Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jaroslav Novák

Stran: 1 [2] 3 4 ... 31
16
Proč jen tak malý výkon 1kW a není třeba výkon 5kW jako u Radíkova který taky koliduje s Krížavou? Zase budu bez příjmu RS když tak malý výkon. Radíkov nemohu přijímat kvůli Krížavě, pokud by byl vybrán třeba kanál 43, 60 nebo 58 (pokud by to bylo možné jako jedno frekvenční síť s Tlustou ze Zlína), tak by nebyl problém. U Radíkova za určitých podmínek mohli možná použít ještě kanál který se kryje s Javorinou pokud by bal potlačen signál na Slovensko a nerušil tam jejich signál.

Budte v klidu,  muze byt i hur.  Ja bezproblemu chytnu,  Klinovec,  Bukovku,  Jedlak,  Jested i Cernou Horu,  ale mam smulu.   Prahu mam bohuzel za kopcem,  protoze bydlim kousek pod Ripem.

17
Mě by docela zajímalo jak je to teď s RS8, jak se změnila politika této sítě.  Pamatuji si, že mi někdo z radiokomunikací odepisoval na můj dotaz, jestli nebudou přibývat vysílače na Ústecku nebo Liberecku a bylo mi zodpovězeno, že je to konečný stav v celé ČR, ale teď najednou vysílače přibývají.   

Možná by to bylo zajímavé téma na aktualitu Lukáši, pokud je někdo z ČRa sdílnej. :-)

18
Problém v televizi bych nehledal, pokud zadáváte správné kanály, tak by to měla naladit. Nepíšete žádné podrobnosti, kde se nacházíte, jaké kanály zkoušíte naladit. 
Pokud jste na stejné společné anténě jako soused, tak můžete mít oba příjem na hraně, ale jeho TV má prostě citlivější tuner, nebo máte chybu někde v účastnické zásuvce, na svodech.  Opravdu je hodně variant....

19
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 16. 02. 2015, 23:34:30 »
Dnes jsem provedl zkoušku antén, a myslím si, že nejede Hodonín - Starý (či Nový) Poddvorov. Jestliže říkáte, že valí Znojmo beze změny, tak to vidím na ten Hodonín, něco s tím pan Pařízek prostě ukur..l. Máte, prosím, někdo jeho mail - že bych mu písnul? PS: Inverze včil néni, takže je problém jinde.

helpdesk@multiplex4.cz

20
Nevím kde je problém, ale když je signál v ten moment v pořádku a další programy na TP taky jdou bez problému, tak si myslím, že bude problém někde jinde.

21
To je opravdu chyba na strane skylinku,  nebo distribuce.  Taky sem se s tim setkal na novem TP u skylinku,  nekdy treti den myslim.

22
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:TV4you skoncila?
« kdy: 01. 01. 2015, 12:13:36 »
Evidentně ten kdo zatím stojí, má pěkné páky.  :)

23
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:TV4you skoncila?
« kdy: 31. 12. 2014, 20:32:54 »
Už od rána nejde.  Určitě to není žádná chyba streamu nebo něco podobného, protože nefunguje ani jejich web, bylo by to spoustu náhod najednou.

24
pozvou na Sport 1 HD? :-D


25
Tak já jsem docela spokojený, konečně liga mistrů v HD.

26
Pánové, přestaňte spekulovat. Právě mi přišla informace z UPC, že Premier League na Slovak Sportu bude. Ostatně, když to koupili na tři roky, proč by vysílali jen jednu sezónu, že? Práva už mají zaplacená, takže nevím, co tady stále spekulujete.

Lukáši je hezké,  že vám něco přišlo od někoho uplně jiného než slovak sportu,  ale me udivuje to jak jsem zminoval v prvim příspěvku.  Minule zahájení to byla velká propagace a ted vubec nic,  komunikace nulova z jejich strany.    Chapu,  že vy máte hodne zdroju,  to my nemama pochopte.

Skoro mi začíná připadat,  že jste naštvaný když tu někdo diskutuje,  nebo spekuluje jak píšete.

27
Televizní stanice a jejich program / Slovak Sport a vše kolem
« kdy: 14. 08. 2014, 13:02:00 »
Zdravím, nechci dělat zbytečný rozruch, ale to co se poslední dny děje okolo Slovak Sportu si myslím stojí za založení vlákna.

Tento sport byl údajně založen pro sportovní fanoušky, Greguš pořád tvrdil jak chtějí vysílat pro co nejvíce sportovních diváků a v největších platformách.  Realitu ohledně vysílání Slovak Sportu 2 v ČR známe asi všichni a poslední vrchol je, že si zablokovali na svém facebooku přidávání komentářů od lidí, protože diváci chtějí vědět, jestli je nepotvrzená informace o konci vysílání PL na Slovak Sportu pravda.

Divákům se nedivím, PL začíná tuto sobotu a na FB profilu ani zmíňka o Premier League, na webu a programu Slovak Sportu taky ne, tak se diváci začali ptát na officiálním profilu o vysvětlení, dočkali se neodepisování ze strany Slovak Sportu a zablokování častých dotazovatelů.

Co říkáte na takový přístup? :-)

28
To slavné LTE už mi začíná lézt krkem a ještě ani pořádně nezačalo.   Dnes mi volal nějaký b***c najatý o2 a přesvědčoval mě, abych šel do LTE internetu, nejvíce mě vytáčel lhaním, že v místě mého bydliště už LTE pokrytí je a státní informační web http://start-lte.ctu.cz/ nemám brát vážně.   

Vrcholem bylo, když mě začal přesvědčovat, že internet v optické síti je horší než LTE a pokud LTE nevyzkouším, tak nemám tvrdit, že optika je lepší.   Když jsem mu řekl, že podepsat smlouvu o kterou mu jde jen pro nějaké "vyzkoušení" se mi nevyplatí, tak naštvaně řekl nashle a zavěsil.

Nechci to vidět až se to pořádně rozjede.   Smutné na tom je pomyšlení kolik lidí už asi ukacal a kolik ještě ukecá.

29
Sportovní fanoušci co mají k dispozici ČT Sport HD jen v dvb-t si můžou oddechnout, že MS ve fotbale je v noci do brzkých ranních hodin, to sluníčko nepere do vysílačů. :-D:-D

30
Do googlu bych zkusil něco jako "dishpointer" nebo "sat finder", tam už by se to podle screenu mohlo najít..

Stran: 1 [2] 3 4 ... 31