Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Honza Novák

Stran: 1 ... 27 28 [29] 30
421
Skylink / Re: Karty CW, ICE, Irdeto Skylink
« kdy: 09. 06. 2010, 13:55:17 »
Kdysi dávno skylink karty měnil. Bylo to zadarmo. Prostě přišla domů karta s dopisem, že funguje a ta stará bude fungovat jenom do konce měsíce.

422
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re: HDTV setTopBox
« kdy: 02. 06. 2010, 11:13:01 »
Mám tento přístroj asi 3 týdny. Neseká se, má přehledné menu, je jednoduchý na ovládání. Vadí mi, že musím mít otevřené dvířka kvůli Flešce. Na HD se nedá nahrávat, protože STB sice disk uspí, ale při naběhnutí nevzbudí. Disk musí mít vlastní zdroj. Já nahrávám na flešku Patriot 32, a nemám problém ani s HD.Pokud nastavíte na časovači nahrávání, napíše mi, že nahrává a na nic se nedá dívat, ani na nahrávaný pořad. Pokud se dívám na nějaký program a zmáčknu tlačítko nahrávání, tak se na něho mohu dívat a pohybovat se v něm dopředu i dozadu. Nahrávka může býd tlouhá 100 hodin a délka se dá, během nahrávání měnit. Českou kartu mám v CI modulu, tu univerzální používám na polskou kartu. Občas se mi stane, a to jenom u jednoho programu, že mi ho nerozkoduje, musím se tedy vrátit na jiný program a zpět už mi ho rozkoduje. Je to poměrně levný přístroj, a za ty peníze je super.

423
Druhá strana Slezska je určitě myšlena ta Polská.  ;) Wolfgangu, poláci mohou ještě sledovat analog. Je prava, že z těch 3, respektive 4 kanálu moc na větvi nebudou. >:(

424
K těm velikým televizorům. Já mám 42, koukám se ze vzdálenosti cca 2-2,5m a je to hodně. Za rok, co ji mám, jsem si nezvykl. (mám HD ze satelitu, to mám cca 3 týdny a ani to mě nepřesvědčilo, že by ta televize neměla být menší)

425
Já to mám jinak. Já mám srdíčko u těch satelitů, které chci přijímat. Já to chci na družici, která není v menu. Musím si ji přidat. Každopádně děkuji. :)

426
Moc děkuji. Bál jsem se, abych něco neskonil. Dám si to na dvorek, parabolu na sušák na prádlo a budu se to učit.  ::)

427
Předem upozorňuji, že jsem naprost satelitní nováček :-[. Mám Fergusona 200. Jak ho nastavím na 1 konvertor. Já ho mám na 3 a mám tam nastaveno A- B- C. Na jeden nastavuji A, nebo nastavuji vypnutý? Ps. Budu mít půjčenou parabolu a budu si s tím hrát :D. Děkuji.

428
To  Wolfgang Wolf. Takže dneska přišel montér,  vyměnil konvertor a jede to. Přišel v prvním termínu, který jsem mu nabídl. V rámci záruky to bylo zadarmo. Prefektní ostravská firma.

429
Televizní stanice a jejich program / Re: "trik Arabela"
« kdy: 24. 05. 2010, 12:48:17 »
Jestli se Ti tohleto líbí, tak si vzomeň na Forresta Gumpa, který si potřásal ruku s Kenedym a Nixonem. Tam to vůbec nechápu. Polovina byla dána a oni to dodělali tak, že to není poznat.

430
Lumíre, já naprosto nezlehčuji záchranáře. Dostali zabrat ja sviňa, pomohli strašně hodně lidem, já osobně jsem jim maximálně vděčný, ale situaci člověka, který měl zatopený barák se to nemůže vůbec rovnat. (já to ještě neměl tak hrozné, škoda tak 50 tisíc, ale je to ve mně a když se začne zvedat voda, tak se bojím.)

431
Lumíre, situace nebyla tak kritická (v Ostravě), ale jelikož jsem byl vyplavený v roce 97, tak jsem udělala všechna opatření, abych nebyl vyplaven letos. Nebyl jsem sám. Prostě - kdo byl jednou pod vodou, tak si tejkom dává majzla a nebere to na lehkou váhu. Je fajn, že jsi byl v záchranných týmech, obdivuju se ti, ale po šichtě jsi šel domů do sucha. Já ne.

432
To je škoda, že jsem to nevěděl v sobotu. V sobotu jsem ji dobíjel v obchodě přes pult.

433
to Wolfgang Wolf - dělala mi to dost známá firma. Dělali mi to komplet i s materiálem, STB a čtečkou karet. Takže zítra si zaplatím TNK a jestli to bude dělat i na těch ostatních programech na stejné frekvenci, tak to budu reklamovat. Jak mi bylo řečeno, mže to být i STB. Prostě jim řeknu, ať to fachá, jak má. Co s tím budou dělat, je mi jedno. (Každopádně díky)

434
Nechal jsem si dělat od firmy 23,19,13. Mám televizi na kartě a polská religia mi kostičkuje. Je to 90 parabola. Přitom poláci píšou, že stačí 60. Nevěřím, že by si nechali katolíci svůj program takhle zdrbat. Asi bude reklamace.... (jsou tam i dva sportovní kanály a jeden filmový, ale ty mi nejedou, ty budu muset jet v sobotu do PL zaplatit. Teprve potom bude reklamace.

435
Tak už to vím. Ty volné programy prý nestojí za to. Zprávy si mohu pustit i na internetu. Kartička existuje, ale jenom na Novu, a ta stojí 70 Eček měsičně. Takže zbývá to EMU, a protože jsem lama, tak nic. :'(

Stran: 1 ... 27 28 [29] 30