Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Luboš T.

Stran: [1] 2 3 ... 50
1
Nevím proč bych se měl tetelit blahem,je mi to fuk.Ale když vím tak poradím.Každý může přispěchat na pomoc se svým receptem a lepším.David ale nijak neporadil a má nejvíc řečí ,které nikam nevedou.

2
Moje rady se nezakládají na štěstí.Stačí si přečíst problém a většinou stačí jednoduché řešení.Pokud by byl větší problém tak potom se může řešit na základě měření ale není potřeba tam,kde je bezproblémový signál.Bez jistoty bych se do rady nepouštěl.Ale to ty nemůžeš Davídku pochopit.

3
Davídku nic nemusíš věšet na hřebík.Ale taky jsi nijak neporadil s problémem,měl by jsi se nad sebou zamyslet kde to u tebe vázne,když už máš tu potřebu se zde ukazovat.😀
Pamětníku vycházel jsem pouze z toho co bylo napsáno a tak sem tam nenašel, žádný problém s příjmem některé frekvence a tak se mohlo zvolit jednoduché řešení se zaručeným výsledkem.

4
To je fajn že vám to jde bez ztráty signálu.Při takovém zapojení nemůžete mít problém ze signálem.

5
Někdo se směje druhýmu a někdo vlastní hlouposti,vid?

6
Ale Davídku to co jsem doporučil funguje všude,tedy systém zapojení.O vhodnosti kolik V tam dát je druhá věc.A když nemáš zájem poradit tak na to nereaguji,nemáš tady žadnou povinnost přispívat když nemáš k problému co říct,ne?Dokud sem pán nenapíše jak mu to funguje ,nemá smysl dál kolem toho cokoliv řešit.A nikde jsem nepsal že mě to tak funguje,mě to tak nefunguje ale vím že je to plně funkční.

7
Davídku,moc dobře vím o co jde.Ale ty jsi pánovy zatím nijak nepomohl,kecy kolem mne ho nezajimají a nijak nepomůžou.

8
Rozbočovač má útlum tak v tom problém nevidím.

9
Je nesmysl odstranit rozbočovač který není zrovna za pár korun.Je fakt že bych do takového zařízení nešel,rady prodejců jsou většinou pro kočku.Ale když už je tak je potřeba toho využít a ne ho odložit.Při zapojení které jsem navrhoval není s příjmem problém,ikdyž neznám podrobnosti o použité anténě a zesilovači,pokud není určen pouze pro 5V.

10
Všechno špatně... a do toho Lubošek plácá své tradiční nesmysly :D Škoda mluvit
Davídku pokud máš lepší nápad,nikdo ti nebrání ho zde prezentovat.Když ne tak není důvod se zde hlásit jako ordonanc beze smylu k tématu.

11
Rozbočovač je regulovatelný tam přebuzení není možné.Při použití 12V napáječe se většího zesílení dosáhne ale ne takového,aby se zrušil příjem.

12
Ano po takovèm zapojení vám to bude opět fungovat.Rozbočovač anténu nenapájí.

13
To co jste udělal je to že jste se odstřihnul od antény.Aby vám to šlo musíte si dát napáječ antény před rozbočobač.Jinak řečeno napáječ vám napájí pouze rozbočovač ale ne anténu.

14
59k z Děvína nevysílá,mám na něho téměř přímou vyditelnost a signál 0.51k přitom jde bez problémů.

15
Mux 3 z Mikulova nebyl na 59k nikdy zapnut,nemá tam v tabulce vypínání na jejich webu co dělat.

Stran: [1] 2 3 ... 50