Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - omar3

Stran: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 89
1186
Set-top-boxy / Re:Tablet s GPS a TV
« kdy: 02. 11. 2014, 10:25:14 »
Tak špatně na tom nejsem, že bych neuměl zadat do vyhledávače parametry požadovaného výrobku. Našel jsem jich asi 7, z nichž minimálně Eaget Navi N1 nebo Prestigio Smart GPS Tablet GV7777 mají ukončen prodej.
Zajímají mne zkušenosti z provozu, třeba jestli je lepší externí vstup na anténu nebo se připojovat krokosvorkou na prutovou anténu.

1187
Set-top-boxy / Tablet s GPS a TV
« kdy: 01. 11. 2014, 18:30:19 »
Zdravím na fóru.
Chtěl bych si na cesty pořídit 7' tablet vybavený modulem GPS a TV. Zatím se mi nedaří nic vhodného sehnat. V kamenných prodejnách v Brně na mě hledí jako na zjevení. Na internetu se dají najít, ale většinou již mají ukončený prodej. Máte někdo zkušenost s tímto segmentem trhu, případně můžete doporučit konkrétní typ.
Díky.   

1188
To je pro nás, obyvatele jižní Moravy na nic.
Uvidíme ještě, co udělá ORF1 a 2. ATV se již vyjádřil.
Vypadá to na konec rakušáků v Čechách, na Moravě a na Slovensku též.

1189
Máte někdo zprávy z Korutan jak to nakonec dopadlo?
Stačí obyčejný tuner s DVB-T/2 nebo je opravdu nutná registrace a karta od Simpli TV?

1190
Není to nějaká provokace?
Člověk, který má 53 příspěvků na DZ se ptá na multifokus.

1191
Nova Sport na rozdíl od Kvitové Berdycha vysílá. Jde to rychle.

1192
Mám v tom totální guláš. Nejsa tenisový fanda, nepoznám co je live a co záznam. EPG v těchto situacích nepomáhá, většinou udává úplně jiný program. Nějaký tenis jede v těchto dnech průběžně na Nova Sport, SS1, SS3 a ORF Sport. Je to Čína a Japonsko, ale většinou ze záznamu.
Nova Sport finále Kvitové nevysílá, je tam záznam včerejšího zápasu Berdycha.

1193
Břeclav má s RS13 smůlu, jako s RS8. Signál K45 má sice použitelných 35dB, ale na sousedním K46 skoro 65dB a to je ďábelská kombinace. To jsou nápady, vysílat ze stejného vysilače na sousedních kanálech diametrálně odlišnými výkony.

1194
Dnes pustili i to Troubsko na 95,9. Tentokrát mi to vymazalo Radio Čas z Vyškova.
Když už ne program, tak alespoň zvuk je o třídu lepší, než z H.Heršpic.

1195
Televizory / Re:DVB-T2 H.265 TELEVIZOR
« kdy: 28. 09. 2014, 21:13:23 »
A neznáte někdo televizor, který by měl režimu obrazu jako CRT a k tomu HDMI vstup?

1196
Troubsko bylo součástí licenčního řízení, nešlo vzít jen tři kmitočty ze čtyř. Buď všechny nebo nic. Troubsko by pomohlo pokrýt západní část města, kde HH bude už slabé.
Jinak v případě HH 94,1 je to 50 W bez omezení, tzn. slušné pokrytí v ose Židlochovice-Obřany a Popůvky-Šlapanice (okrajem). Při přepočtu na obyvatele je to půlka Brna, řádově 200 tisíc obyvatel.
Pár posledních dní jsem se během cest do a z práce věnoval poslechu Radiu Dálnice z HH.
Ohledně pokrytí, do Šlapanic nedosáhne, ty asi dostanou svůj díl signálu z Holubic. Zato na jih se signál dá přijímat i kolem Hustopečí.   
Zvukově je to žalostné. V porovnání s jinými stanicemi je to jak z tranzistoráku.
Informační hodnota pro motoristy je nulová, RD čeká ještě dlouhá cesta k naplnění svých vizí. Prozatím vyřazuji ze svých  předvoleb.     

1197
V Brně to není pořád, tady je to nový vysilač.
Ani bych o tom něvěděl, ale zrušilo mi to příjem, byť jen občasný, radia Orange z Vídně na 94,0.

1198
Možná mi něco uniklo, protože jsem si myslel, že projekt Radia Dálnice je u ledu.
Dnes jsem však naladil při průjezdu Brnem na frekvenci 94,1 Rádio Dálnice. Po D2 vydrželo až do Hustopečí. Hlasatel vyhrožoval, že co nevidět spustí celý úsek Praha-Brno a již brzy úsek D1 Brno-Ostrava a D2 Brno-Břeclav. Zvukově bída a informačně ještě větší. 

1199
Tak to jsem si oddechl. :)
Já to řeším tak, že na typy dotazů, o kterých píšeš, nereaguji.

1200
To je řečeno zcela nesmyslně, protože žádný člověk nemůže být odborník na všechno, tudíž ani na antény ne. A kdo má tento obor jako svého koníčka, tak nikdy neleze po fórech s dotazy, jak má to či ono udělat - to lezou pouze kolenovrti, kteří si myslí, jak jim bude někdo gratis dávat rady na netu a oni si podle nich pak doma udělají funkční anténní sestavu (v reálu samozřejmě nastane opak a jenom vyhodí peníze do kanálu a toho odborníka nakonec stejně zaplatí).

Já jsem zcela opačného názoru. Co je na tom špatného, když si lidi pokecají o tom co dělají a jak to dělají. Pár nápadů jsem z DZ získal, pár svých zjištění jsem zde prezentoval. Moji snahou je vždy něco dokázat a ne ušetřit. Mimochodem, všechno kolem přijmu jsem si vždy udělal sám a žádného odborníka nepustím přes práh, dokud vylezu na stožár. 

Stran: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 89