Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - MarioF87

Stran: 1 [2] 3 4
16
No, to je pěkné, já si ještě včera večer s platností ode dneška zaplatil Flexi 7 a teď zjistím, že stačilo přidat 41 Kč...
 :(
Co už, nechám to tak...

17
Ještě jsem zapomněl dodat (i když to už je teď jen pro informaci), že ta moje Ariva, tedy 250 Combo, má tu vlastnost, že pokud nahraju tv pořad z FTA stanice (tedy např. ČT 24), pak se nahrávka ukládá na disk nekódovaná, bez ohledu na to, jestli je karta v modulu nebo jen samotná ve čtečce. Rovněž tak přístroj nezakódovává nahrávání z DVB-T.

18
U některých starších sat. přístrojů fungovaly nahrané pořady i v PC - nejen editace, ale samotné spuštění. Např. můj brácha má satelit už několik let, a má tedy starý přístroj, který bez problému zaznamenává nahrávky rozkódované, a atedy použitelné v pc. Problémem ovšem např. u bráchova přístroje bylo, že uměl jen MPEG 2. Nicméně on stejně nenahrává, a tak je mu to jedno.

U novějších přístrojů je pak už opravdu vesměs nutné mít kartu vloženu v CA modulu. Já si při pořízení satelitu pořídil Ferguson Ariva 250 Combo, který naštěstí má ci slot, a tak jsem zakoupil i modul. Stejně je to ale hop nebo trop - občas se stane, že nahrávka stejně není v pc spustitelná - možná modul nepracuje správně, koupil jsem ho přes Aukro, už použitý, no nechtělo se mi dávat pomalu tisícovku za nový. Většinou pomůže vytažení a opětovné zasunutí modulu do slotu.

Kartu mám novou, čisté Irdeto, Ariva 250 má ovšem uni čtečku, a tak s následným použitím v pc není problém, až na ty malé výpadky. Jak ale napsal skypo, Skylink už nové karty docela ošetřil. Pokud máš ICE, nestrčíš ji do skylinkem oficiálně podporovaného produktu - budeš si muset tedy koupit nějaký s uni čtečkou, a pak ti nahrávky s modulem půjdou. Kdo má čisté Irdeto (jako já), může kartu použít i v oficiálních přístrojích pro Skylink, ale nahrávku v ofiko čtečce do PC nedostane, myslím, že ani s modulem.

19
Tak potvrzuji originální znění na polských stanicích! Před chvílí jsem ladil programy na tv kartě v PC a z TVP Kultura na mne vybafla angličtina - jakýsi seriál Mad Men, III. série. Na ČSFD má vysoké hodnocení, no nějak si nedokážu uvědomit, jestli běžel i u nás. Tak teda občas tu Kulturu zapnu. Těžko uvěřit, že zrovna tato stanice je největším propadákem ze všech stanic polské veřejnoprávní tv (jak jsem se dočetl kdesi na netu), a naopak že nejsledovanější jsou TVP 1 a 2.

20
Mně je to celkem jedno, já to mám na satelitu. Ale tipuju, že nikoli, zemský způsob šíření je dost drahý - teda satelitní taky něco stojí, ale to už si platí, nač ještě zvyšovat náklady... Ale třeba jsou tak bohatí jako majitelé Šlágru a půjdou celoplošně i do DVB-T  :D

21
No, já mám spíš opačnou zkušenost. Za 2,5 měsíce, co jsem měl jako nový zákazník Skylinku promo kompletní nabídku, jsem se na HBO díval dvakrát a na Cinemax jednou, a to až skoro na konci období. To už se mi víc líbilo MGM (i když to zase nemá titulky).
Film Europe - však se tady nebavíme jen o angličtině, ale o duálním vysílání. Někdo, kdo umí jiné jazyky, zase využije ten Film Europe.
Každopádně, ať se vrátím zpátky k tématu, ty polské stanice taky příležitostně vyzkouším.

22
Tak to jsou úplní magoři, inu je vidět, odkud Dvořák přišel do ČT  :(
Jako by to opravdu nikdo nevěděl, že tv vysílání u nás letos slaví šedesátku, že to musí připomínat neustále celý rok snad tisíckrát denně. To kdyby si toho náhodou někdo nevšiml...

