Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Clint

Stran: 1 2 [3]
31
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Voyo.cz
« kdy: 15. 06. 2012, 23:53:25 »
Není tam komplet archiv Volejte řediteli? Za to bych snad i zaplatil.  ;D

32
Skylink / Re:Skylink & složenky
« kdy: 15. 06. 2012, 17:53:58 »
Pro tebe je asi moc složitý na pochopení, že třeba Nova může klidně provozovat časem svůj mux v pozemáku tak, že tam jeden program nechá volně a 3 další zakóduje. Nebo třeba zakóduje úplně všechny. A kdo se bude chtít dívat, tak zaplatí. Takže ty svoje oduševnělý proklamace, že bude něco zadarmo, radši moc neříkej. Můžeš se taky pěkně spálit :-)

To už je celkem argumentační posun od
Dřív nebo později bude stejnej poplatek i v DVB-T, nikdo nic zadarmo dělat prostě nebude, s tím je potřeba se smířit.

Takže to nebude z iniciativy ČRa, ale rovnou od nějaké TV, no už vidím, jak u konkurence bouchaj šampusy, protože by se všichni inzerenti přesunuli k nim.  ;D

33
Skylink / Re:Skylink & složenky
« kdy: 15. 06. 2012, 17:07:09 »
No vidíš, myšlenka spiknutí mě nenapadla. Tím se budu zabývat. A nebo vlastně ně. Skylink by své agenty proškolil, aby to dělali šikovně. Asi jako ty. Pokud jsou mezi námi agenti, tipnul bych spíš tebe. A včíl mudruj.
A to mě zajímá, to asi budu brát jako pochvalu svých argumentačních schopností.  :)
Ne ale teď vážně, pro koho bych já se svýma pěti příspěvkama na fóru dělal? Pro Radiokumunikace? Nebo pro Primu s Novou? Tohle mě celkem pobavilo, klidně tipuj, mě už nikdo jinej fakt nenapadá.

No každopádně Pitomec pořád neřekl, jestli dělá pro ten Skylink, nebo dělá pitomce zadarmo, jestli oni to nemaj nějak jako policajti, že když se jich zeptáš, tak musí říct pravdu.

34
Skylink / Re:Skylink & složenky
« kdy: 15. 06. 2012, 17:00:25 »
Tento model funguje velmi dobře? Kdes na tom člověče byl, na takový taškařici? Někde v cirkuse s klaunem Rozsívalem, ne? Všechny komerční TV v DVB-T jsou rády, že přežijou, pokud už nejsou rovnou ve ztrátě jako Barrandov a nemají to dotovaný z jiný činnosti. Ale podle tebe to je dobře fungující model... No mít tě ve firmě jako ekonoma, tak už seš dávno na dlažbě  ;D
Jestli je Barandov ještě pořád ve ztrátě nevím, to ti vysvětlí Milda, ale u nové TV musíš počítat s počátečníma investicema, každopádně Prima s Novou vydělávaj velmi dobře, že Novu tunelujou rumuni, to je věc jiná. No ale i kdyby chtěli, tak tyto TV nemaj na PayTV licence, nebo jak jsi to s tím placeným DVB-T myslel? To jsi my pořád nevysvětlil. Jako že by se platil nějakej servisní poplatek přímo Radiokomunikácím, nebo jak? To ještě musíte v zákaznickém centru vyšpekulovat co? No já už tě nebudu otravovat, jinak by se Skylink nedoplatil na přesčasech, pozdravuj v ZC a jdi se radši věnovat rodině.

35
Skylink / Re:Skylink & složenky
« kdy: 15. 06. 2012, 15:39:49 »
Pitomec: Vidím že ti co to o tobě psali měli pravdu. Cpeš se všude a nevíš nic. Ty víš že jsem si nikdy nic neplatil? Ty víš kdo si co někdy platil? Pokud ano tak jsi vševěd /to ale nehrozí poněvadž už v mém případě ses netrefil/ pokud ne tak opravdu pindáš kraviny. P.S. Jinak ti nikdo nebrání,můžeš si platit SP jak je libo i bez těch keců na fórech tak jen do toho.
Bez keců by toho moc nezaplatil, to by neměl ani na chleba...  :)

36
Skylink / Re:Skylink & složenky
« kdy: 15. 06. 2012, 15:22:49 »
Pamatuj, že čím ostřejší slova použiješ, tím méně ti lidi budou důvěřovat a víc se budou zamýšlet PROČ to říkáš.
Takže, proč to říkáš? Jsi na tom osobně zainteresován? Svěř se, zajímá nás to.
Říkám to proto, že Skylink si tady najal agenty, kteří tvrdí, že základní programy v DVB-T budou zpoplatněné, podle mě jsou koordinovaní právě Skylinkem, protože jsem četl stejně argumenty právě od dvou výše zmíněných diskutérů, jako od PR oddělení Skylinku. Důvod je jasný: odradit lidi od rušení satelitů.
Takže když pomineme ČT, které musí být ze zákona šířena zdarma, proč by Nova, Prima a Barandov měly zájem kódovat svoje programy v DVB-T? Ať mi to Pitomec vysvětlí. Tyto programy mají ekonomický model postavený na příjmech z reklam, nikoliv na příjmech z Pay TV, a ten funguje velmi dobře. Nebo snad Pitomec naznačuje, že ČRa zavede servisní poplatek? Já fakt nechápu, co tím: "dnes není nic zadarmo, nežijeme za komunistů, zvykněte si na to" Pitomec myslí, ať mi teda ukáže, v jakém státu se platí nějaké poplatky za komerční TV živené z reklam. Já neříkám, že nemůžou přijít další stanice, které budou mít ten ekonomický model postavený jinak, ale tvrdit, že Nova a Prima budou placené, to je prostě snůška nesmyslů.

37
Skylink / Re:Skylink & složenky
« kdy: 15. 06. 2012, 15:08:12 »
Jak se začne v DVB-T kódovat, tak budou poplatky. Doba "zadarmo" už definitivně skončila a jestli se s tím nemůžeš vnitřně srovnat, tak zkus emigrovat do KLDR - tam možná v rámci cesty ke světlým zítřkům nabízí něco grátis  ;D

Ano, je možné, že po dalším rozdělování frekvencí od ČTÚ vznikne nějaký kódovaný multiplex, ve kterém bude např. Nova Sport, MTV a jiné placené programy, které jsou dnes pouze na satelitu a kabelovkách, ale základní programy Primy, Novy, ČT zpoplatněné nebudou, takže ještě jednou píšu, abys tu nešířil lži. Ještě by si to mohl nějaký náhodný návštěvník přečíst a té tvojí snůšce demagogických NESMYSLŮ trousených PR oddělením Skylinku uvěřit.

38
Skylink / Re:Skylink & složenky
« kdy: 15. 06. 2012, 13:18:21 »
Žádné poplatky za DVB-T nebudou, prosím placené diskutéry Skylinku, pány Juraj Červenák a Pitomec, aby zde nepsali lži.

39
Že jste se nepochlubili, vy tajnůstkáři. Budete v Muxu 4 u Pařízka, že jo? A bude to v HD? :D ;)


Stran: 1 2 [3]