Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Kříž

Stran: 1 ... 116 117 [118]
1756
tak ČRa jedou ve vlastním areálu kus od turisticky rušného místa, na 175m vysoké věži mimo jakýkoli bezprostřední výskyt lidí. Na rozhledně je to doslova mezi lidma... dle mne nesrovnatelné.
Tento nový stožár AČR i s tím nástavcem je tam zhruba 2 roky.
Uvidíme. Díky za fota.

1757
ten stožár je tam už celkem dlouho, s mux4 nijak nesouvisí (stál tam dávno předtím než si to TO2 a Pařez převedli) a je ve vlastnictví Armády ČR resp. Ministerstva obrany ! Ta tam má také svoji spojovací techniku (prakticky všechny ty směrové antény).
Na armádní stožáry se běžná civilní komerční technika moc nedává ;) (pár vyjímek je, nějaké VKV bubláčky...).
TO2 má svoji techniku v prostorech ČRa.

k25 a H polarizace sedí, těch 60 kW tam snad nikdo nemohl schválit, vzhledem k pohybu lidí nad i pod. No ale i hygiena je podplatitelná, že... nechme se překvapit, co se z toho vyvine.

1758
oficiální seznam kanálů prodle krajů

www.dx.cz

1759
On ten AS není ještě hotový. Na začátku má vyzařovat hlavně směr České Budějovice. No a snad nejdéle do pěti týdnů bude dokompletován a bude vyzařovat podle plánovaného diagramu. Pokud mi to časově vyjde, na Kleť si odskočím a udělám pár fotek a nějaké to video (už mám natočenou kompletní výměnu AS dvourotorovým vrtulníkem Kamov).
fotky už jsou ;) jen nevím, jestli je autor dá k uveřejnění. Zeptám se.

1760
Vysílač Kleť pojede na K25, 60kW, horizontální polarizace. Start by měl být 25.6.2012 odpoledne.
díky za info, připojím do tabulky ke k36, který jsem měl uveden, ještě jako druhou možnost k25, uvidíme jak to dopadne. Na druhou stranu, k25 už tam byl použit na experiment T2, takže je zkoordinován delší dobu a tedy také pravděpodobný.
Těch 60kW se mi zdá moc, ty 2 AJ to sice s odřenýma ušima vyzáří (necelých 30 každá pokud vím), ale je to podle mne zbytečné do tak úzkého směru jen na ČB (60st horizontálně).
Uvidíme, nechme se překvapit.

1761
šíření přes Es vrstvu není DX...

1762
Přeji všem hezký den.
Davide díky,ale pořád nechápu kde tedy bere p.Pařízek ta odvážná čísla o pokrytí do listopadu.Pokud to nedá na nějakou "svářečku"tak z mého pohledu nemá šanci to splnit a to nejen v našem kraji,ale i jinde.Plán vysílačů určitě již mají,jenom nechápu,proč v polovině roku to nezveřejní už třeba jenom proto,aby se mohli připravit majitelé společných antén a nebo amatéři,jakým jsem i Já.Zdraví Josef Z.
dále prosím pouze soukromně, email mám v profilu, zde již nic psát nebudu. díky za pochopení.

1763
k46 to bude, odkud, to je zatím otázka. Minimálně snad z dosavadního stanoviště na FN. Z uvedených silných kot ale určitě ne.

1764
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Vysílače - fotky
« kdy: 08. 06. 2012, 20:40:59 »
magistrální bod Spálený kopec, okres Svitavy.

49°43'36.167"N 16°6'21.032"E

A ty stavby nejsou zděné, ale železobetonové ;) Návrh je dle sovětského vzoru, aby odolaly co nejvíce při případném jaderném konfilktu.

1765
čt má v té tabulce občas chaos, bylo tam i Jablůnka-Pálenisko jako region Čechy, teď je kolonka prázdná :-)

1766
Nedávno jsem psal na Towercom a dostal jsem velmi brzy odpověď,že čekají na vypnutí analogu v Maďarsku,kde vysílá zatím na K57 nějaký výkonný vysílač.Neví,kdy ho Maďaři vypnou,ale potom prý VP mux K57 bude vysílat z výše umístněných konečných antén,s vyhlídkou  lepšího příjmu na Moravě.
ano, tak to je.
Jinak ten analog je Kab-hegy, program RTL.

1767
Mám dotaz myslíte, že by letos mohly z Javoriny pustit mux1 na plný výkon?
Podle towercomu nebo kde jsem to dnes viděl jede přes 40kw a já jej mám na slabý signál díky madarům, ale myslím si,že to pustil na míň.
56 jede na plný signál
mux1 již na Slovensku nevysílá ! A z Javoriny skoro rok.
Myslet si znamená...
PS: v Towercomu pracují i muži, nejen ženy...

Stran: 1 ... 116 117 [118]