Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - i.nosek

Stran: 1 ... 4 5 [6]
76
Skylink / Re:Skylink správa karet : co to je má znamenat...?
« kdy: 03. 09. 2012, 13:37:53 »
Protože všechny karty pojedou až do 30.9.,bude tam zřejmě až do konce září zobrazeno aktuální datum.U těch,kdo neuhradí SERPO, se 1.října zobrazí datum 30.září a karta už nepojede.

77
Zajímavé combo pro nenáročného uživatele, obzvláště kombinací tunerů S/S2 + T/T2. Snadná obsluha, jednoduché ladění, bezchybná čeština (výjimky v menu). Jen nesmíte spoléhat na německou preciznost, neboť kombinace s asijským subdodavatelem HW pak vytváří cosi s vlastnostmi poněkud odlišnými od toho, co se píše v návodu. Obrazový výstup přes HDMI neumí rozlišení "by source", chová se jako by bylo nastaveno "by native TV", což nevadí u TV s horším (a ubohým) rescalingem. Vhodnost vnějšího paměťového média snadno ověříte spuštěním testu z menu. Bez jakéhokoliv varování se neprovede souběžná, později spuštěná nahrávka, pokud máte povolen Time Shift, byť v té době neaktivní. V časovači je sice možnost nastavit prodloužení času nahrávky, ať nastavíte cokoliv, prodloužení = 0. Používáte-li k nahrávkám HDD, uspání disku v nečinnosti funguje krutě, odpojí se i v okamžiku přehrávání - nebere to čas nečinnosti, ale od zapnutí. Při přehrávání záznamu vás překvapí délka přeskoku, ať máte v menu nastaveno cokoliv, vždy se poskočí o 10% délky záznamu. Zajímavé je, že v českém překladu návodu chybí ty pasáže (převážně u funkcí PVR), které nefungují. A docela příznačná je nekomunikace výrobce i našeho dovozce.
Měl jsem stejné negativní poznatky - z žádné recenze bychom se o nich nikdy bohužel nedověděli.

78
Havl.Brod,na Žižkově II signál na muxu4 stabilní 72síla signálu/93kvalita(výpadek jsem ještě nezaznamenal) - mux1,2 a 3  z Javořice mají signál cca 92-97/92-93.Antena COLOR spektrum 91prvková bez zesu,nadmořská výška cca 480metrů a přímý výhled např.na Strážník.

79
Žádnou novou metodu v tom nehledej.Jestliže teoretické poučky mi jako laikovi říkají,že pro bezproblémový
příjem by měla hodnota MER dosahovat minimálně 22dB a uskutečněný příjem bezproblémový je,zcela logicky
z toho jako laik usoudím,že dosažená hodnota MER bude zřejmě ještě "vyšší,kurva vyšší".

80
Signál v Havl.Brodě oproti "zkušebnímu" pondělku skutečně poklesl,ale přesto na dlouhou colorku hraje
mux4 bez problémů a bez EPG,signál podle Philipsky TV má hodnoty - intenzita 93/kvalita100/BER 0,0x1E-6,
signál absolutně stabilní,takže MER odhaduju bohatě přes 25dB.

Stran: 1 ... 4 5 [6]