Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jen tak

Stran: 1 2 [3] 4
31
Toto je normalni chovani Skylink-ready prijimacu. Nahravka nesmi opustit pristroj v nezakodovanem stavu a nesmi byt prehratelna v jinem pristroji. Najdete si rovnez, co je HD+ a CI+ , napr. http://xxhdplusxx.wordpress.com/
Pokud Vam to vadi, musite koupit nektery z prijimacu s universalni cteckou, ktere oznacuje Skylink jako piratske.

Proboha. Co je na univerzalnich cteckach piratskeho? A kde je oznacuje skylink jako piratske?

32
Televizory / Re:Jaký Full HD televizor s LED?
« kdy: 12. 07. 2012, 20:57:55 »
Nooo .. ale B550 není LEDka. Navíc, klasický samsungy, ne-led, mají zvuk vcelku dobrý.... dovedou i solidne zahrát basy.

33
Televizory / Re:Jaký Full HD televizor s LED?
« kdy: 12. 07. 2012, 14:50:57 »
Nezapomeňte, že během několika měsíců(Zkušební vysílání) až let se začne pomalu přecházet z normy DVB-T na DVB-T2!

No .. DVB-T2 je na příštích hodně let zatím mrtvé. to že letos začne v praze a ještě jednom kraji zkušební vysílání .. nic neznamená. než se v dvb-t2 začne něco vysílat smysluplného, bude kupovat další televizi.

34
Televizory / Re:Jaký Full HD televizor s LED?
« kdy: 12. 07. 2012, 12:46:58 »
samsungy (zatím) nemají HbbTV.
jinak vse, krom HbbTv splnuji i nizsi rady samsungu (myslím, ze 7kovou je treba zbytecne kupovat, 6kové tv zvládnou totéž).

35
Televizory / Re:Samsung UE32ES5500
« kdy: 10. 07. 2012, 13:59:40 »
Podpora HBB-TV by měla být pro samsung tv ještě letos. ČT se před pár týdny nechala slyšet, že spolupracují se samsungem na tom, aby kvůli prioritizaci Hbbtv českou televizí (místo ivysílání widgetu) zahrnul do letošních modelů v aktualizaci firmwaru i HbbTV.

36
Televizory / Re:Samsung UE32ES5500
« kdy: 10. 07. 2012, 13:58:01 »
Pokud jde o podporu DVB-C včetně HD, tak to splňuje naprostá většina TV už tak od roku 2009-2010. Pozor při tom právě na Samsung, který to u některých modelů se štíhlostí přehání a pak je k CI potřeba adaptér, zeptejte se v krámě.

Proč pozor na ten CI adaptér? Ten CI adaptér je součástí balení, prostě se k tomu připlácne a jede to.

37
Televizory / Re:SAMSUNG TV a řazení programů
« kdy: 04. 07. 2012, 10:58:30 »
Trošku jsi nepochopil o čem píšu..  Já neřeším přesun nebo mazání  pozic v seznamu programů, ale to že nejde mít v jednom seznamu programů programy z různých tunerů. Kapišto?
a jen tak BTW - to řazení v TV je děs.. tolik klikání něž přesunu program kam chci je děsný.. Proč to není jak dřív Panasonicu.. Tam se objevily 2 tabulky vedle sebe. V leve byly VSECHNY programy a v prave UZIVATELSKY definovane..A jen se označil a jednim klikem presunul.. A hlavne UZIVATELSKY mel svoje číslování od 1 do x....
inženýr ze SAMSUNGU co psal FW tak určitě nemá doma TV od SAMSUNGU.. Protože při prvním pokusu o sestřídění programů by si musel jít sám naliskat za dveře.

normalni clovek si vezme flashku, seznam programu na ni z tv vyexportuje, v PC si to posteluje, a pak to do telky zase nahraje .)

38
Ha.. V Praze změna .... nevím na jakém kanálu, ale už jde ČT 4 HD .. Nova zatím nic.

39
Soška: tvl... kolik těch nadávacích vláken tady ještě založíš?

40
Tak.. mých pět centů do diskuse. Do víkendu jel MUX 4 v pohodě, po víkendu přestal jet (zatím jsem nezkoušel tv přeladovat, protoze jsem nikde nenašel info, kolikrát se v praze bude jeste preladovat apod - odpoví nekdo? :) .

Vcera doslo k male zmene situace - na CT 4 HD chvilemi prerusovany obraz, NOVA HD bez signálu.

42
jen jsi se nechal zmanipulovat medii. Protoze to byla prave media, ktera o tom takto informovala. Realita je ale trošku jiná.

43
Komu se tohle vysílání nelíbí, má možnost si pořídit satelit, kabel atd.
V tomto s tebou nesouhlasím. Tady není úniku, je to veřejná služba a dodavatel ji musí dodávat správně nebo nedodávat vůbec.

se mi zdá, ze si MUX4 s necim pletes. MUX4 verejna sluzbna neni, a dodavtel ji muze dodavat na zaklade sveho uvazeni (pokud je to v soulasu s licenci).

44
a proc to pises me? ja jsem jeden z poskozenych, mux 4 mi taky od doby, co se v tom zacli hrabat, tak uplne nepremava... a vysiluju snad z toho? :)

chtelo by to trosku soudnosti, a ne davove silenstvi, kdy neco, co jeste ani jet nemá, nejede, a pár zmatených uzivatelu z toho dostává hysterické záchvaty.

45
a není spíše problém u jednotlivých medií, že ačkoliv se defakto jedná stále o zkušební, resp. neoficální, provoz, tak o tom referují jako o "hotové" a zfinalizovné věci, a pomýlení laici pak plní diskuse, a protože to u nich náhodou nefunguje, dělají kvůli tomu přihlouplá témata s ještě přihlouplejšími nadpisy? jako je např. toto - o muxu 4 tady jsou minimálně další dvě nebo tři diskusní témata ..

Stran: 1 2 [3] 4