Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Š.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 11
17
To si jen testujou blokování, co má přijít s tím novým zákonem  :)

18
Set-top-boxy / Re:Nový Set top box s HEVC!
« kdy: 13. 05. 2016, 17:02:10 »
Vzhledem k tomu, že v současnosti snad neexistuje dvou tunerová televize, je pořád podobných přístrojů třeba.

Jenže, já už očekávám určitou kvalitu.
Samozřejmě, že dva tunery bych bral i tady. Sice se to nestává často, ale zkrátka občas si chci dva pořady najednou nahrát.
A samozřejmě, když nahrávám, tak chci mít možnost dívat se na jiný nahraný pořad.
Neomezený nahávací plán, s možností vybrat i dny v týdnu, kdy chci pořad nahrávat.
Při nahrávání z EPG samozřejmě možnost prodloužit nahrávku, protože víme, jak často se to nedodržuje a mít nahrávku bez konce, to je opravdu příjemná chvilka.
Mít možnost, aby přístroj automaticky nahrával pořad podle názvu, když ho v EPG najde, to by bylo geniální.
USB vstup i zezadu, proč mi má čumět flashdisk nebo kabel zepředu?
Případně IR čidlo na kabelu, abych přístroj vůbec nemusel mít někde vidět.
Mimochodem, proč nikdo nepoužije na TimeShift interní pamět, které neustálé přepisování nebude tolik vadit. 2GB jsou za 3 stovky, já bych to před flashdiskem preferoval.

No asi bych na něco ještě přišel :-)

19
Což znamená, že PVR set-top boxy nahrávají přesnou kopii vysílaného streamu, který není přesně to, co je ideální pro PC přehrače videa, ač to myslím vcelku zvládají. A je to vhodné převést nějakým programem, buď bez rekomprese nebo i překonvertováním, tak aby to odpovídalo normě.
Já na to v poslední době používal VideoRedo, ale ten není zdarma.

20

Těmahle rozbočovačema mám signál rozdělenej na 7 míst, stačí, když je dost silný signál na anténě.

Samozřejmě, až budu celej rozvod předělávat (a mám ho tak asi 15 let), tak si tam dám nějaký lepší rozbočovač, ale i takhle mám signál prakticky 100% bez ztrát.

21
Televizní stanice a jejich program / Re:LN: o2 sport netáhne
« kdy: 17. 02. 2016, 11:44:24 »
Když nevěřime naší lize mi a nefandíme ji tak kdo? Takhle se nikdy evropě nevyrovnáme a naše kluby budou v pohárech hrát vždycky jen křoví. :(

Neboj se, já na ligu pravidelně chodím a sleduju velkou část zápasů i přes internet. Takře tu nejsi sám, kdo tu o ní má zájem a jen neopakuje mainstreamovou mantru "Cinklé jaro" apod.

22
Tak volně to bývá každý rok na nějaké německé televizi na satelitu, já se občas na začátek díval, ale pak šel radši spát.
Ono je pro mě totiž hrozně otravný, že jsou pauzy mnohem delší než hra. A to mi vadí třeba i u ragby, kde je přestávek mnohem míň.

23
Televizní stanice a jejich program / Re:Politika na Déčku
« kdy: 15. 01. 2016, 12:29:57 »
Opravdu to k té pohádce myslíte vážně? Protože hrozit se toho, že si běloška vezme za muže černocha a mají hnědé děti, to už opravdu není normální. To není ochrana nějaké kultury, to je čistý rasizmus.

24
Zapomínáš na několik věcí. Například není nutné aby se počet abonentů zvýšil okamžitě, jedná se o investici do budoucna. Dále nižší dostupnost v televizi má i svoje pozitiva, například větší návštěvnost na stadiónech.

Televizní divák a divák na stadionu, to jsou většinou zcela jiné množiny lidí. Myslet si, že když fotbal nebude v televizi, že lidi přijdou na stadion, je velmi naivní představa.
Ti, co chodí na stadion, mají v první řadě nějaký vztah k tomu klubu. Ona je to totiž daleko vyšší investice času, i překonání určitého nepohodlí, když se hraje ve velké zimě, dešti, nebo naopak ve vedru. To většina lidí, co to sleduje v televizi, podstoupit nedokáže.
Takže u naší ligy, i když je v diskuzích vesměs silně podceňována, když zmizí z volných kanálů, tak pro většinu malých klubů to spíš postupně diváky odvede, protože o tom, že se hraje fotbal, se ani nedozvědí.

25
Já to mám normálně 4:3, s pruhy. Nechápu, proč se lidi pídí po co největší kvalitě obrazu a pak si to zprzní roztažením na 16:9.

A pokud jde o IPTV, tak mám Sledovani.cz a na tv Samsung mi jejich aplikace 4:3 roztahuje na 16:9. Nevydržel jsem se na to dívat, ani když jsem se na tv díval ze šikma, aby jsem to trochu smrsknul :-)

26
Taky chci černý pruhy.

27
Podle mě tyhle HD rekonstrukce jsou vždycky ve formátu 16:9 s černými pruhy na kraji.

28
Problém nebyl u mux ČT s SD programy, ale jen u HD. Alespoň tak jsem to dopoledne zaregistroval.

29
Teď na Samsungu mi to funguje. V Praze.

30
Na Samsungu Stream aplikaci mám.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 11