Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - gomen

Stran: [1]
1
zdravím ladiče MUX4,
píši svoji zkušenost u MUX4 a STA ve Štěnovicích.
Dnes u nás v bytovce byla anténářská firma a vyměnili jakousi analogovou kanálovou vložku (zesilovač) za šestikanálový digitální zesilovač, takže ze společnné antény konečně leze i MUX4 na kanále 56. Anténáři se divili, že u nás v bytovce byli až nyní.
Kdyby v původním analog.zesilovači byla pásmová propust na kanál 56 a signál byl zesílen, MUX4 nám už běhá od konce srpna.

2
dobrý den,
není šířen MUX4 také náhodou z Radyně?

3
dobrý den,
máte prosím někdo  dobrý příjem MUX4 na Plzni jihu? Jde mi konkrétně o směr Radobyčice,  Útušice, Štěnovice, Čižice, Předenice? Bydlím ve Štěnovicích, na bytovce máme STA, ale když se vysílal MUX3 z Plzně v letech asi 2008-2009, příjem byl kvalitní. Dnes MUX 4 ze stejného vysílače a příjem MUX 4 žádný. Děkuji za odpovědi

4
Dobrý den,
stručné info ohledně příjmu mux4 ve Starém Plzenci: příjem O.K. bez výpadků a kostičkování. Na střeše rodiného domu je obyčejné síto zhruba nasměrované na Krašov. Bez jakéhokoliv zesilovače. Příjem všech MUXů výborný.
Jak bylo nedávno napsáno na digizone.cz, asi opravdu nebude signál v Plzni všesměrový, ale pravděpodobně nasměrovaný na jihovýchod od Plzně. Jakkékoliv příspěvky o příjmu v okolí Plzni vítány.

5
dobrý den,
mám trochu nejasnost v tom, odkud se vlastně v Plzni šíří mux4. Na digizone.cz jsou uvedeny GPS souřadnice ukazující na rozhlednu na kopci (na konci ulice) Kotíkovská, ale jinak se všude píše Plzeň Vodárna, která se nachází na Slovanech Malostranská ul. Co vlastně platí?

6
Dobrý den,
bydlím ve Štěnovicích (asi 6,5km vzdušnou čarou od vysílače Plzeň Vodárna). Poprvé jsem zkoušel naladit tv fanda (MUX4) v neděli 26.8. Signál slabý, silně to kostičkovalo, ale dalo se alespoň něco chytit. Od pondělka 27.8. ani ťuk. Jenom černá obrazovka. Nevíte, co se děje? Pravděpodobně budeme muset natočit společnou anténou více směrem k vysílači vodárna, ale otázkou je, jestli mám schánět nějakou anténní firmu, když třeba na vysílači Plzeň vodárna dělají nějaké pokusy? Nevíte někdo, kdy může být spuštěný ostrý provoz?

Stran: [1]