Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - amatér Tondach

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 24
31
Na Štědrý večer v sedm hodin večer místo rozsvíceného vánočního stromečku psát takové (hloupé) úvahy je docela síla.....

V čem je ta úvaha hloupá? Že se divim tomu, že největší televizní společnost s mnohamiliardovým rozpočtem v zemi neumí zpracovat video v HD rozlišení, přičemž v zásadě jde jen o jednoduchý střih?
V tom, že vůbec nevíte jak to dělají ..... to je jen vaše hloupá představa, že jde jen o jednoduchý střih!

32
P  ST
ŽÁNR
Zpravodajství
Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana

STOPÁŽ
15 minut
ROK VÝROBY
2015
 
.....ve zbývajícím čase do pohádky ve 13:50 budou komentáře v pořadí Kalousek, Fiala, Šídlo .....

33
Na Štědrý večer v sedm hodin večer místo rozsvíceného vánočního stromečku psát takové (hloupé) úvahy je docela síla.....

34
Jen pro zajímavost!

Kdysi v dobách velmi dávných při "nahánění" signálů z NSR jsem u jednoho známého viděl napájení zesilovače v krabičce síta prostřednictvím tří malých akumulátorků! K tomu vedl zvonkovým drátem napájení.... když se nedíval dobíjel, když se díval jel na ty akumulátorky bez jakéhokoliv případného nežádoucího ovlivnění signálu napájením .....  ;) jo, to bylo v dobách, kdy jsme si prostřihávali mezi dráty dvoulinky. abychom snížili jejich útlum! :) :) :)

35
Přepínání polarizace je ovládáno stejnosměrným napětím, kterým je LNB napájen ze satelitního přijímače. Napětí 12,5 V – 14,5 V nastaví vertikální polarizaci a 15,5 V – 18 V horizontální......podívejte se do satelitního MENU televizoru, zda to máte nastavené správně....případně, jestli vám to "nemrví" ten slučovač TV+SAT.
Ten slučovač pozemní a satelitní televize je ovšem v tom multiswitchi také .... nějak mi uniká důvod toho vašeho snažení! A co ostatní účastníci, napojení na ten multipřepínač?
A taky mi není jasné, proč by (v původní verzi)  do toho multipřepínače šly dva shodné signály z twin LNB?

36
Televizní stanice a jejich program / Re:Přerušení Otázek VM
« kdy: 03. 12. 2015, 07:12:43 »
Otázky V.M. mají poruchu už velmi dlouho, a to zejména v osobě moderátora. Tomu, že to lidi ještě sledují, se říká setrvačnost; prostě chtějí vidět hádku politiků a je jim fu(c)k, že to moderuje čtyřprocent kavárenčák. Na vyšší úrovni je Partie na Primě. Nechci jí dělat reklamu, ale Prima opravdu, coby zpravodaj či koment, válí nezaujatě. Dlouhodobě.

To je jen váš pocit.....

37
Je to jen podle toho, jaký balíček si člověk vybere, něco je levné, něco naopak ukrutně drahé .... no a k tomu SERPO! :D

38
Na tuhle šaškárnu bohatě stačí i černobílý obraz. Zrušit.
no vidíte, já se na tohle sice taky nedívám, ale Slavík měl ten večer, jak vidím statistiku, největší sledovanost.
A na rozdíl od kravin na ČT, na které se dívá opravdu málokdo, tak to nikdo nemusí povinně platit a živit celou na ČT nacuclou partu darmožroutů
Nic nemusíte platit povinně, nutí vás snad někdo do sledování televize?
 .... a jen tak na okraj, kdo myslíte, že má víc zaměstnanců, Karlova Univerzita, ČVUT nebo Česká televize?

39
Digi TV / Re:Digi tv-podraz
« kdy: 13. 11. 2015, 06:28:14 »
Ahoj všeci.
Má už někdo novou Digi tv?
Já platím už druhý měsíc větší taxi a nemám nic.Na digi tv se nelze dovolat a na email nikdo nereaguje

Hezký "překlep", na který by se dalo zeptat "co má společného satelitní Digi tv s větším taxíkem......platíte větší taxy, ne taxi  ;D

40
Co to tu pořád řešíte? V nemocnici vám taky nic neřeknou, pokud nejste s pacientem blízký příbuzný ..... a tady by to měla televize vytrubovat do světa?

41
Já myslím, že krátká informace bez bulvárího nádechu by být mohla a měla. Karel Gott je neskutečně velká osobnost, takže informace o jeho těžkém zdravotním prpblému je pro řadu lidí důležitá. Divák si ČT platí z koncesionářksých poplatků a ta by na oplátku měla zajišťovat zpravodajství o tématech, která ho (eminentně) zajímají. Samozřejmě by bylo na místě takovouto zprávu spojit i s nějakou osvětou o této nemoci.

Krátká informace byla..........a netahejte do toho koncesionářské poplatky, ty se neplatí za obsah zpravodajství!!

42
...to jsou ale opravdu starosti! :-* :-* :-*

43
Tady není o čem radit, prostě ti to nekopíruje tu pomyslnou křivku od západu na východ. Řešení? Už psali kolegové a pak nastavit vše znova.

O tom to je!
Jsou dvě možnosti. Když se nastaví "střed" tak, že to jde, na "okrajích" může parabola mířit NAD pozici družice, nebo POD pozici družice. To je potřeba zjistit a podle toho upravit nastavení paraboly a "nohy" motoru....

44
Přesně, hoď sem fotku tvé paraboly a můžem se bavit dál o tom jak ji pro příjem toho mezi námi opravdu výborného Supertennisu upravit.
Ano, kanál Supertennis je opravdu výborný ...... s Kvitovou je to ovšem horší :)

45
Pamatujete ještě na českou TV24.cz nebo jak se jmenovala? Zpravodajství, komentáře, rozhovory s politiky a hlavně přímé přenosy z každého zasedání sněmovny bez jakýchkoliv komentářů! O té se dalo (možná)  říci, že byla komerční a (téměř) seriózní! Také proto (asi) dlouho nevydržela  :)

Nepamatuji, neznám, tudíž nemohu soudit. Nicméně původní tazatel se ptal na všeobecnou televizi, čímž zřejmě myslel plnoformátovou. To, co popisuje, mi přijde jako zpravodajská televize. Mezi tematickými kanály by se nějaké seriózní daly určitě najít, ale zas je to o subjektivním hodnocení ...

Ta televize vysílala přibližně rok ze satelitu, tedy celoplošně a byla zpravodajská a soukromá .... a já netuším, co si tazatel představoval pod pojmem všeobecná televize?

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 24