Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jan Z

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
106
Televizory / Re:výběr TV, 42" , cena kolem 15 000kč
« kdy: 02. 01. 2014, 17:57:46 »
Taky řeším podobný problém, vím, že chci asi SMARTKU s WiFi (zabudováno) a LEDku, tenký rámeček, velikosti ideálně 94-102 cm ( tzn. 37, 39 či 40 palců) - spíš asi , ale těch 39 nebo 40 palců. Možná bych bral i tu 42 ( 107cm), ale mám také jen DVB-T a obraz je z toho přijmu dobrý do úhlopříčky 40, pak je to čím dál víc rozmazané. No a aby to mělo i HbbTV a DVB-T2 tuner. Cenově též do 15 tis. ideálně ale tak 12-13tis.Kč . Značkově asi LG, Panasonic ostatní značky nevím... , koukal jsem i po Sony, ale ty prý nepřehrávají z USB AVI, tak nevím... Samsungy jsou prý poruchové, Sharp prý taky nebrat a Philips je zas komplikovaný, nepřehledný (menu atd.)  Tak si vyberme teda..... :-)

107
Jelikož je dost lidí, kteří ještě mají jen mpeg2 přijímač, tak bych spíše stále volil variantu v DVB-T SD verzi a v DVB-T2 HD verzi. Tzn. kdo by měl zájem o HD příjem, koupil by si přijímač či TV s DVB-T2, takto bych to ponechal souběžně asi rok a pak bych SD a tedy celé DVB-T vypnul a to i včetně komprese mpeg4, která se u nás moc nechytla.

108
Potřeboval jsem provolat kredit asi 80 kč, tak jsem ze srandy zavolal do toho kvízu za 70 kč. Vypadalo to, že tam nikdo nevolá, protože moderátorka stále vyzývala, aby už konečně někdo zavolal, takže pěkný podvod a navíc jsem čekal asi hodinu, než se s někým konečně do studia spojili. Takže ke konci pořadu, nakonec jakoby se na lince spojili s nějakou paní, která kvíz uhodla, ale kdoví jestli jí nějaké peníze přišly. Je to podvod na lidi, kteří na tom finančně nejsou moc dobře a věří, že něco vyhrají, ale realita je jiná, vyhrává jen ten, kdo ty kvízy provozuje, chudáci důchodci.   >:(

109
Skylink / Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 03. 09. 2013, 22:57:16 »
Mám satelit na chalupě mezi lesy, takže anténa tu nešla, Internet ano, a raději se podívám na svůj film, ale přesto, když jsem zjistila, že ze slíbených "gratis" programů jich dost vypnuli, tak mě to naštvalo. Investovali jsme 5,5 tisic do satelitu hlavně kvůli babičce. Zdá se, že poplatek 29,-Kč měsíčně je nízký, ale z principu ho platit nebudu. Dnes kromě placených českých pořadů odstřihli i Ct1 a CT2 a STv1 a STv2. Z diskuzi jsem pochopila, že stěžovat si není kde. Chci se jen zeptat: Máte někdo zkušenost s tím, jak to pokračuje? Vypnou to všechno?

Problém je asi v tom, že máte ještě starou kartu Cryptoworks, bude si muset koupit kartu Výměna cryptoworks/irdeto a nebo nový přijímač HD s kodováním Irdeto a kartou SkyLink Irdeto... tzn. že do satelitu furt musíte vrážet další prachy a Cryptoworks vypnou jen Vám teď neřeknu kdy, to bych kecal, ale do té doby Vás budou šikanovat jinak a to tak že neuvidíte nové programy a výběr se bude stále snižovat, až Vám zbyde jen pár stanic na koukání a satelit vyhodíte oknem....   ;D   

110
Skylink / Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 03. 09. 2013, 22:47:02 »
V podstatě každý má kus pravdy. Též jsem zjistil že se /hlavně přes léto/ bez satelitu docela klidně obejdu a DVB-T mi docela bohatě stačí. Nicméně zrovna nyní probíhá, jak známo tenisové US Open a jelikož mě tenis vcelku zajímá tak pokud bych zůstal pouze u pozemáku tak se můžu jít vycpat anebo namísto něj čučet z okna poněvadž bych viděl houbelec. A takových sportovních akcí je samozřejmě víc,s pouhou čtyřkou bych to asi nevytrhl. Takže kombinace DVB-T + DVB-S FTA jasná volba.

Dane, ještě máte možnost si skočit na tenis do hospody a nebo sledovat výsledky na netu...   :D   Jinak pokud, ale sport sledujete rád sám doma v soukromí, tak DVB-S FTA je taky možnost...  ;)  Ještě bych dodal, že sport v DVB-T kromě čtyřky dávají i na Fandovi, Cool, ikdyž omezeně...   :) 

111
Skylink / Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 03. 09. 2013, 17:19:47 »
jestli Vám to platí sociálka, tak OK, podle mě zbytečnost.   8)

On existuje příspěvek na televizi ? To slyším prvně  :o

Na telefon existuje, jestli na internet to nevím.

