Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Křížka

Stran: 1 2 3 [4] 5 6
46
ostatně se na to může zeptat redakce Digizone.cz na úterní tiskovce ČT k LOH 2012, má to být v 10 hodin( ze záznamu na Čtyřce ve 20h).

47
Tak na O2TV bude FANDA na pozici 17 místo Noe TV a v základní nabídce :D

 a kdesi na to přišel že to bude v základní nabídce, když v seznamu kanálů O2TV je neplacená NovaCinema vnořena v seznamu mezi placené programy?

48
Podle mě ty Hdéčka zprovozní příští týden.Dostatečný předstih nemůže být den před začátkem LOH.

taky si myslím. Před dnem oficialního startu HDček v muxu3 26.7. to několik dní pojede v testovacím režimu...si myslím.

49
super...běžím si ho koupit  ;D

mě program Fandy přišel do schránky, kde mi chodí každé pondělí magazín TV pohoda. I tam je programové schéma Fandy. Není to jen v TV mini.

50
Nevěřím, že je to ofiko....přece jenom ofiko by bylo trochu na úrovni a minimálně s diakritikou by psali...

uvidíme zítra večer :-).

Předpokládám, že na TN.cz bude opět tiskovka v přímém přenosu....

51
No já také.Já mam satelit Skylink v obýváku i v pokoji a k tomu mám USB DVB-T tuner v Notebooku.Takže i v DVB-T by skvělé.Otázka je když oni chtěji šířit přez noc erotiku nebo kdy.Nevím jestli v noci ale tipuji že přez celou noc.A to ty podmínky pro DVB-T by byly nižší.To by pak RRTV asi prskala.Protože kanál kde je erotika by měl být šířený snad placeně ne? Opravdu nevím možná se mílím že i ten může být za určitých okolností šířen volně v DVB-T.Já přesně neznám tyhle zákony a podmínky.Ale ta erotika tam hraje zásadní roli.Kdyby tam vysílali jen sport,seriály,filmy tak to beru ale ta Erotika je v tomhle dost podstatná.

I Nova v noci vysílá erotické filmy nebo ne? Pokud bude Fanda vysílat erotiku pouze v době 22:00-06:00, tak by u RRTV snad neměl být problém.

52
Televizní stanice a jejich program / Re:Nova News
« kdy: 04. 07. 2012, 14:01:48 »
Tak jak jíž asi většina z vás ví Nova získala nedávno licenci pro zpravodajský kanál Nova News který ma vysílat po internetu článek zde http://www.digizone.cz/clanky/nova-news-ziskala-licenci-vysilat-ma-18-hodin-denne-fanda-miri-na-satelit/ a zajimá mě co si myslíte o tom že bude Nova News vysílat po internetu.Bude mít vůbec internetové vysílání sledovanost? Nebo brzo po zahajení internetového vysílaní přejde na klasické vysílání na satelitu,kabelu a třeba DVB-T? Co myslíte kdy Nova News odstartuje? Nebude Nova News představena součastně na tiskové konferenci TV Fanda? Bude to na internetu placený kanál v rámci Voya nebo neplacený? Rád uvítám vaše názory.

nemyslím si, že to bude v placené službě Voyo. Zpravodajství se ani na satelitu nezpoplaťnuje, tak proč by se mělo zpoplatňovat na internetu? Co budou vysílat? Bude převažovat domácí zpravodajství, v menší míře zprávy ze zahraničí, zprávy ze společnosti, publistické pořady... A myslím si, že pokud bude internetový kanál Nova News zajímavou sledovanost, tak se rozšíří i o DVB-T a satelitní licenci. Internetová licence bude sloužit jako průzkum, zda diváci budou mít o tento typ kanálu zájem. To je můj osobní názor.

53
CS Link / Re:CSlink a migrace na Skylink
« kdy: 04. 07. 2012, 10:29:51 »
Vyuziju zalozeneho tematu, s dovolenim.

Otec resi prechod na Irdeto. Ma starou kartu CS link (jeste asi Gital). Ma pouze SD-receiver s Cryptoworks dekoderem. Jednou z motivaci pro prechod na Irdeto (a soucasnou vymenu sat-receiveru) je mimo jine i HD (primarne CT, ARD, ZDF). Jedna varianta je za 600 Kc prejit ke Skylinku (anoncuji do konce 07/2012) - a rovnou i ustetrit 2 roky ten jejich "servisni poplatek". S tim bych nemel problem. S cim problem v jeho pripade trochu mam, je, ze si vzdycky na zimu predplaci bud Novu Sport nebo sportovni balicek za par kacek. To ale u Skylinku neni mozny. Tam je mozny si zaplatit jenom pakl. On rika, ze mu to je jedno, ze kdyz bude chtit, tak si to proste predplati - ale naco platit za neco, co clovek nevyuzije...

