Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Koumar

Stran: 1 2 [3] 4 5
31
Televizory / Re:Zjisteni vysilacich kanalu u TV Samsung
« kdy: 06. 06. 2013, 20:55:28 »
..., z jakeho vysilace (na jakem kanalu) vysila nejaly program? ... ty programy, ktere prijimam ze vzdalnejsiho vysilace vyhodil, ...
Zde je upravená část dotazu. na kterou jsem odpovídal ;D
 Kde v ČR existuje místo, ve kterém lze na běžnou anténu přijímat více stejných programů?
Polná, okres Jihlava ;)

32
Televizory / Re:Zjisteni vysilacich kanalu u TV Samsung
« kdy: 06. 06. 2013, 12:39:11 »
Ještě se to dá zjistit prej tak, že se podrží tlačítko info na více jak 10 vteřin ;)

33
Televizory / Re:Zjisteni vysilacich kanalu u TV Samsung
« kdy: 06. 06. 2013, 12:12:47 »
Díky už jsem to vyřešil i bez přečtení. Chvilku jsem si s tou TV hrál :D. Našel jsem to v Menu --> Podpora --> Automatická diagnostika --> Signál, jak už tady bylo ostatně řečeno ;)

34
Televizory / Zjisteni vysilacich kanalu u TV Samsung
« kdy: 06. 06. 2013, 10:47:43 »
Zdravim, jak zjistim u televize Samsung UE40EH5000 (Serie 5), z jakeho vysilace (na jakem kanalu) vysila nejaly program? Potrebuju to vedet, abych ty programy, ktere prijimam ze vzdalnejsiho vysilace vyhodil, dekuji. Pripadne jak smazat vsechny naladene stanice, abych je pak naladil rucne. Diky.

35
Dnes jsem televizi prepnul po Re-Play na TV Pohoda a zrovna zacinal konkurecni herni porad Indian. Vedel o tom nekdo? Driv ho vysilali na jiz zanikle TV Petka.
Zkusil jste si prohlédnout tak zbytečně obrovské obrázky rovnou z webu?  ::)
Dával jsem sem to na rychlo z tabletu s Androidem, kde jsem neměl tu šanci ty obrázky zmenšit, takže to napravuji až teď ;-)

36
Dnes jsem televizi prepnul po Re-Play na TV Pohoda a zrovna zacinal konkurecni herni porad Indian. Vedel o tom nekdo? Driv ho vysilali na jiz zanikle TV Petka.


37
O serveru DigiZone.cz / Zarazeni fora do aplikace Tapatalk
« kdy: 17. 05. 2013, 21:14:27 »
Zdravim redakce,

uvazujete o zarazeni tohoto fora do aplikace Tapatalk Forum App pro chytre telefony? Bylo by to super a myslim si, ze by to ocenila rada ctenaru. A jak jsem se tak koukal na navod, tak by nemel byt ani problem tam to forum zaradit.

Predem dekuji za sebe i dalsi ctenare.


Aplikace pro Android zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quoord.tapatalkpro.activity

38
Televizory / Re:Jaký televizor?
« kdy: 17. 05. 2013, 20:03:23 »
Ano, více méně a aby byl obraz přinejmenším koukatelný :-D

39
Televizory / Re:Jaký televizor?
« kdy: 17. 05. 2013, 16:14:40 »
Teď nevím jaký myslíš. Samsung nebo LG?

41
@ Petr Koumar: Vas televizor pravdepodobne AD nepodporuje. Mimochodem, co se delo po vybrani te druhe stopy behem poradu, ktery AD mel, bylo tam skutecne stale ticho?

@Petr Svoboda:  Zadna "ceska cesta" u AD neni. Signalizace AD ani 64 kbps mono neni nic nestandardniho. Dukazem je, ze nekolik roku stare televizory AD umi a pritom v ceskem d-booku se AD objevilo asi teprve vloni.

Zdravím, včera jsem tomu audio popisu dal ještě jednu šanci. Narazil jsem večír na ČT1 na film Stín smrtihlava, který měl AD obsahovat. Rozhodl jsem se teda, že to tam chvilku nechám a zvolil jsem druhý český mód s těmi brýlemi (AD). Po chvíli se onen audio popis skutečně ozval, ale to bylo tak vše. Hlasy herců ani okolních předmětů už jsem neslyšel. Takže jsem zjistil, že mě ten AD funguje asi tak na polovic :(.

42
Mám tuto TV: Philips 32PFL3512D může to být příčinou mého problému i když tam ta funkce očividně je? Stejný výsledek podává i set-top box GoGEN 137 TU.

43
Jak jsem předpokládal. Žádný audio popis se z mé TV neline >:(.

44
Tak to je zajímavý, že mě ten audio popis při tom Vyprávěj nefungoval a přitom to moje televize očividně podporuje. Je to nějaký divný :(. Schválně zkusím to audio description u pořadu Hráč bez limitu na ČT2. Podle programu by měl ten AD obsahovat. Tak uvidíme. Mě to u toho vyprávěj prostě jen mlčelo, to samý i u externího set-top boxu :(.

45
Mam televizor Philips, ale nevim, jestli nedelam neco spatne. Na ovladaci jsem stiskl tlacitko se symbolem I-II a vybral jsem predvolbu Cesky s brylemi, jak je videt na fotce a nic. Tak ja nevim :-(

Stran: 1 2 [3] 4 5