Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Křížka

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6
61
Na K49 se mi uz objevil velmi slabý signál (multiplex2). Jaké zkušenosti máte vy ze Zlínska? Já bydlím od vysílače takových 20 km.

62
Skylink / Re: M7 koupila Skylink
« kdy: 01. 10. 2011, 11:15:35 »
mám obavy, aby sloučení nepřineslo zpoplatnění neplacené nabídky. Podle zástupce M77 Group ještě není o tom rozhodnuto, takže se o tom asi vážně uvažuje. No, to by mě teda pěkně naštvali. Nevím, jestli by se jim to vyplatilo.

63
V programových plánech 37. týdne jsem objevil, že ve čtvrtek bude bývat nový zábavný pořad TV Prima Bubo bubo, pokud si dobře pamatuji, tak o tomto pořadu nepadlo na tiskovce Primy žádné slovo.

Citace: Nový zábavný pořad TV Prima. Známí herci i zpěváci hádají význam málo známých slov. Soutěž, ve které jde v první řadě o zábavu, uvádí Bob Klepl. Režie J. Adamec.

Dost mi to připomíná BUMERANG, který běžel na STV1. A bylo to docela dobré, asi to bude nějaká česká verze. Jsem na to zvědavý.

64
Také poslušně hlásím, že i ze zlínské Tlusté hory jede od 10h mux3 (kanál 25)

65
tak jeste abych to upresnil:
Eurosport - cesky pouze ve vysoke kvalite
Eurosport 2 - cesky i ve velmi vysoke kvalite
Eurosport HD - neumoznuje volbu jazka, pouze anglicky

takze zajima me predevsim ten HD kanal jestli je pres web cesky nebo jestli se to aspon planuje...

když jsem to měl naposledy předplacené v lednu, tak u Eurosport HD šel pouze anglický jazyk...

66
CS Link / Re: CS link
« kdy: 20. 05. 2011, 08:31:21 »
a ještě k tomu zvýšil minimální pružnou délku předplatného z 5 na 10 dní. :-(

67
s českou účastí bych to chápal, ale naši hráli už ve čtyři. Semifinále Rusko-Finsko sledovalo maximálně 600 tisíc diváků.

68
http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/caste-dotazy/zmeny-ve-vysilani/

Se divím, že chtějí mimořádně reprízovat první díl seriálu 4teens(mimochodem mě tento seriál zklamal, nějak se mi nelíbil) tento čtvrtek ve 20h místo Vysoké hry...

69
CS Link / STV3 vypnuta pro CZ region v paketu CS Link?
« kdy: 28. 04. 2011, 17:48:17 »
Mám CSLINK a nejde mi STV3 kvůli geografickému stínění (asi kvůli MS v hokeji). Je to škoda, měl jsem v plánu, že to, co neodvysílá Čtyřka, tak se kouknu na STV3.


70
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re: Public konec?
« kdy: 18. 04. 2011, 19:38:23 »
taky mám černou obrazovku u Publicu

71
JM se v DVB-T (Brno) presunulo z CT24 na CT1. Ale trochu se to CT nepovedlo, pro CT24 se vysila EPG z CT1.
mohu to potvrdit.

72
Já naopak s názorem Petra Sirotky souhlasím. Také mi to připadá jako krok zpět a nedokážu si tu změnu rozumně vysvětlit.
Co mi ale vadí nejvíce je ta černá lišta dole, kdy překryje klasickou zpravodajskou lištu, často na dost dlouho. To je chyba. Když to bylo nahoře, ničemu to nevadilo, tohle je nelogický nesmysl.

To máš pravdu, umístít černou lištu dole bylo moc nešikovné. V tomto neměli dělat žádnou změnu. Nevím, proč je k tomu vedlo.

73
no mě se nová grafika ČT24 líbí, přijde mi určitě lepší než ta předchozí. Takže nemohu souhlasit s názorem Petra Sirotky.

74
no já jsem si pro změnu všiml během odpoledne nových znělek Zpráv a Studia ČT24

75
Jak se tak dívám na program, Nic než pravda má být uvedená v premiéře. To jsou nějaké díly, které ještě nebyly odvysílané?

spíš bych se přiklonil k tiskové chybě, ale je to možný, třeba existují nějaké díly, které nebyly odvysílané.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6