Takze jak je to z prechodem z CS Link CW na CS Link Irdeto? Informace jsem nikde nevidel. Odpoved na e-mail dotaz zatim ze strany CS Linku zadna (jsem zvedavej, zda po zavedeni servisniho poplatku to bude lepsi  :D ).

Zajima me to pro srovnani...

taky to resim, nechapu, proc u CS Linku není možné ICE :-(. Mám SD přijímač s vestavenym dekoderem CW a kartu CS Link.
mám 3 varianty:
1) koupím nový HD přijímač a kartu Skylink ICE Výměna - k této možnosti nerad bych chtěl přejít. Ale nevím, jaké plány má CS Link v budoucnu. Často totiž využívám balíčku Mých6 nebo Sport a libovolné délky předplatného(minimum 10 dní). Tyto služby právě neposkytuje Skylink.
2) koupím nový HD přijímač a novou kartu CS Link Irdeto. No ale zase se kdysi objevily hlasy, že prý mají zmizet z programové nabídky Nova HD, ČT HD.  Takže bych neměl žádný neplacený český program v HD.
3) pořídím si kartu Skylink ICE Výměna a s koupí HD přijímače mohu počkat. Ale časem se i stávající programy budou podle mě překlápět do DVB-S2(MPEG4)

Chtěl bych to vyřešit do konce července v případě bodu 1. U bodu 2 bych měl čas do konce srpna, abych se vyhnul dva roky servisnímu poplatku. Jelikož koncem července začíná olympiáda, tak bych to stejně chtěl pořešit do konce července.

Nevím, pro co se rozhodnout... Myslíte si, že neplacené HD programy nakonec zůstanou v programové nabídce CS Link?

54
Připojen  caid cryptoworks karet cslink,mužete se v realu podívat na test kdo máte kartu cslink,akorát se jim jaksi třepe obraz.

to je v rámci promo vysílání, to není podle mě technický problém

55
Seriál 24 hodin není jediný případ.Například v prosinci minulého roku byla v 12:30 každý všední den vysílána premiérová XI.a XII.řada seriálu Návrat komisaře Rexe - taky super čas.

jj, taky uhozené. Hlavně, že na Nově Cinema opakuji od začátku několikrát reprízovaný seriál Kobra 11  :D :D

56
V programu vidim jen ut-ct po pulnoci, tj. 3x tydne. Kazdopadne cas je to fakt paradni... :P

jo máš pravdu, asi je to způsobené tím, že jsem nevědomky počítal i reprízu po třetí hodině ranní, i ty reprízy nemaj chybu :D. Proč to nedali třeba na Novu Cinema, kde předcházející řada byla premiérově?

57
To snad Nova nemyslí vážně. Ona dá premiérovou řadu 24 hodin deklarovanou jako jeden z jarních taháků od út-čt až po půlnoci! No comment.

58
CS Link / Re: jede vám na satelitu Óčko? Už jede.
« kdy: 29. 11. 2011, 11:18:22 »
tak už to jede, asi měli nějaký chvilkový výpadek...

59
CS Link / jede vám na satelitu Óčko?
« kdy: 29. 11. 2011, 11:11:13 »
Teď procházím tv stanice na satelitu a na programové pozici Óčko je momentálně tma a odpojeno EPG... Jaká situace je u vás? Díky.

60
Na K49 se mi uz objevil velmi slabý signál (multiplex2). Jaké zkušenosti máte vy ze Zlínska? Já bydlím od vysílače takových 20 km.
no, nezmiňujete místo příjmu, a 20 km od vysílače, to by čistě teoreticky i prakticky mělo hrát na "nasliněný prst" :)

bydlím v paneláku, problém bude s STA. Sice primární příjem je Kojál, ale krásně mi jdou zlínské multiplexy 1 a 3. Ale nevím, proč nejde dvojka. A těšil jsem se na mux2 ze Zlína, protože ten brněnský sem tam kostičkuje.

Stran: 1 2 3 [4] 5 6