reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Š.

Stran: 1 ... 8 9 [10] 11
136
Set-top-boxy / Re:STB s nahráváním na NAS ?
« kdy: 18. 01. 2012, 13:00:13 »
takovýhle funkce umi uz roky kdejakej linuxovej prijimac.

Samozřejmě. Jenže tady asi nejde o přístroje za minimálně pětinásobek ceny normálního stb.

137
Set-top-boxy / Re:STB s nahráváním na NAS ?
« kdy: 17. 01. 2012, 19:23:53 »
Taky se o to zajímám. Zatím vím jen že existuje stb, které funguje i jako NAS (ale nepamatuju si, kde jsem ho viděl  :) )

138
No já bych poděkoval především ivovi, protože mě ušetřil psaní.
Jednoduše řečeno, USB zařízení jsou zpětně kompatibilní a pokud je všechno podle specifikací, tak lze připojit USB3 na USB2. Komunikace pak probíhá protokolem USB2.

139
Dan Rozsíval : co znamená to 28+23+19+13?
Multifokus nebo motor na příjem těchto 4 satelitních pozic. Co tam je za programy si nejlíp zjistíte na google.cz/satelit.

140
O serveru DigiZone.cz / Re: Výpadek serveru www.digizone.cz?
« kdy: 10. 10. 2011, 22:28:52 »
Mě před pár dny nešlo digizone skoro půl dne, ale na fórum jsem se dostal a tak jsem nepsal pár komentářů  :)
Krátkodobější výpadky tu byly teď několikrát.

141
Televizory / Re: je tento monitor i TV
« kdy: 05. 10. 2011, 22:25:57 »
Jsou dvě možnosti. Buď koupit monitor se Scart, ale prozatím všechny tyto monitory, co jsem kdy viděl, měli i DVB-T tuner a byly proto trochu dražší. Mívají ale i dálkové ovládání. Anebo monitor s HDMI, ale k tomu je potřeba i stb s HDMI výstupem.

142
Snad aby to bylo jasnější. Zároveň používám starší levný PVR s názvem Hatch (u nás prodáváno i pod jinými názvy), Scorpio jsem si k tomu koupil, protože umí MPEG-4.
No a ten Hatch, když spustím nahrávání, tak se při něm kdykoliv můžu posunovat nahrávkou dopředu/dozadu, ale nahrávka se dokončí a uloží přesně podle nastavení.
Když to udělám u Scorpia, tak se nahrávka neuloží. Já jsem zkrátka z Hatche zvyklý, že když přijdu k přístroji ke konci nahrávky a chci si pustit něco ze záznamu, tak se podívám posunem zpět, jestli jsou ty reklamy už po skončení pořadu nebo jestli ještě neskončil. No a tohle, když jsem jednou udělal u Scorpia, tak byl celý záznam pryč. Pak se mi to stalo náhodou ještě jednou, chtěl jsem nahrávku ukončit a v šeru jsem sáhl vedle (teď nevím jestli na Play nebo Pause), což spustilo Timeshift a znova nic nenahrálo. A v žyádném Menu není o Timeshift nic.

143
No ale teď je to naprosto špatně vyřešeno ... To už to bylo lepší, když to žádný Timeshift nemělo. Alespoň kdyby šel nějak zakázat.
Funkce Timeshift má sloužit primárně pro to, aby bylo možné na určitou dobu přerušit přímé sledování pořadu a po návratu k TV od okamžiku odchodu pořad doshlédnout.
No to je celkem jasné. Jenže tady to je tak, že Timeshift zruší bez upozornění nahrávání. Což nedělal žadný z dalších tří PVR, co jsem měl v ruce. U všech ostatních to totiž bylo vyřešené celkem inteligentně, když se spustil Record, tak se zkrátka záznam uložil na disk, ať jsem použil Timeshift nebo ne.
A protože jsem Evolve Scorpio používal rok bez možnosti Timeshift, tak se na takovou zásadní změnu dost těžko zvyká.

144
Set-top-boxy / Re: Evolve DT-3010HD
« kdy: 25. 09. 2011, 18:23:00 »
Kolega zBrna mi zdělil že starší nahravky jdou přehrat v sekci Film
Jenomže nahrávky jsou uloženy ve složce PVRRECORD v podsložkách s koncovkou "pvr" a v sekci FILM se nezobrazí.
No já to vyřešil tak, že jsem ten adresář se starými nahrávkami (v počítači) přejmenoval na PVR01, aby se mi nemotaly s těmi novými. A při té příležitosti jsem i smazal ty koncovky .pvr u adresářů. V Total Commanderu v Hromadném přejmenování.

145
No ale teď je to naprosto špatně vyřešeno, protože když při naplánovaném nahrávání náhodou sáhnu na pauzu, tak se spustí Timeshift a není šance, jak záznam uložit. To už to bylo lepší, když to žádný Timeshift nemělo. Alespoň kdyby šel nějak zakázat.

146
Televizní stanice a jejich program / Re: Pitaval a HD
« kdy: 14. 09. 2011, 17:51:40 »
Aha, tak ona byla na HD Liga Mistrů. No však se nedávno z ČT někdo ozval, že by chtěli mít dva HD kanály. Pak by se takovým střetům dalo líp zamezit.

147
Televizní stanice a jejich program / Re: Pitaval a HD
« kdy: 13. 09. 2011, 23:04:12 »
Trochu moc zašifrováno. Netuším, o co jde.

148
Protože samozřejmě nejsou stoprocentně zkoordinovány všechny programy ČT, tak aby na sebe navazovaly, tak se zkrátka občas stane, že běží začátek nějakého programu, než se přepne na začátek dalšího plánovaného pro HD program.

149
Televizory / Re: Technická specifikace - Ctrl+C a Ctrl+V
« kdy: 04. 08. 2011, 20:29:21 »
Já si vždycky podobné věci pro jistotu vyhledám na webu výrobce a pokud to jde, tak si stáhnu manuál a pročtu si ho. Pak vím, jestli na webu prodejců nejsou hovadiny.

150
Tak čirou náhodou, když jsem si chtěl doladit mux3 na PC kartě, jsem se podíval na kanál 64. A koukám, že mux4 jede! Takže Novodvorskou zřejmě spustili a nám na jihu Prahy přibylo pár programů a to i v HD.

Stran: 1 ... 8 9 [10] 11

reklama