Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Mike Pad

Stran: [1]
1
Možná trochu odbočím, ale Retro TV v RS 7 je u mne stále jako mrtvolka...Je tak u všech, co tuto "stanici" ve Zlíně naladili??

2
Bydlím na Letné u Sportovní haly Novesta - staré širokopásmové síto nasměrované na Tlustou horu. Na LCD LG  televizi (4 roky starou) chytám všechny sitě - Mux1,2,3,4 a regionální síť 7. Kvalita signálu 100%, síla signálu od 43% (síť 7) až po 59% (MUX1). Na tunerech DVB-T v počítači (PCI int, USB ext) chytám na malou anténku (dipól) také vše - tady je ale viditelný rozdíl u staré PCI karty, kde musím anténku správně umístit, jinak síť 7 (41. kanál) nechytnu.
Moje zkušenost mi tedy říká - nezáleží jen na síle a kvalitě signálu, ale i na kvalitě DVB-T tuneru a televize...

3
Tak ve Zlíně síť 7 stále nic...naladím jen 42. kanál (MUX 4). To zase musíme být poslední??? Ach jo. A stihne se to vůbec do začátku MS v hokeji nebo bude Zlín čekat až do konce května???

4
Tak ve Zlíně (Jižní svahy, centrum - Letná) síť 7 stále nevysílá??? Přijímám pouze kanál 42 (MUX 4). To zase musíme být poslední??? Prosím některé moderátory o zjištění situace a prognózy v našem baťovském podnikatelském "impériu". MS v hokeji se blíží....!!! :-)

5
Od rána problémy s příjmem obrazu a zvuku na 506 Mhz (Tlustá hora, Zlín - venkovní i pokojová anténa, DVB Viewer na PC i notebooku). Obraz se seká, zvuk buď nejde vůbec, anebo jen "problikáva". Příjem Očka a Prima love úplně v pohodě. Příjem ostatních muxů 1, 2 i muxu 4 bez problémů.

Stran: [1]