Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - amatér Tondach

Stran: 1 ... 22 23 [24]
346
Skylink / Re:Skylink karta výmena problémy
« kdy: 23. 08. 2012, 12:23:10 »
Zvukové stopy: auto, cze, eng a hun
Topfield SBP 2010, karta "výměna"

Počuj a to máš presne tento Eurosport, alebo niečo iné keď ti to funguje??
Satelit - Astra 23,5° E
Kmitočet - 11 876 MHz
Polarizácia - Horizontálna
FEC - 5/6
Symbolová rýchlosť - 27 500 kS/s
Iba pre karty Irdeto / Irdeto ICE
Ne na tom kmitočtu je jen cz stopa, já přijímám Eurosporty v HD, tak jsem předpokládal, že to je stejné, teď jsem zjistil, že ne! Smůla.

347
Skylink / Re:Cukání obrazu u HD kanálů
« kdy: 23. 08. 2012, 12:12:29 »
Přece jen bych zkontroloval nasměrování paraboly, nejlépe s přístroji! Někdy stačí nepatrné utáhnutí (povolení) jediného upevňovacího šroubu na závěsu a příjem HD zcela vypadne a naopak! Stejně tak trochu"rozjetá" elevace a je to! Při motorovém ovládání lze přes nastavení s parabolou nepatrně "cuknout" na obě strany a na bargrafu je vidět, co se děje.

348
Skylink / Re:Skylink karta výmena problémy
« kdy: 19. 08. 2012, 05:08:53 »
Zvukové stopy: auto, cze, eng a hun
Topfield SBP 2010, karta "výměna"

349
Odkladiště / Re:Vzdělávací pořady o plavání
« kdy: 18. 08. 2012, 10:41:27 »
V přehradě Pastvniny na Orlickoústecku se utopil 28letý muž

1) Upřimnou soustrast všem kdo daného člověka znali, pracovali s ním, měli ho rádi.

2) Jak je možné, že vodní záchranná služba nemá "oficiální" status v integrovaném záchranném systému jako třeba Hasičský záchranný sbor České republiky. Mám pocit, že i podobný problém má Horská služba.
Jste na serveru, který se zabývá televizním a rozhlasovým vysíláním....

350
Přesná odpověd líp bych to nenapsal.Akorát jedna poznámka každý motor sebelíp promazaný dělá kravál,a pokud přes den není slyšet,tak v noci bude na 100% slyšet.At už táhlový nebo HH.
Ještě to trochu upřesním! Motor přidělaný na paneláku drnčí a vrčí daleko víc, než motor v přidělaný v nějakém tom Ytongu, či pórobetonu. Je dobrá t.zv. chemická kotva. Slyšet to je, zvláště v noci, ale pokud se vysloveně nesurfuje po satelitních pozicich, tak se to dá vydržet. Taky jsem měl multifokus, ale na motor už nedám dopustit...... ;)

351
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 13. 08. 2012, 09:47:57 »
Svévolně ti "založí" zákaznický účet tak, že ti zřídí internetový účet na původní písemnou registraci, kde není (logicky) uveden e-mail a často ani telefon. Proč myslíš, že v registrační zóně na jejich webu je "tlačítko" s názvem "získat zákaznický účet" ? To mimochodem dříve bez problémů fungovalo, avšak nyní se do registru přes web na takovou (písemnou) registraci nedostaneš. Zajímavé je, že na webu CSlinku to (zatím ještě) funguje. TOMU ŘÍKÁM SVÉVOLE.
A ohledně telefonování: Není každý PITOMEC, aby měl tak vymachrované telefonování (kdyby komunikovali slušným způsobem přes e-mail, nebylo by to většinou ani potřeba) . Ohledně těch nervů to ale platí bezezbytku.

Přes web se nešlo dostat na písemně registrovanou kartu (logicky) nikdy. To tlačítko získat zákaznický účet normálně funguje, na CSLinku jsem ho nikde nenašel! Měl jsem stejný problém, nic mi nezřídili, jen to trvalo skoro měsíc, než mi vyhověli na moji emailovou žádost o převedení písemně registrované karty k mému stávajícímu elektronickému účtu.

352
Z webu google.cz
Nová slovenská sportovní stanice Slovak Sport TV byla dnes odpoledne zakódována.  :-\
Zakódováno ale na CRW kartách!!!, ICE bez problémů-hezký zápas až na ten obraz....
Ano, přišel jsem na to také, ale až později! Obraz opravdu hrůzný !

353
Z webu google.cz
Nová slovenská sportovní stanice Slovak Sport TV byla dnes odpoledne zakódována.  :-\

354
Mám Topfield SBP 2010 a nikdy jsem na toto nenarazil! Klidně a bez problémů po několika týdnech i měsících....
Dost zajímavé. Co máš za modul a kartu? To by mě zajímalo, a byla by to pecka (tedy nahraješ pořad, ten je zakódovaný a nejde ho jinde přehrát a za dlouhou dobu ho můžeš dekódovat - uvést do stavu, že to jde jinde přehrát?)
Protože co napsali ze Skylinku se dost blíží skutečnosti a takovou mám taky zkušenost. Je to tedy zjednodušené, ale postihuje to politiku, kterou Skylink dělá.

Modul Irdeto, kartu Irdeto. (nebo ICE). Nestává se často, že by se mi něco nahrálo zakódovaně (nebo půlkódovaně). Ale když k tomu dojde, tak to jde přehrát bez problémů. Schválně jsem se před chvílí podíval, mám na HDD zakódovaně film Bílá smrt ze dne 6.srpna 2011 (!!!) u kterého na půl vteřiny problikne hláška, že nepůjde přehrát, ale sama zmizí a přehrávání pokračuje zcela bez problémů a film Chromofobie ze dne 19.února letošního roku a ten se přehrává bez té hlášky a bez jakýchkoliv problémů !  Kdybych je při při přehrávání nechal dekódovat, tak by se uložily jako COPY nekódovaně. Jestli by šly přehrát JINDE, to nevím, nemůžu to vyzkoušet, ale do PC je dostanu a pak už by to jít přehrát jinde muselo.

355
Pokud máte čistou kartu IRDETO a Modul IRDETO,nahrávku je možné přehrát-odkódovat v den pořízení maximálně do 2:00 rána nasledujícího dne.Pak lze přehrát kdykoliv.
Pokud máte kartu Skylink ICE v modulu CryptoWorks nahrávku je možné přehrát do 14dní. Pokud provedete odblokaci nahrávky do 14dní,je možno ji přehrát kdykoliv.

To  opravdu napsal někdo ze zákaznické linky Skylinku? To je přece nesmysl !!! Mám Topfield SBP 2010 a nikdy jsem na toto nenarazil! Klidně a bez problémů po několika týdnech i měsících....

356
jestliže to před tím dva roky šlo, tak bych hledal spíš závadu ve vývodu společné antény, zásuvka, koaxiál, konektory a tak dále. Došlo patrně k náhlému poklesu signálu z důvodu nějaké poruchy na té společné anténě a samozřejmě ten rozbočovač to srazí ještě víc (dva metry koaxiálu po rozbočení na to nemůžou mít žádný vliv).

Stran: 1 ... 22 23 [24]