Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Roman Čech

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6
61
To samé jsem udělal v rozvodné skříni i já i u HDO ovladače,výsledek stejný.S rádiem na AM pásmu jsem při provozu pračky prošel celý byt,uhlíky motoru nejiskří,pouze při přepínání pracího programu v rádiu lupne a to i způsobuje rušení,ale pouze kanálu 47 ve vertikální polarizaci(HD program Prima+Cool)ostatní přijímané kanály jsou v pohodě.
Asi se stím musíme smířit a doufat,že nová automatka problém vyřeší,její oprava by asi byla náročná a stála by majlant,pokud by mne hned opravář neposlal někam. ;D

62
Doplnění:pračka je stará cca 17let.

63
Děkuji za odpověď,za 1vé se musím omluvit za hrubku....pardon.Jen už nevím kde hledat chybu,motám se v tom déle jak půl roku a bez výsledků.....zítra jim to rozplombuji,dotáhnu vše a pak si to zaplombujou mém zavolání.Problém nastal až po jejich výměně.

64
Moc děkuji za Vaši odpověď,právě pračka doprala a od rušení je klid a ani vítr nepůsobí nějaké problémy.Veškeré zemnící a nulovcí svorky jsem včera poutahoval,kam až mi plomby dovolily.Ale vísledek stejný,k vyměněnému spínači HDO asi povolám ČEZ.
Nebo se asi budem muset smířit se současným stavem a doufat,že třeba Tv Pima a i ostatní ustoupí od vysílání DVB-T ve verikální polarizaci.

65
Pěkný větrný podvečer pánové,tak jsem dnes ze zoufalství přepojil zásuvku,kterou využívám k napájení automatické pračky na samostatný jistič a stále pozoruji mírné výpadky zvuku a kostičkování(jistič byl jako rezerva a nikdy využíván),tak jsem zkusil pomocí prodlužovací šňůry pračku připojit na jinou větev....stejný výsledek.Jen nemohu dnes rozpoznat zda poruchy nezpůsobuje i větrné počasí(mírné rozkmitání antén).V létě mi odborník od ČEZu měnil spínač HDO v hlavním rozvodu(pod plombou)a od té doby mám při zapnuté automatické pračce problémy s příjmem na kanálu 47 ve vertikální polarizaci.Mám 100 chutí zavolat na ČEZ ať si sem dojedou doutahovat svá připojení.
Další pokus s hodnocením provedu až po uklidnění orkánu.
P.S.:moc si cením Vašich rad,rad odborníků.
Hezký večer všem R.Č.

66
Zdravím Vás pánové,tak jsem dnes poutahoval veškerá spojení na Al rozvodu v bytě,zrušil vypínač ventilátoru na wc a připojil jej na osvětlení.Rozvody,zásuvky,jističe poutahovány na krev,dál se z důvodu zaplombování nedostanu.Rušení od ventilátoru ustalo,ale pračka stále ruší kanál 47 vertikální polarizaci a to jsem i v tom větru odstranil zemění antény,marně.Jen je zajímavé,že mi to dělá jen 47kanál ve vertikální polarizaci.Ze zoufalství jsem i prohodil vidlice tv a napájení zesilovaše-výsledek nula.A tak se Vás ptám:pomůže oddělovací člen?Dík za Vaše odpovědi s pomocí

67
Zdravím,
mám podobný problém zatím jen s automatickou pračkou a ventilátorem wc.Nejvíce je to viditelné na HD Prima+HD Cool na 47kanále ve
 vertikální polarizaci,ostatní muxy a regionální sítě jsou v pořádku.Nejsem elekrikář,ale asi veškeré rušení způsobují stářím a používáním
 opotřebované a vyhřáté kontakty.V mém případě investice do nové pračky a vypínačů na wc.

68
Zdravím,
také jsem tedy neodolal a proladil kanál 57 z Malešic....cca 60km od vysílače mám sílu na 90% a kvalitu signálu na +-40%.
Asi to zas bude další odkladiště programů typu Active tv.  :(
Jen doplním anténa na střeše Color Supra naklopená na 45°.....kvalita a síla signálu jako při spuštění.

69
Zdravím,
také jsem tedy neodolal a proladil kanál 57 z Malešic....cca 60km od vysílače mám sílu na 90% a kvalitu signálu na +-40%.
Asi to zas bude další odkladiště programů typu Active tv.  :(

70
Televizory / Re:Tv Lg 50PZ550 mux 3
« kdy: 26. 08. 2013, 16:20:52 »
Zdravím,
zkoušel jste Ještěd,Jablonec nebo od Ústí n.Labem Bukovou Horu?Jsou tam docela silné vysílače.Já mám Ještěd,Černou Horu a Jablonec z boku Colorky Supra na 100%.Ale jsem na kopci od Vás za Vysokou.
Ale určitě by to chtělo umístit anténu na střechu.

71
Zdravím ;),
tak nevím,žiji v okrese Kolín cca 17km jižněji od Kolína,anténa Supra Color natočená na Prahu+ zesilovač pod střešní krytinou a Černou Horu na kanále 21 mám cca na 93% bez výpadků.Reaguji jen pro zajímavost,že mám z Černé Hory kvalitní sílu signálu i z odvrácené antény od vysílače. :o

72
Kolínsko...Červený Hrádek 37kanál šlape zatím bezvadně,jen lituji,že zatím není Čt24 v HD....určitě bych měnil za RETRO....snad test jej vyplní.Čt děkuji,že už nemusím hledět na ty mazaniny v SD ;-)

73
Také oznamuji,že Smíchov na mne hovoří a jsem rád,že nebyl problém v tv a ani mém přijímacím systému,nemusíl na Štěpána lézt po střeše ;D...jj asi inženýři v tv Nova udělali někde chybu ???!!!Ale občasné čtverečkování a pulsování HD programů pokračuje,obávám se,že se v tom ještě vrtají ;)....zřejmě nám co to nepracolo máme příliš inteligentní přijímače a starší typy některé kopance od tv Nova či pana Pařízka překousnou >:(

74
Televize Samsung ue50es5500 a Samsung ue40es5500 ani po přeladění kanálů č.42,25 a přenastavení zvuku v tv,stále tv Smíchov bez zvuku.Ostatní tv stanice o.k.Problémy u mne nastaly s výpadky HD na 42 kanále 23.12.2012 ve večerních hodinách při spouštění tv Smíchov,druhý den výpadek tv Pětka a Metropol(ty za hodinu o.k.) na 46 kanále+výpadek zvuku na tv Smíchov až do dnešního dne.
Asi máme opět zkušenost a ponaučení o odbornících v tv Nova.....čas ukáže.Ale programová skladba na tv Smíchov je opravdu katastrofa,ale to zde nehodlám řešit.
A tak se dnes rozloučím s přáním hodně úspěchů v roce 2013.

75
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Inverze 2012
« kdy: 23. 10. 2012, 17:54:26 »
Červený Hrádek 113,okr.Kolín,naladěny kanály 21,23,28,29,31,47,56........anténa supra color+zesilovač na severozápad,směr Praha Strahov.Německé tv programy v dobré kvalitě.Těším se na další inverzi,třeba opět naladí Nederland.Přeji všem úspěšný lov ;)Ale očekává se změna počasí a tak budem mít útrum :'(

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6