Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - MartinCe

Stran: 1 2 [3] 4
31
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:Fanda v HD?
« kdy: 12. 02. 2013, 15:34:07 »
HD kvalita by měla být standardem pro každou slušnou televizi, která to myslí s kvalitou alespoň trochu vážně. A sat,kabel a iptv operátoři nechť se rozhodnou samy, v jaký kvalitě je nabídnou.

32
Taky souhlasím s některými názory, že u ČT2 a ČT3 je to možné hned, kdyby chtěly, jelikož je to problém jen odbavovacího pracoviště. U ČT24 to asi jen tak nebude.
Nejlépe by na to odpověděl Karel Trpák, vedoucí vysílací techniky.Třeba Digizone na toto téma napíše nějaký článek, jelikož ČT konkrétněji spíše odpoví jim než komukoliv jinému.

33
Ahoj,
koukal jsem se na váš web http://tvzpravodaj.mnoho.info/ a je velmi dobrý.

Oceňuji jeho jednoduchost, aktuálnost a dostatek stručných informací. Především se mi líbí přehled tv stanic s odkazy  na jejich stránky a eventuálně možnost live streamu.

Také by se mohly objevit mapy pokrytí.

Takže díky za čas, který tomu věnujete.

34
Ahoj, bydlím 20 km východně od Pardubic a chytám MUX 4 nejen z Liberce a HK, ale i z Ústí nad Orlicí. Koukal jsem na výše uvedený odkaz a zaujala Regionální síť 7 na 21 kanálu. z Ústí nad Orlicí.

Podíval jsem se na stránky ČTÚ a skutečně mě překvapilo, že výkon 10 000 W je správný. Chybí mi ale teoretická mapa pokyrtí. Dá se někde sehnat ?

Koukal jsem, že tato síť má přiděleno nejvíc kmitočtů a s velkými výkony. Co do výkonu je tu ještě síť 4, 8 a 11, ale vysílačů moc  není. Ostatní sítě jsou výkonem akorát tak na pokrytí města a jeho okolí, ale už ne na desítky km.

Neví někdo, kdo by měl provozovat Regionální síť 7 ? Jaká má být nabídka ? A kdy má začít fungovat ?

35
Tak už jsem napsal na technickou podporu TV NOVA a jsem zvědav.

Taky si nemyslím, že je to stářím přístrojů, protože jak jsem napsal na počátku, tak i když mám starou plazmu Panasonic, tak nemám problémy ani na jejím HDD z roku 2012, ale Lg a Samsung se nechytají. Není to třeba chipem či jinou součástkou, které mohou používat různí výrobci spolu?

Ale jsem zvědav, jestli se někdo přihlásí k odpovědnosti z Novy či Muxu 4.

36
Přijel jsem z noční a hned jsem zkoušel. U sebe mám plazmu Panasonic - model 2004 a zvuk jde, u Hdd rekordéru Panasonic - model 2012 jde taky, ale u plazmy Lg - model 2011 a Samsung - model 2009, které také mám a pak ještě u Hdd Samsung - model 2007, nejde.

Nepomohlo jak znovunaladění kanálu, tak ani naladění jiného ( vysílače Hradec Králové a Ústí nad Orlicí na společném 45 kanálu a Jablonec na 25 kanáli ). Takže nevím, na jaký standart zvuku se přešlo, ale na něčem se přijímá a na něčem ne a i nastavení zvuku nepomohlo. Buď je chyba na straně Novy anebo distribuce signálu na vysílače,ale samotnými vysílači to není.

37
Přijel jsem z noční a hned jsem zkoušel a mám jeden postřeh. U sebe mám plazmu Panasonic a zvuk jde, u Hdd rekordéru Panasonic jde taky, ale u plazmy Lg a Samsung, které také mám a pak ještě u Hdd Samsung nejde. Nepomohlo jak znovunaladění kanálu, tak ani naladění jiného ( vysílače Hradec Králové, Ústí nad Orlicí a Jablonec ). Takže nevím, na jaký standart zvuku se přešlo, ale na něčem se přijímá a na něčem ne a i nastavení zvuku nepomohlo. Buď je chyba na straně Novy anebo distribuce signálu na vysílače.

38
Rockový nadšenci jsou nadšený. Vánoc mám plný zuby a konečně nějaká alternativa. Díky taky za uvedení EPG. Už stačí, aby jej uváděly v tv programech.

39
No já nevím, u nás nejede celý den zvuk u Smíchova, takže se nemůžu smát. >:(

40
Televizní stanice a jejich program / Re:Vánoce na tv Pětka
« kdy: 24. 12. 2012, 19:51:51 »
Když se mi dneska ráno objevila jen tmavá obrazovka, myslel jsem si, že ukončili náhle vysílání. Vůbec bych se tomu nedivil, když střídá majitele s pochybnou minulostí a hlavní tvář Bartošová jim vybouchne.

41
Program zoufalý. Navíc celý den jim nejde u nás zvuk, ostatní tv z muxu jdou v pořádku. Takže jejich start určitě nemůže ovlivnit atraktivitu Primi Zoom, která narozdíl od nich bude vysílat novinky.

42
No já nevím. Stanice vysílající rock není pro mě rodinná televize, ale tématická. Rodinnou ji nedělají pořady věnující se zvířátkám či módě. Ale je super a jsem rád, že konečně daly EPG.

43
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 24. 12. 2012, 19:47:21 »
Nevím co se děje, ale po celý den nejde zvuk u Smíchova. Všechny ostatní stanice z Muxu4 jedou bez problému. Přijímám z Chlumu u HK.

44
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:SmartTV s O2 ADSL
« kdy: 24. 12. 2012, 19:45:48 »
Vím, že v nastavení modemu u Zyxelu bývá k dispozici statistika připojení a dalších dat přenosu. Ale konkrétní asi nebude. Ale je tp velmi zajímavý, že něco Vám online v televizi jde a něco ne. Jestli se Vám to podaří odstratit, tak budu doufat, že se podělíte se všemi, kteří se podívají na toto téma na fóru. :) Já jsem si dneska objednal ješzě jiné multimediální centrum k druhé televizi a jsem zvědav na to Hbbtv, jelikož by to mělo podporovat.

45
Z Hradce-Chlum, z Ústí nad Orlicí a z Liberce chytám jen temno obrazovku. Chvíli počkám a pak ji vymažu.

Stran: 1 2 [3] 4