reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Lukáš Polák

Stran: [1] 2 3 ... 179
1
Digitální rozhlas / Nová diskusní skupina věnovaná DAB+
« kdy: 16. 01. 2020, 14:54:08 »
Kdo má zájem diskutovat o digitálním rádiu na Facebooku, prostor má tady:

https://www.facebook.com/groups/788024638274146/

2
Dobrý den, pánové,

protože web Digitální rádio nemá diskusní fórum, ale pouze diskusní box, využívám jako někdejší dlouholetý redaktor DigiZone právě tuto cestu. Chtěl bych se vás zeptat, zdali nepozorujete v souvislosti s multiplexem 24 technické problémy, které nastaly okamžitě po jeho spuštění. Některé programy běží zcela korektně, například Nova, u jiných se seká obraz a nejde zvuk (JOJ Family), jiné nejdou vůbec (Relax, Rebel). Obrátil jsem se na provozovatele multiplexu. Digital Broadcasting tvrdí, že z jejich strany je vysíláno vše korektně a v souladu s normami. Rád bych se proto zeptal, jak to vypadá u vás. Expert, se kterým jsem problém diskutoval, mi sdělil, že chyba bude na straně operátora, konkrétně špatné konfiguraci head-endu.

Popište, jaké máte problémy s touto sítí vy a hlavně, na jakém přijímači tento multiplex sledujete. Díky!

3
Děvín už dlouho na webu nebyl, takže jsem ho zkrátka dal. Mohl být samozřejmě Žižkov, Buková hora, Ještěd, Praděd... A máte tam konečně i něco z Moravy. Tohle by nikoho vůbec nemělo vzrušovat, proboha. :)

4
Je to ilustrační foto. Není z toho třeba střílet. ;)

5
Protože neexistuje oficiální diskusní platforma O2 TV, kde by mohli zákazníci navzájem řešit problémy a informovat se o novinkách, pouze profil této služby na Facebooku, rozhodl jsem se ji založit sám. Jste vítáni.

Určeno tedy zejména klientům dané služby.

https://www.facebook.com/groups/375466453066200/

6
Digitální rozhlas / Re:Rakusko/T-DAB
« kdy: 12. 03. 2019, 14:22:01 »
Já bych označení konkurence vůbec nepoužíval. Stejně se napříč weby prakticky všichni známe, akorát hrajeme na jednom hřišti. ;)

8
...Například toto téma má 17 000 shlédnutí,to se Ti zdá málo...
Pánové, že má nějaké téma xy zhlédnutí, případně je na fóru xy uživatelů, vůbec nic neznamená. Dobře si pamatuji, když jsme tento web táhli s Honzou Potůčkem, tak nám tehdejší technický ředitel Internet Infa říkal, že fórum je většinou obýváno boty, reálných uživatelů je tam minimum. Však si dobře vzpomeňte na dobu, kdy jsme s nimi na fóru válčili, protože se dokázali prokousat přes registraci a spamovali tu jako šílení. K aktuálnímu složení redakce a kvalitě webu se vyjadřovat nebudu, to mě určitě nepřísluší.

9
Příliš se neorientujete, stačilo si přečíst odkazující text a dát si dohromady jedna a jedna. Slovak Telekom má stejného vlastníka jako T-Mobile. Už máte jasněji?

https://digital.rozhlas.cz/deutsche-telekom-pusti-po-slovensku-kanaly-digi-sport-i-do-nabidky-t-mobile-v-7585235

11
Pokud byste si dal dohromady jedna a jedna, tak se takhle ptát nebudete...

12
O serveru DigiZone.cz / Re:diskuse na DZ?
« kdy: 06. 02. 2018, 08:23:41 »
Kubo, nějakou formu diskuse chystáme pod novým designem a redakčním systém. Nasadíme prvek shoutbox, který má třeba Radio Wave.

13
Ok, už se nebudu zapojovat do diskuse. Vidím, že to není žádoucí. Mějte se tu pěkně, pánové.

14
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Přechod na DVB-T2
« kdy: 23. 07. 2017, 17:54:02 »
Zřejmě neznáte formát Radiofóra, jinak byste ho nekritizoval. Anketa na Twitteru, názory na Facebooku a pochopitelně telefonáty posluchačů do tohoto pořadu neodmyslitelně patří. Jinak o tom, že by byl pořad tragický, bych s vámi osobně polemizoval. Mně to z pohledu zpovídaného nepřišlo vůbec špatné. Vladimír Kroc byl na rozhovor dobře připraven. Jediné, co zpětně hodnotím negativně, je fakt, že jsem zapomněl odpovědět na otázku týkající se propagace DAB+ rádia Českým rozhlasem. Určitě se k technologii nebudeme chovat macešsky, ale jak už bylo řečeno panem generálním ředitelem Zavoralem, nemá cenu dělat kampaň ve chvíli, kdy není pokrytí, a to bude koncem roku...

15
Příště by bylo fajn, kdybyste alespoň uvedl, že text, který jste sem napsal, je de facto zkopírovaným a upraveným článkem, který jsem v pátek vydal na webu Digitální rádio. Chápu, že diskuse na internetu jsou de facto anonymní, ale stejně nepovažuji způsob, jakým jste s informacemi naložil, za korektní. Svým prvním příspěvkem ve fóru jste se dvakrát kolegiálně neuvedl. Tak příště...

Stran: [1] 2 3 ... 179

reklama