Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Kuboslav Kuboslavič

Stran: 1 2 [3] 4
31
Digi TV / Re:Změny v satelitní Digi TV
« kdy: 19. 08. 2014, 08:21:30 »
To bude sranda až O2 ohlásí nákup českého DigiTV  8)

32
Správný fanoušek fandí na stadionu, doma i venku.

Gaučák by měl být rád, že to vůbec nějaká TV vysílá. Kvalita české ligy je v posledních třech letech na vysoké úrovni co se týče fotbalu, co se týče organizace FAČR, tak ta odpovídá tomuto národu, jaký národ, takový lid...

33
Lehce OT, ale protože je zde spoustu lží a polopravd tak je potřeba uvést skutečnosti:

O2TV vysílá SD i HD v MPEG4, pro SD je vyhrazeno 3,5Mbit a pro HD 7Mbit.
Změna platformy nemá absolutně vlil na kvalitu obrazu, enkodéry jsou pořád stejné, naopak díky novému STB je obraz o něco lepší, jelikož má kvalitnější upscale výstup HDMI.
Zatím je vše vysíláno pouze dvoukanálově ve stereu, protože prostorový zvuk by znamenal snížení datového toku zbývajícího pro video složku streamu. Zvýšení celkového bitrate není moc reálné, protože by se výrazně omezila dostupnost služby.

A na závěr přehled toho co je na O2 TV v nativním HD:
ČT1 HD
ČT2 HD
ČT Sport HD
Nova HD
Nova Sport HD
Prima HD
Prima COOL HD
Eurosport HD
Eurosport 2 HD
Sport 2 HD
Slovak.Sport 2 HD
HBO HD
Filmbox HD
Film Europe HD
Discovery HD Showcase
Animal Planet HD

Za téměř 8 let používání O2TV si nemám absolutně na co stěžovat, ano občas se rozpadne obraz, resp vypadne pár kostiček, ale to je naprosto stejné u všeho digitálního, chyba se prostě občas objeví. Ale rozhodně ne tak, jak zde předvedl pisálek v úvodu vlákna (od té doby se neozval).

Nikdo z konkurence (celostátní) není schopen poskytnou službu v odpovídající kvalitě a rozsahu, za kvalitu a prémiové služby se platí a proto O2TV není za 5kč...

34
Ještě by mne zajímalo jak jste vytáhl z O2TV ten TS, protože jediné jak lze dostat signál z STB je HDMI a pak nějak RIPnout, ale to vůbec nic nevypovídá o kvalitě obrazu, protože do toho vstupují okolní jevy, kvalita enkodéru a kodéru atd.

Nikdy jsem se u O2TV s tak tragickou kvalitou nesetkal pokud se nejedná o SD, tam je to samozřejmě dáno rozlišením a výstupem.

Nabízí se pak vysvětlení, že jste si RIPnul z DVB-T a tam se s takovou kvalitou potkávám běžně...

35
Mohu porovnat jen se Skylinkem a UPC Direct, Skylink je tragedie a mazanice a UPC ve své době ani HD nemělo. Skylink jsem zrušil a užívám si O2TV a její skvělé služby jako je timeshift nebo nahrávání třeba 10 kanálů naráz :-)

Co se týče kvality HD, tak nepozoruji, že by to bylo nějak výrazně komprimované, koneckonců je to 7,5Mbit stream, takže od toho nemůžete čekat studiovou kvalitu. Suveréně nejlepší obraz je na HBO HD. Koukám z cca 3m na 117cm FULL HD LCD SONY (cca 4 roky stará).

36
Vaše hysterická reakce je naprosto k smíchu. Pokud někomu přestane fungovat nebo bude rušen příjem, tak je to tím, že má zbastlenou antenu nebo neschopného antenáře. Když vidím kolik prasečin se po střechách válí a na co všechno jsou lidé schopni "přijímat" signál, chce se mi zvracet. Problém je v lidech, nikoliv v systému!!!

37
Odkladiště / Re:Převod VHS do digitálu
« kdy: 29. 12. 2013, 22:28:08 »
Doporučuji digitalnivzpominky.cz, pokud nechcete investovat cca 100,- za minutu u České televize tak nic lepšího neseženete.

38
Věc osobního vkusu, mě třeba filmové a zvířecí kanály absolutně nazajímají, ale vítám rozšíření HD v oblasti sportovních kanálů, Discovery HD a několik zahraničních a dětských kanálů. Co se kvality týče tak nevnímám rozdíl, protože by musel být datový tok snížen centrálně, k vám teče z IP DSLAMu vždy to samé bez rozdílu počtu diváků.

39
Nové kanály od 16. prosince

Óčko Expres - novinka v základní nabídce pro všechny

Prima HD, Prima Cool HD a ČT 2 HD - novinky v základní nabídce pro ty, kteří jsou v pokrytí HD

Sport 2 HD, Slovak Sport 1 a Slovak Sport 2 HD - novinky v balíčku Sport a Sport plus

zdroj:
http://www.o2.cz/osobni/vanoce-o2tv/

40
O2 TV používám od uvedení na trh a vynecháme-li počáteční potíže, tak v současné době mohu říct, že dostupnost služby je 99,99%. Nová O2TV znamená obrovský posun jak v kvalitě, ovládání, tak nabízených služeb (30 hodin přehrávání zpětně v rámci předplatného, archiv zdarma, nahrávání pořadů a to i těch, které už běželi, atd.)

Hodně záleží na kvalitě vedení, já mám štěstí, že jsem do jednoho kilometru od ústředny s technologií VDSL, čili 20Mbits + 2 O2TV i v HD není problém a ani to neovlivní rychlost internetu. O2 slibuje na podzim razantní rozšíření nabídky HD programů, která je v současné době tristní. Jelikož mám i Skylink, lze říct, že obrazová kvalita je stejná (LCD SONY 117cm z cca 3,5m).

Já jsem tedy maximálně spokojený a mohu jen doporučit. Určitě se tu najde spoustu žvatlalů co Vám to budou rozmlouvat jen z principu, protože "O2", ale sami službu nikdy neměli a možná se najde i pár uživatelů, kteří službu měli/mají a spokojeni nejsou, protože mají nekvalitní linku. Není nic jednoduššího než si ověřit dostupnost, zeptat se přímo na vzdálenost a nabízenou technologii, osobně doporučuji O2TV do 1,5 km od ústředny na technologii VDSL.

42
Ano je to tak. Dokonce už je i aktuální seznam na webu http://www.o2tv.cz/razeni-programu/

43
Televizní stanice a jejich program / Re:Slovak Sport TV 2
« kdy: 22. 07. 2013, 18:01:28 »
Tady máte ofiko, že bude v O2TV

http://www.o2tv.cz/tvkanaly/

44
Televizní stanice a jejich program / Re:Slovak Sport TV 2
« kdy: 20. 07. 2013, 19:56:11 »
SS2 HD bude v O2TV od 1.8.  ;)

45
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Stav v multiplexu4
« kdy: 26. 06. 2012, 08:24:20 »
Jo a když už jsem tak laboroval, tak Němci jedou fakt luxusně a dokonce jsem zachytil i Rakušáky, ale je to hodně slaboučké a zarušené, nenajde ani obsah muxu.

Stran: 1 2 [3] 4