Já jsem myslel, jestli pan Toth není trochu tmavší, že by mu platila sociálka všechno včetně satelitu, ale bylo to míněno spíš jako vtip, nejsem rasista...  ;D

112
Skylink / Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 03. 09. 2013, 17:15:11 »
Jan Z, jaká úspora. Udělání antén na můj rod. domek stojí cca 7000 tis. Nabídky dvou anténářů byly +- 500. Jo hold všichni nebydlí v Praze, aby to chytali na tyč pověšenou z okna.

No vidíte a za ty prachy máte i lehce nadprůměrný satelitní komplet bez montáže a dál může platit měsíčně servisní poplatky, které půjdou také určitě nahoru + několik set za balíčky programů měsíčně. Jinak nejsem z Prahy, ale jižní Moravy a ani nejsem anténář a anténu jsem si montoval sám a ZDARMA a stačí mi jen jedna za cca 400 kč s DPH.  :)

113
Skylink / Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 03. 09. 2013, 17:06:10 »
Podle Vasi uvahy tedy analogicky jsem tez pitomec, protoze si platim pristup k Internetu a v podstate nemam sanci jej naplno cely vyuzit ci "vysosat". Zkusim teda tu socialku, jestli by mi stim nejak nehelfla ;-)

Ale, tak to není - nemůžete srovnávat internet a placené balíčky televizí, to se nedá srovnat. Internet platíte jako celek ( platíte spíš hlavně za rychlost, dostupnost) , kdežto u Skylinku platíte nějaký balíček s programy, které možná ani nechcete ( mají to tak schválně udělané, aby na tom vydělali )  :)  Pokud někdo preferuje satelit, tak mu to neberu, ale já mám na to jiný názor a stačí mi těch 40 programů v DVB-T, které stejně taky nesleduji všechny..., ale je to grátis, tak to neřeším...  :D

114
Skylink / Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 03. 09. 2013, 13:13:53 »
Pane Toth, pitomec jak již bylo zmíněno je ten, kdo cpe své težce vydělané peníze někomu, kdo mu poskytuje něco co pořádně nevyužívá ( placené balíčky jsou tak většinou nastaveny ) .... A nebo jestli sledujete všechny ty placené programy, non-stop denně jste u televize a nebo jestli Vám to platí sociálka, tak OK, podle mě zbytečnost. Já v DVB-T chytím zdarma cca +/- 40 programů a to mi bohatě stačí, nevím proč bych měl platit za něco co nevyužiji.... ( tisíce kanálu na satu )   8)

115
Skylink / Re:Skylink zdražuje od 1. 10.
« kdy: 02. 09. 2013, 21:40:10 »
To jsem rád, že satelit nemusím řešit, před lety jsem ho měl taky doma, platil jsem měsíční poplatek, za KANÁLY, které filmy a seriály opakovali stále dokola a to nemluvím o častém přelaďováním programů, 100 a více nepotřebných dalších kanálů na které se ani nikdo nedíval atd... , takže zbytečně vyhozené peníze. Jinak zdražování u Skylinku je jen začátek, od 1.1.2014 se zvýší určitě i servisní poplatek pro základní nabídku, proto lidi neblbněte a pokud sledujete televizi jen pár hodin denně, kupte si anténu a máte to ZDARMA bez poplatků a za ušetřené peníze kupte třeba něco dětem.... :-D

116
DigiZone není o programovém schéma televize H@vna...  :-D

117
Co sleduji ? Abych řekl pravdu, tak poslední dobou už skoro nic, možná tak zpravodajství, nějaký ten dokument. Viděl bych to tak tak na 2-3 hodiny TV týdně.  Pokud se chci na něco dívat, tak si to stáhnu a koukám na PC  :-D. 

118
Opravdu neznám seriál od Novy, který by nebyl stupidní, proto nesleduji žádný. Nechápu jak se může někdo dívat na tu Vaši růžovku jak píšete a nebo Okresní přebor, který už také není vtipný a dívat se na to po třetí je také stupidní( myslím, že to stačí tak jednou ) , proto to dávají tak pozdě, protože to nikdo nesleduje a pomůže jím to leda tak k nočnímu share... 

119
Skylink / Re:Odstartuje vůbec Senzi TV?
« kdy: 02. 08. 2013, 18:10:38 »
OMG , takže to nebude klam a bude to dechna TV. No potěš teda.....  >:(  Ikdyž je to tak v malém okně, tak kdoví , třeba bude ještě změna...  Toto mi k Joj vůbec nesedí.....  :o

120
Ano i já mohu potvrdit změny. Prima nyní vysílá z improvizovaného studia kvůli modernizaci. Dokonce se změnil i moderátorský stolek za mnohem menší, ale je to kvůli zelenému plátnu, které mají moderátoři za sebou. Tuto změnu ohlásili i sami moderátoři hned na začátku zpráv z 28.7. od kdy je tato změna....   :)  Ano i Prima bude nově vysílat zpravodajskou hodinku v HD, ale zatím jen přes satelit...  ;)

Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10