Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Luboš Frola

Stran: [1] 2
1
Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč regionální síť 8 vysílá tak malým výkonem? A zda v budoucnu se uvažuje o navýšení výkonu a kdy? Děkuji Frola

Vážený pane Frolo,

 

Regionální síť 8 je navržena tak, aby pokryla hustě osídlené aglomerace krajských měst. V některých oblastech bylo využito možných volných kapacit kmitočtů, které zkoordinoval správce kmitočtového spektra Český telekomunikační úřad.

Pouze takovouto strategií bylo možno získat kmitočtové příděly tak, aby nekolidovaly s mezinárodní koordinací kmitočtů a zároveň, aby vyšly vstříc možnému zájmu televizních stanic pokrýt maximum diváků s nízkými náklady na vysílací technologie a provozní náklady s jeho šířením spojenými.

Kmitočtové příděly jsou národním bohatstvím a není jich mnoho, pouze jejich optimalizací (pokrytí malých lokalit menším výkonem, zato v hustě obydlených oblastech) byla snaha o jejich maximální využití a zároveň snaha o vystavění obchodního modelu, díky kterému by byly ochotny televizní stanice vysílat programovou nabídku s relativně nízkými náklady pro maximum diváků v nejhustěji osídlených lokalitách. Ve výsledku se s malými náklady na provoz vysílačů, které se promítnou do provozních nákladů televizních stanic, které projeví zájem o vysílání v tomto multiplexu, podařilo docílit pokrytí 50% populace.

 

Vysílač Děvín v rámci mezinárodní koordinace může použít na přiděleném kmitočtu pouze takový výkon, který neohrozí na stejném kanále příjem diváků v Rakousku a na Slovensku. Z tohoto důvodu byly  správcem kmitočtového spektra Českým telekomunikačním úřadem přiděleny vysílací parametry, kterými se vysílá a není možno svévolně přidělené parametry překračovat.

 


S přáním hezkého dne

 

Michal Kozák
Technik vysílacích služeb

Servis objektů a energetiky

 

M +420 603 458 370

A České Radiokomunikace a.s. | Skokanská 2117/1, 169 00 Praha 6

Pracoviště RO PRADĚD, 793 24 Karlova Studánka

 

logo_podpis_300

2
Skylink / Mňam tv na Skylinku
« kdy: 20. 02. 2015, 14:51:44 »
Mňam tv už je na Skylinku

3
Televizory / Samsung ue46es8000sxxh
« kdy: 21. 03. 2013, 08:46:09 »
Zdravím všechny,
 od října 2012 mám tuhle televizi a už jsem včera podruhé volal do servisu na opravu.Má někdo podobnou zkušenost také, nebo jde u mne jen o vijímku a mám doma vadný kus jen já?

4
Potvrzuji, jedu obě dvě.

5
Skylink / Re:Skylink M7
« kdy: 02. 03. 2013, 12:18:45 »
já jsem kartu neregistroval, a až ji vypnuli po 20ti dnech, tak teprve potom jsem ji přihlásil na stránkách skylinku.

6
Tak v Boršicích u Blatnice je signál jako lusk, šlape to bez výpadků.

7
 dotaz:


Dobrý den
    chtěl bych se zeptat na datum zprovoznění vysílače v Uherském Hradišti a
  jaký bude mít výkon a dosah.
   
             Děkuji
                              Frola Luboš
                              Boršice u Blatniceodpověď:


Dobrý den pane Frolo,
 
Vysílač Uherské Hradiště - Rovnina bude dostavěn 30. října 2012. Výkon a dosah pak uveřejníme na stránkách www.multiplex4.cz.
 
Hezký den
Digital Broadcasting s.r.o.

8
no jo, jenže úhlopříčka 55 je už o nějakých 20000kč dražší. A plazmu ne, protže mám telvizi blízko francouzkého okna a to by nebylo dobře vidět a za druhé u nás jde televize skoro pořád a to bych se asi nedoplatil za elektřinu.Myslím si že když se do teď díváme na úhlopříčku 82 cm, tak nová 116 cm nám bude stačit.

9
Skylink / Re:Skylink správa karet : co to je má znamenat...?
« kdy: 04. 09. 2012, 07:39:29 »
Už je všechno v pořádku!!!Poplatek zaplacený do datumu kdy jsem registroval kartu plus dva roky!!!

10
Napsal jsem, že vím jaký je mezi nima rozdíl.Jen mě zajímal názor na tyto televize!

11
Chtěl jsem znát jen názor a nezajímají mne urážky od nějakého rádoby chytrolína!

12
Dobrý den,
 chtěl bych se zeptat na Váš názor na tyto televize, zvažuji nákup této značky ale nevím kterou si vybrat.Vzdálenost sledování je cca 3,5m.Rozdíl ve funkcích znám, jen bych chtěl znát názor buď někoho kdo ji má nebo kdo ji vyzkoušel a nebo jen Váš názor.
 Děkuji

13
Tak jsem včera dostal konečně odpověď:

Dobrý den pane Frolo,termín závisí na dodávkách materiálu a zprovoznění vysílače,reálný termín do konce třetího kvartálu.
 
 
příjemný den, za helpdesk multiplexu4 Kramarz Daniel

14
za jak dlouho se to dá namontovat?

15
Neví někdo jak to vypadá  v okolí Uh.Hradiště s mux 4?

Stran: [1] 2