Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Jaroslav Honzík

Stran: 1 ... 7 8 [9]
121
Genus plus nebude odpojovaná a nezmizí, uvádí na svých webových stránkách. Poté co zde byl uveřejněn článek http://www.digizone.cz/clanky/tv-metropol-po-prejmenovani-na-petku-najede-na-stary-system-primy-s-regiony/ stanice uvedla, že nadále zůstane. http://www.genusplus.cz/program/televize-genus-plus-nadale-vysila-tam-co-dosud Zřejmě ten článek bude potřeba asi upravit.

122
Zdravím, kdy budou k dispozici mapy pokrytí ve vyskokým rozlišení, všechno co je k dispozici a to i ofic mapy, jsou v nízkém rozlišení, jediný použitelný mapy jsou od ČTÚ, nejdiskutovanější mux jehož provozovatel není schopen podat mapy pokrytí aktuálních vysílačů s vysokým rozlišením, ČRA mají na svém webu mapu s vysokým rozlišením pro všechny muxy.

123
Analogový rozhlas / Modulační úroveň rozhlasových stanic
« kdy: 29. 08. 2012, 14:26:33 »
Zdravím, neví někdo z jakého důvodu nejsou slyšet německá rádia? Ta česká a polská jsou slyšet velmi dobře, kdežto na ta německá takřka vubec. Zkošel jsem zda to není kvalitou příjmu, ale bylo to furt stejné. Dokonce i na přijímači (starý dvoukazeťák) z Německa to dělá totéž, myslel jsem že je to jako u analog TV. V analogové době jsem získal TV z rakouska, ale české programy se tam nedaly naladit, v rakousku měli totiž jiný normy než my, dá se tam pustit jen vhs/dvd. Ale na přijímači z německa to dělá totéž, možná změnili normu, nepodařilo se mi nalézt v čem vysílají. Česká a polská rádia hrajou i na minimum dobře, na německá musím hodně zesílit rádio. Zkusil bych zakoupit přijímač z německa pokud to má cenu.

124
Zdravím, nevím zda si toho také někdo všimnul, ale zvuk na tv V1 strašně řve, přepnul jsem na reklamu na nově a primě cool, a pak zpět na V1 a rozdíl šílenej, zatímco ostatní kanály a to i v připadě reklamy neřvou, tak V1 to má nějaký extrémí, včera jsem sledoval den triffidů a během reklamy jsem najel na V1 a lek sem se aby mi neexplodovali repráky v televizi, a to jsem přepnul z reklamy, která když naběhla tak to nebyl takovej šok jako přepnutí na V1. Může mi někdo vysvětli co s tim je? Zda je chyba u mě či to dělá všem.

125
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Genus plus online
« kdy: 28. 07. 2012, 09:14:50 »
Zdravím, Genus plus začla vysílat i prostřednictvím internetu na svých webových stránkách. http://genusplus.cz/zive-vysilani

126
Analogový rozhlas / úprava antény na rádio
« kdy: 24. 07. 2012, 09:24:23 »
Zdravím, neví někdo jak se dá k rádiu "přidělat" externí konektor pro anténu, mám rádio prutovou anténou. O přidání konektoru jsem tu četl ve spojení ext antény a dab přijímače. Dá se tato úprava provést i na analogovém rádiu?

127
Odkladiště / Wikipedie
« kdy: 23. 07. 2012, 12:52:04 »
Spusta lidí především amatérů, chodí pro informace na wikipedii, dost mě zaskočilo to co se tam někdy píše či je toho tam příliš málo, podle mě by se mělo digizone nebo alespoŇ někdo podílet i na zadání informací do wikipedie, ať mají všichni také aktuální informace.

128
Televizory / Kterou TV byste mi doporučili?
« kdy: 14. 07. 2012, 09:12:16 »
Zdravím, uvažuji o tom, že bych si koupil novou TV, přemýšlím opět o CRT se kterou mám nej skušenosti a mám ji stále, tentokrát by měla mít i dvb-t, nebo zda si mám koupit LCD, LED, Plasmu nebo OLED, rád bych aby to umělo DVB-T/T2, HBBTV, scart, redukce šumu, mpeg 2, 4, AVC (příjem tv), teletext, epg, u plochých by mi nevadilo 3D, Full HD 1920x1080, progresivní skenování, 5.1 nebo 7.1 audio, 400 - 600Hz, další funkce jsou vítány, děkuji za návrhy (pokud nějaká taková tv existuje)

129
Analogový rozhlas / Záznam asijského rádia
« kdy: 07. 07. 2012, 14:50:34 »
Zdravím, dnes jsem "proladil" svoje staré rádio a na frekvenci cca 9MHz se objevilo nějaké japonské (asijské) rádio. Hned jsem popadnul mobil a udělal záznam, na pc jsem ho překonvertoval a dal na uloz.to, třeba mi pomůžete s identifikaci jazyka :)

Kód: [Vybrat]
http://www.uloz.to/xSoFgjX/zaznam-japonske-radio-na-cca-9-mhz-mp3

130
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / STA příjem Dvb-T
« kdy: 01. 05. 2012, 17:41:05 »
Dobrý den, chci se zeptat na koho se mám obrátit když jsem nespokojen s příjmem dvb-t v STA v paneláku, od doby co tu udělaly nový rozvody nás "odřízli" a odkazali jen an 3 freq. z bukovy hory, takže mi tu nejde ani ještěd a ani löbau, musel sem si pořídit anténu, signál z ještědu mám ale z löbau je příliš slabý a STB nestihne signal rozkodovat, nedavno sem na tu antenu "chytil" polske dvb-t z jeleni gory, ale musim jit do jine mistnosti a antenu mit v ruce aby tam "něco bylo" u analogu to bylo něco jineho ale u digitalu bida s nouzí, rád bych věděl na koho se mam obratit aby do toho panelaku pustili těch frekvenci víc ne jen bukovku ale i ještěd a třeba i ten löbau nebo jelenia gora, stačí správce paneláku nebo rovnou družstvo či to mam nahlasit ty firmě co nam ty digitalni STA rozvody dělala. Děkuji

Stran: 1 ... 7 8 [9]