Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Honza Novák

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 30
31
pan Kulhánek by měl občas přijet do Ostravy. Budu mu dělat tlumočníka.  :D
Kdyby jel do Jablunkova, tak bude tlumočníka potřebovat 100%.  ;)
(nic ve zlém)

32
To je úplně jednoduché. Je to zákon nabídky a poptávky. Digizone chce za článek 50 kaček. Mým právem je si ten článek koupit, anebo se rozhodnout, že ten článek je drahý, nebo ho nepotřebuji,  a nekoupit ho. Proč někomu nadávat, že chce za zboží peníze, to nepochopím. Ps. Zapomněl jsi mezi ty komunisty i členy stran, kde je těch komunistů nejvíce. Např. ČSSD  ;)

33
Set-top-boxy / Re:Nastavení STB nevím si rady
« kdy: 06. 10. 2013, 12:18:18 »
Tu firmu mám za rohem. Doslova. Mám od nich 2 dálkové ovládače a fungují jak mají. Mám je cca rok. (na starých jsem měl vymačkané knoflíky. Holt někdo má u nás velikou sílu...

34
Skylink / Re:Monoblok
« kdy: 12. 09. 2013, 14:00:44 »
Jestliže máš na STB nastavenou Astru (23°) jako A, tak ji přepiš na B (nebo naopak). Toč anténou k východu tak dlouho, až se ti tam objeví Skylink programy. A zřejmě by jsi tam měl mít tu 28° automaticky tam, kde jsi měl předtím astru (23°). Ve výsledku budeš chytat tím, co jsi měl německé programy české programy a tím, co jsi chytal české programy budeš chytat anglické.

35
Nejsem odborník, proto Vám odpovím polopatě. Neexistuje nějaké speciální rušení u dvb-t. Prostě je to rušení. A rušení Vám může znehodnotit příjem. Někdy dokonce znemožnit. (takže od kostiček po černou obrazovku)

36
Vysilač Javořice, obec Milovice, signal chytam ale jen slabě. Na střeše mam malou nepovedenou made in china cororku, tak si rikam ze tahle xl color super by to vyřesila
Milovice jsou v republice čtvery...

37
Ještě byste měl napsat, kde bydlíte a který vysílač chcete přijímat. Dále důvod, proč nelze použít kanálovou anténu. Jinak tato anténa vůbec není špatná, ale vzhledem k délce se nehodí do "rozbitého" signálu. Tam je lepší síto.

38
Mám cca 32m kabelu + cca 3 metry z krabice do STB. Nemám problémy. Samostatná parabola nic neřeší. Já to mám taky na dvě televize. Já bych prvně vyměnil kabel, ten Tvůj je opravdu šunt, a pak bych řešil nasměrování.

39
U reklam by mi to tak nevadilo. dleko více mi vadí při sportovním utkání, kdy časomíra, popřípadě nějaký údaj o výkoně je překryt logem televize. Toto je postesknutí na všechny televize.

40
Set-top-boxy / Re:Jaký HD set top box.
« kdy: 06. 08. 2013, 14:09:08 »
 :) je krásné, že se najde člověk, který připomínku nebere jako výpad. Hezký den Ti přeji.  :)

41
Set-top-boxy / Re:Jaký HD set top box.
« kdy: 06. 08. 2013, 13:27:23 »
Filozofická otázka není lepší si připlatit a koupit si raději novou televizi ?

Protože když se stará TV nefungující bez STB rozbije a oprava nebude rentabilní, tak stejně si musíte koupit novou, kde už STB bude a navíc vám doma bude zbývat krabička v hodnotě několika stovek, která nebude mít využití.
To STB může fungovat pro nezávislé nahrávání. Takže využití by se našlo. A vzhledem k ceně bych to neřešil.

42
YABAKA
zajímavý že v polsku s tím problém neměli,sice sou trochu pozadu ale zas ne o tolik,ono je otázkou co by udělalo teď přechod do mpeg4..bohužel kdyby to udělala jediná tv tak má hned menší sledovanost,kdyby se v mpeg2 přestalo komplet vysílat problém by to nebyl
V Polsku s tím problém neměli, protože s DVB-T začínali minimálně o pět let později, než my. A těch 5 let je sakra poznat v technickém pokroku.

43
Odkladiště / Re:jak konverovat formát *.pvr do jiného
« kdy: 01. 08. 2013, 12:34:41 »
Já používám čistě na převod do jiného formátu program který je zdarma a česky a je to Format Factory.Pokud ti to pomůže budu rád.
Ten používám, k naprosté spokojenosti, taky.

44
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 31. 07. 2013, 11:47:50 »
Jo vjym, tož mi tu němušou pisać.  ;)

45
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 30. 07. 2013, 12:17:59 »
Ruda z Ostravy není z Ostravy a nemluví ostravským nářečím. Dá se poslouchat jednou, možná třikrát a pak už ne.

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 30