23
Tý jo, tak to někdy vyzkouším! I když je fakt, že od doby, co mám satelit a vždy minimálně jeden filmový placený kanál, tak můžu filmy v orig. znění sledovat i tam, a v případě zájmu o titulky jsou tyto české a ne polské  :D
A co teprve takový Film Europe channel, kdybych si neplatil jiné programy, platil bych si tento za 50 Kč měsíčně.

24
Skylink / Re:Zkrácení odložení účinnosti SP
« kdy: 25. 02. 2013, 22:16:35 »
Tak jsem se dnes přihlásil do zákaznické zóny, a hle - píše mi to, že SP je zaplacen až do konce r. 2014! Asi na to dodatečně přišli a spravili to manuálně. Jinak si to neumím vysvětlit. Já jim totiž nakonec nepsal.

25
Skylink / Re:Nova Cinema na nové frekvenci
« kdy: 05. 01. 2013, 18:04:14 »
Mám smazat tu původní frekvenci nebo ji radši nechat? Místo EPG to píše "přelaďte", nová frekvence EPG zatím nemá, ale o to mi nejde. Prostě jestli ji zatím nechat, třeba na ní bude něco jiného, ať to potom znovu nenalaďuju. Nevíte někdo, jestli tam má něco být?

26
Tak konečně je mi jasné, proč mě to prvních asi 10 příspěvků otravovalo s napsáním ověrovacího kódu! Ale když jsem se na to tehdy ptal, tak mi to nikdo nevysvětlil, ani nedal odkaz na tento topic  :(
No, hlavně že záhada je vysvětlena...

27
Skylink / Re:Zkrácení odložení účinnosti SP
« kdy: 01. 01. 2013, 22:33:59 »
Mám zcela nový satelit, takže pro mne připadala v úvahu pouze koupě čistého Irdeta, ne Výměna (nebylo co měnit). Což u těch nových typů slibovali 24měsíční odklad.

Potěšitelné jsou aspoň dvě věci. I když v materiálech, které jsem ke kartě dostal, psali o tom, že je třeba kartu zaregistrovat do 10 dní, jinak až do doby registrace nepojede, mně jela dál, asi by vydržela 20 dní, jak to bylo původně. A taky, že jsem po registraci dostal dvouměsíční promo kompletní nabídku. Přesto to neomlouvá zkrácení té doby.

28
Skylink / Zkrácení odložení účinnosti SP
« kdy: 01. 01. 2013, 18:00:09 »
Nemilé překvapení mi jako svému novému zákazníkovi připravil Skylink koncem loňského roku. Na vánoce jsem si pořídil vlastní satelit. Na stránkách skylinku je uvedeno, že při registraci nové karty před 1. 1. 2013 bude počátek účinnosti servisního poplatku odložen o 24 měsíců od data registrace karty. Při registraci od 1. 1. 2013 bude placení odloženo o 12 měsíců. Já stihl zaregistrovat kartu ještě v roce 2012, byť to bylo včera, tedy 31. 12. Po přihlášení do svého účtu mi tam však vyskočilo, že mám SP zaplacen do 31. 12. 2013, tedy jenom na tento rok.

Myslíte někdo, že má cenu to nějak "reklamovat", volat tam či psát, nebo to už raději nechat být? mám pocit, že se stejně ničeho nedomůžu. Každopádně se cítím být ukřivděný, jsem nový zákazník a hned jsem udělal špatnou zkušenost, ze začátku. Jistě, nějak to překousnu, nebudu všechno rušit, sotva jsem si to pořídil - ale mrzí mne, že jsem hned ze startu udělal špatnou zkušenost.

29
Televizní stanice a jejich program / Re:Vánoce na tv Pětka
« kdy: 24. 12. 2012, 15:25:32 »
Mne to taky naštvalo. Vůbec poprvé v životě jsem se na tento program chtěl dívat. Myslel jsem, že už asi definitivně skončili, no teď to prý jede, ale už je po muzikálu  >:(
btw na svých stránkách stejně i na dnešek mají původní program s Ivetou, vůbec to neaktualizovali. Jestli budou reprízy, se nedá vyčíst ani z tv.sms.cz

30
Hm, já bych to dokázal nahrát z počítače, mám tv tuner. Sice nebudu doma, ale dalo by se nastavit nahrávání. A jak si jako představuješ, že ti to "předám"? Mám to někam uploadovat? To by trvalo dlouho, s mým připojením a s předpokládanou velikostí souboru tak 2 GB nebo i víc.

Stran: 1 [2] 3 4