Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Vitab

Stran: 1 [2]
17
Na Fandovi se z Formule 1 objeví závody v Kanadě, USA a Brazílii, tedy ty, které by jinak Nově lezly do prime timu nebo by kolidovaly s TN

18
Odkladiště / Re:Televisní humor :-)
« kdy: 21. 02. 2013, 02:36:35 »
http://www.youtube.com/watch?v=wyxxuoxDJDM
Krásný a elegantní oblek... ;D

http://www.youtube.com/watch?v=e0BNGVG-_RQ
Kolotoč je vůbec zlatý fond televizní zábavy :-)

19
Podle počtu vykříčníků a slova "už vysílá" jsem čekal nějaký obsah, že by to překvapivě spustili dřív :-)

20
Z Bukové hory taky vysílá, ale pro všechny, kteří nadšeně skáčí po ovladači, jako já před chvílí, VYSÍLÁ MONOSKOP!

21
Když jsme u těch více vchodů/paneláků na jednu STA, tak dneska jsem cestou z Brna koukal v Adamově na místní dominantu, "superpanelák" přezdívaný Hradčany - http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7d/Adamov%2C_kostel_a_panel%C3%A1ky.jpg
Čtyři paneláky nalepené na sebe, tři vchody v každém paneláku, celkem 12 vchodů, šest obytných pater a sice se už stmívalo, ale z vlaku to vypadalo, že na tom monstru mají taky jen jednu STA. Tam bych chtěl něco dojednávat s ostatními příjemci signálu :))

22
Můžu se já zeptat, na kolik příjde takové přivolání anténářů za účelem otočení STA a přidání MUX4ky? Řeším teď totiž naprosto stejný problém, ve čtvrtek bude schůze majitelů bytů a chci to tam prosadit, ale protože se zateplovalo, malovaly se chodby a teď se má pokládat nové lino, tak nejsou peníze a když tam příjdu s tím, co mi řekla jedna firma, které jsem se na to ptal, tak mě prohodí dveřmi.
Kromě přetočení z Bukové hory na Ještěď či kamkoliv jinam, kde je lepší signál, hrozí, že se bude muset měnit naše větev rozvodů, protože po převodu bytů z města na nájemníky, se všichni vrhnuli do rekonstrukce a ti pod náma ten kabel prostě poškodili.

Stran: 1 [2]