Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Š.

Stran: 1 ... 9 10 [11]
151
Set-top-boxy / Re: Evolve DT 3010 HD Scorpio & Di-Way 100 HD
« kdy: 24. 06. 2011, 12:43:57 »
Scorpio mám. Je to možná skvělý stroj, ale potřeboval mnohem lepší firmware, který se teď objevil až snad po roce. Problém ovšem je, že po instalaci nového firmwaru mi přestal přehrávat staré nahrávky v menu PVR. Jde je sice vyhledat a přehrát v menu Film, ale tam zase nejdou smazat, to je taková veselá drobnost :-)
Zatím jsem ten nový firmware dostatečně nevyzkoušel, mám ho pár dní, takže jestli opravili všechny staré chyby netuším. Tu s tím mazáním souborů tedy ne.

152
Set-top-boxy / Re: STB DVB-T s PVR
« kdy: 23. 03. 2011, 11:43:00 »
Evolve Scorpio mám. Není špatný, ale neodpovídá požadavkům. Původní dálkové ovládání není moc dobré, problémy s dodavateli DO přiznali v diskuzi na CzC. Navíc neumí timeshift, alespoň já ho neodhalil. EPG není úplně špatné, zobrazuje vždy jeden (puštěný) program, 12 řádků pod sebou, napravo je podrobné info.
Výhoda je, že lze naprogramovat opravdu hodně pořadů, já jsem jich měl i víc než 15.

153
TV karta nezastrava , jako PC. Vsechno je to jen o SW.
To je sice pravda, ale moje skoro 5 let stará TV karta jde jen pod Windows XP, takže když si teď chci vyměnit počítač, tak už nebudu moct používat.
Taky proto mě zajímá situace s DVB-T2, protože když už bych si měl kupovat novou, tak právě jen s T2.

154
Tak jsem na to chvíli koukal a podle mě má ten film nesprávné poměry stran. Od začátku mi to nesedělo, řekl bych, že je o nějakých 10 % širší, než má být.

155
rád bych se informoval, jak to vypadá s životností vysílání dvb-t MPEG2 jestli tu vydrží delší dobu nebo se očekává přecházení na MPEG4
Dejme tomu, že příští rok začne jeden vysílač u nás vysílat DVB-T2, pokrytí většiny ČR bude někdy v roce 2013 a tak někdy okolo 2015 bude dost vysoký podíl přijímačů T2 v populaci, aby začal přechod, který bude trvat taky nějaký rok.
Takže očekávám, že DVB-T bude v plném provozu ještě v roce 2015. A doporučil bych kupovat tunery DVB-T tak maximálně ještě příští rok, potom vyjímečně jen v případě extrémní nouze.

156
Dnes každý nový televízor v slušnom elektroobchode vie spracovať aj MPEG-4 a má tuner DVB-T/C. Otázkou tohto roka je: "2D alebo 3D ?"
A nač platit něco (MPEG-4, DVB-C), co člověk nepotřebuje? Takže podle mě jen neslušný výrobce mi nedává na výběr.
A 3D? No to už je fakt vtip.

158
Jestli jste chtěli, abych přestal fórum používat, tak se vám to povedlo. Netuším ovšem jestli v té změti balastu kolem někdo můj text vůbec najde. Základní otázka, proč je použito jiné písmo než na webu? Proč se mi na stránku vejdou jen dva jednořádkové příspěvky? Otázek bych tu mohl napsat ještě spustu, ale já nemám čas ani chuť zkoumat to hlouběji.Je ještě jedna otázka, můžu si tu někde sám nastavit jak by mělo fórum vypadat? Nebo se najde někdo schopný, kdo by to dokázal pomocí Greasemonkey?

Stran: 1 ... 9 10 [11]