Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Lukáš Polák

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 27
31
Připravuji se na příchod novinky VU+ Solo 4K, a tak bych rád za solidní cenu přenechal zájemci svůj dosavadní model VU+ Solo2 Twin Tuner. Původní (stále platná) cena 7.290 Kč, já budu nabízet za 5000 Kč. Přijímač je v používání od začátku letošního roku, takže je stále v záruce. Na předním panelu je dokonce ještě fólie!!! Je to box nabitý funkcemi na bázi Linuxu. Podporuje samozřejmě DVB-S/S2, pomocí USB možno připojit klíčenku, která se načte jako DVB-T2 tuner (funkčnost ověřena na pražském experimentu ze Žižkova). Podpora HbbTV, plugina Archivy CZSK (Prima Play, iVysílání, Sosáč, DVTV a řadu dalších) již nainstalována. Uzpůsobeno pro karty Skylink i freeSAT. Připojení k internetu s sebou přináší řadu výhod, které jistě není nutné blíže specifikovat...

Další info: http://www.vu-plus.cz/vu-solo2.html

Přijímač bude zájemci k dispozici, až bude na trh uveden již zmiňovaný model VU+ 4K, tedy, pokud se nic nezmění, předpokládám na konci tohoto měsíce.

32
Včera večer mi po celý den bez problémů fungoval na vertikální anténu příjem polské stanice Muzyczne Radio na frekvenci 106,7 MHz, a to včetně dynamického RDS. Dnes po něm není ani památky. Upozorňuji, že žádné extra tropo nebylo. Chci se proto zeptat těch diskutujících, kteří se v dosahu vysílání stanice nacházejí (severní/východní Čechy), zdali mi výpadek mohou potvrdit. Přijímací sestava je v pořádku. ČRo Pardubice na 104,7 chodí naprosto bez problémů. Lokalita příjju (QTH) Praha

33
Tak to je hodně velké překvapení. Polská regionální televize NTL Radomsko se objevila na Hotbirdu. Právě jsem to ověřoval.

KingOfSat (parametry): http://cz.kingofsat.net/detail-ntl.php
Wikipedia: http://pl.wikipedia.org/wiki/Niezale%C5%BCna_Telewizja_Lokalna
Oficiální web: http://www.tvntl.pl/Ten vysílaný teleshopping je pecka. Vysíláno v němčině a přemluveno do polštiny. ;D ;D ;D

36
Překvapilo mě, že v nabídce Zapni.tv, která dnes byla (re)spuštěna, jsou i všechny kanály Digi Sport.

Viz: http://zapni.tv/programova-nabidka

38
Televizory / Videopůjčovna Topfun: Hlaste aktuální stav
« kdy: 24. 04. 2015, 11:19:19 »
Vypadá to, že služba Videopůjčovna Topfun má zřejmě na kahánku. Podle informace jednoho z našich čtenářů na Facebooku byla služba v uplynulých dnech odebrána ze smart televizorů Samsung. Můžete tuto informace potvrdit?

Jak vypadá situace s touto službou u ostatních značek? Je funkční? V redakci disponujeme pouze LG.

Díky za veškeré info.

39
Pánové, právě jsem po delší době přepnul na 36E a zjistil, že tam není paket Telemedia. Dal jsem tedy proladit přijímač pomocí Blindscanu, ale našlo mi to asi jen tři stanice (parabola 85). Nevíte, kam ty program zmizely??? Nepřesunulo se to na jinou družici? Díky za info.

41
http://media2.pl/media/120781-TVR-konczy-nadawanie.html

Na web to dávat nebudu, pže tento program není ani v tamním DVB-T. Berte to ode mě spíše jako perličku.

45
Buhví, co na tom bylo tehdy pravdy, ale když se člověk probírá redakčním archivem, objevuje vážně perly. 8) 8) 8)

http://www.digizone.cz/clanky/zdenek-duspiva-svedove-chteji-v-cesku/

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 27