Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Alena Kuzníková

Stran: [1]
1
Televizory / Nahrávání na USB disk smart televizorů
« kdy: 03. 12. 2017, 10:44:40 »
Dobrý den, marně se pídím po informacích ohledně nahrávání televizních pořadů na smart televizorech. Vlastním starší tv LG, kde mohu nahrávat pořad na usb disk a zároveň sledovat jiný pořad, který jsem měla už dříve nahraný. Nejedná se mi o filmy z jiného zdroje, ale o filmy či pořady nahrané právě na této televizi. Teď bych si chtěla pořídit nový televizor se stejnými funkcemi. Údajně toto umí i televizory Philips a možná i Panasonic, televizory Samsung prý ne (ty mají na externí disk buď jen nahrávat nebo přehrávat, obojí prý najednou nelze). Prosím majitele některé smart televize Philips, příp. dalších jmenovaných, který má zkušenosti s nahráváním o jeho informaci. Jinak bych asi znova zvážila nákup televize LG. Děkuji předem za každý příspěvek.

2
Televizory / Re:TV s analogovým tunerem
« kdy: 02. 08. 2012, 17:45:29 »
Společné antény se mnohde řeší modulátorem do anténního rozvodu, protože to je nejjednodušší, nejlevnější.

Takže pokud jsme napojeni optickým kabelem, tak je pro mne bezpředmětné řešit analogový tuner?

3
Televizory / TV s analogovým tunerem
« kdy: 02. 08. 2012, 17:17:00 »
Dobrý den, chci si pořídit LED TV a narazila jsem na požadavek zákazníků, aby TV měla i analogový tuner, což většina dosud prodávaných televizorů má. Můj favorit LG 32LS570S jej však nemá a proto by mě zajímalo, k čemu v dnešní době je analogový tuner ještě nutný, abych se nedostala do nějakých problémů, které bych dodatečně musela řešit. Děkuji předem za odpovědi.

Stran: [1]