Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jaroslav Novák

Stran: 1 [2]
16
UPC Direct / Sport 1, Sport 2
« kdy: 07. 08. 2010, 19:21:39 »
Zajímalo by mě v jaké kvalitě běží programy na Thoru od UPC?  Kdyby někdo měl screeny, tak bych se vůbec nezlobil.  :P  díky

17
Digi TV / Digi TV set top box
« kdy: 17. 07. 2010, 16:22:00 »
Měl bych jednu otázku pánové, dříve mi někdo tvrdil, že se televize chytne jen na jejich dodávaných boxech.  Docela přemýšlím o pořízení digi tv kvůli tomu slavnému digi sportu, pokud vůbec pojede v ČR.  Takže by mě zajímalo co je pravdy na tom, že to jde jen na jejich boxech.?

18
Tak mě tak napadlo, že sem tady ještě neviděl nějaké oblíbené programy.  Třeba nějaké hudební FTA které posloucháte rádi?  :)

19
UPC Direct / Účet u UPC
« kdy: 14. 06. 2010, 20:17:54 »
Tak mě tak napadá jak to ted je (bude) u satelitního UPC, dříve když byli jen na astře, tak se dala zakoupit karta předplacená na rok nebo půl roku, kde pak jej stačilo aktivovat na lince.
Dá se ted předplatit také na takové delší období jako třeba u skylinku bez zapisování nějaké smlouvy nebo posílání měsíčních plateb?  Navíc u skylinku jde během pár minut určitýma platbama předplatit jaký balíček chceme, jak je to tedy u UPC? :-)

20
Tak mě tak napadlo srovnání hokeje, jako se tady dříve řešil srovnání fotbalu na Čt a nova sportu.  Jak si jistě někdo všiml tak aktuální MS je poslední zápasy i na ČT HD.  Já když porovnám MS a NHL na nova sportu, tak musím dát palec nahoru NHL a Nova sportu, obraz má o hodně lepší, co myslíte vy co sledujete rádi hokej?  :P

Skoro mi to připadá od ČT jako "Něco tam dáme aby se neřeklo."

21
Bukovka od rána má výpadky, jak analog, tak digitál. Během tohoto výpadku bylo zajímavé sledovat jak se dá krásně naladit třeba Praha, chytám kanál 46ku, kde mi kvalita signálu dost pohupuje okolo 30%, ted je to dvakrát tolik.   Ale myslím, že kdyby vypadnul ještěd 43 kanál, že by to šlo ještě lépe.  :D 
Jinak bydliště je Roudnice nad Labem, kde na Prahu hodně překáží populární čedičová hora Říp. :-(

Stran: 1 [2]