu a to 8mb/s a ještě když k tomu je O2TV, tak to není 8mb.   Já měl O2TV dva roky a začínal sem díky ní poznávat programy jako je Nova Sport atd, takže sem byl spokojenej.  Dneska mám satelit a poznávám Nova Sport HD a myslím, že za lepší cenu. :-) 

Když byla nedávná olympiáda, tak na O2tv vysílali ČT HD, ale nevím to jistě, říkal mi to kamarád co v té době ještě měl O2tv.  A právě když vysílali ČT HD olympiádu na O2tv, tak břečel operátorkám do telefonu, jak mu jede internet místo 8mb/s nějakých 3-4mb/s.

447
Analogové vysílání / Re: Analogová Nova
« kdy: 03. 04. 2010, 21:31:24 »
Ano přesně tak, takže Roudničák asi nejste koukám, protože Prahu analog tady chytnout nešlo, díky tomu debilnímu řípu. :-(  :D

448
Analogové vysílání / Re: Analogová Nova
« kdy: 03. 04. 2010, 19:11:32 »
Já také jedu na dvb-t a dvb-s, akorát ve sklepě v dílně mám malou crt sony a tam chytám Analog Novu a ČT  1, ale až se vypne, tak tam šoupnu stb.  :D

Jinak ještě reaguji na pana Miroslava Vlasáka.
Citace
U nás se již pouze dají zachytit vzdálené vysílače s nekvalitním příjmem, proto již každý přešel na DVB-T či DVB-S (Litoměřicko).
Já bydlím také v Litoměřicku, konkrétně Roudnice nad Labem a buková hora není zase tak daleko.

449
Ted sem to psal do diskuze.  :D
Ano já to mohu potvrdit, bydlím v Roudnici nad Labem, Ustecko (kousek od Prahy) a mux1 z Ještědu chytám na 70%, ted sem zkusil naladit kanál 52 a signál vyšel 90%, přidány byly 2 služby, Prima a Prima cool.

450
Jestli jste chtěli, abych přestal fórum používat, tak se vám to povedlo. Netuším ovšem jestli v té změti balastu kolem někdo můj text vůbec najde. Základní otázka, proč je použito jiné písmo než na webu? Proč se mi na stránku vejdou jen dva jednořádkové příspěvky? Otázek bych tu mohl napsat ještě spustu, ale já nemám čas ani chuť zkoumat to hlouběji.Je ještě jedna otázka, můžu si tu někde sám nastavit jak by mělo fórum vypadat? Nebo se najde někdo schopný, kdo by to dokázal pomocí Greasemonkey?

Tohle bych spíše viděl na pár vět do stylishe. (Komu se to nelíbí at si stylish pořídí). :-P

Stran: 1 ... 28 29 [30] 31