reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - David Kříž

Stran: 1 [2] 3 4 ... 105
16
Takže i u nás na JV Moravě jsme pokryti. V historické budově s velmi komplikovaným indoor příjmem (2-4 metrová tloušťka zdí) atakuju na Technisatu Digitaradio 210 plný kotel signálu a příjem je naprosto stabilní. Narozdíl od FM, které je z Brna, Zlína i Hodonína téměř nepoužitelné. Nemluvě o mobilním pokrytí.
Tx: Strážnice (okr. Hodonín)

M.
Ve Strážnici bude asi Rx a ten Tx asi Tlustá hora nebo Kojál ;)

17
No vidiš Kubo a já jsem se tam třeba nedozvěděl vůbec nic :) Spousta nekonkrétních dotazů a spousta vyhýbavých odpovědí...
Ale třeba je to tím, že mám info přece jen blíž ke zdroji.
Jako zaplácnutí prostoru na webu Českého rozhlasu, který se má věnovat digitálnímu rozhlasu, to asi posloužilo dobře :)

18
Rada je jednoduchá: chyba už na začátku. Kupuju něco, čemu nerozumím (předražený nesmysl, aktivní "anténu", tj.kus drátu se zesilovačem), neumím to zapojit, neznám příčinu kostičkování, nevím co chytám, jak, odkud... a pak jdu na internet a poptávám zadarmo rady na dálku co s tím.
Pardon, takto to nefunguje. Ano, obviníte mne jak jsem zlý a nechci poradit, případně na vás chci vydělat (jak asi?). Jenže prvotní příčina je vaše chyba, vaše chybná úvaha: "kostičkuje, je slabý signál, musím vyměnit anténu". A jelikož chyba je na počátku, tak na konci vyřešit nejde. Samozřejmě, nerozumíte tomu, ani nemusíte rozumět, ale právě proto nemáte kupovat něco, čemu nerozumíte. Tedy pokud nemáte peníze nazbyt na vyhazování z okna, pak je to samozřejmě vaše věc :)
Pokud to ještě jde, ten nesmyslný krám vraťte a sežeňte v okolí někoho, kdo tomu rozumí. To je jediná smysluplná rada, která vám pomůže.

19
:-[ Dík za nakopnutí, na to jsem zapomněl  :-[
Radeč a pak Tachov.
https://ibb.co/k9c2ip

20
Však to je super, že informace o západním prostoru podávají i ti z východu, ne jen profláklí pražáci a jejich okolí :) Mě ale zas víc baví být někde v prostoru ne moc políbeném běžným pokrytím a v tom málu hledat to vzdálené. Když jsem byl loni na jaře na Bublavě, což je hranice s Německem, okr. Sokolov, tak mě to tak zahltilo těmi německými vysílači a multiplexy, kterých je už mraky, že mě to nebavilo a ani jsem nezkoumal co to vlastně chytám.
No nic, každý to máme jinak, důležité aby to dotyčného bavilo. Pokud vše klapne, chystám se za týden na střední Jadran, s návštěvou jediného dalmatského DAB odašiljača na ostrově Brač, tak snad doletí i něco z Taliánska...

21
Borci, vy jaksi začínáte čecháčkovat ;)

22
Ale tož ;) Prostě, když tě bude zajímat, kolik projede po silnici autobusů, tak budeš řešit, kolik je v nich lidí? Asi tak no...

23
Vyrobím si multiplex o 200 stanicích a bude... :)

24
Analogový rozhlas / Re:Konec Rádia R
« kdy: 06. 09. 2019, 11:20:35 »
Co píše ten ***** neřeš, plácá tam víc nesmyslů. Jako třeba že se majitel rozhodl ho vypnout. On se nerozhodl, on musel. Prachy a pak taky nepožádání o prodloužení licence.
Souřadnice ČTÚ ukazují tam, kdes to vyfotil. Takže to máš správně :)

25
yesss ;) panelka jak na Lysé... ale s direktorem

http://gsmweb.cz/foto.php?op=digir&cid=KVKLI&okres=KV

26
Jak se to vezme. Pokud tabulky neklamou, tak je to anténní systém DAB pro kanál LJ, výkon 4kW.
Nooo, tak to mi řekni, co z toho je dle Tebe L-band ;) sorry že rýpu, ale Ty nejsi lama, takže proto se tak upřímně divím :)

27
Akorát ještě bez DAB ;)

28
Chlapi já vím že je to nadsázka, ale stejně, počítat to na stanice...? V jednom muxu je jich 5, v jiném 30.

29
čéče a nepálí ti do toho náhodou Teleko, Černá hora? Alešovi v Boskovicích chodí na kopci na prut... otoč na SZ, esi vyleze.

30
hmm Kozárov, tam jsem dělal optickou PTNku...

Stran: 1 [2] 3 4 ... 105

reklama