reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Retiree

Stran: 1 ... 3 4 [5]
61
Součástí vyšší nabídky (tv Komfort) je samozřejmě i vše, co je v té nižší (základní) nabídce, tedy i analog. UPC navíc šíří v kabelu i 15 nekódovaných programů v DVB-T včetně asi 3 v HD rozlišení, ve stejné (ne)kvalitě, jako v DVB-C. S PVR STB sice nemám žádné zkušenosti, ale nahrávka je ve stejné kvalitě, jako živé vysílání (tedy pokud STB dovolí a nahrávka se zdaří). Dá se samozřejmě koupit i kvalitní STB a použít v něm CA modul s kartou od UPC (Lica)

62
Kabelové digitální vysílání (DVB-C) / Re:UPC analog TV
« kdy: 26. 03. 2012, 13:31:15 »
Tak jsem si se zájmem přečetl od začátku toto oživené téma. Diskutovalo se tu o omezení analogové nabídky UPC a potřebě uvolnit místo pro další rozvoj DVB-C (argument UPC), což se dělo někdy v dubnu loňského roku.
V části sítě, kterou využívám (bývalý Karneval), se omezením analogového vysílání uvolnila horní část IV. tv pásma a celé V. tv pásmo (od kanálu K31 včetně, cca 30 tv kanálů).
Do dnešního dne nedošlo k žádnému rozšíření služeb ani k přidání dalších programů, zejména v HD (kecám, přidali asi 2 SD programy). Jinak řečeno, téměř polovina televizního pásma leží ladem... Nutno připodotknout, že se v té době též změnilo vedení UPC ČR...

63
Myslím, že už Ti zcela jednoznačně dpověděl KamilZ na http://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/23683-Samsung-LE40C670?p=403044#post403044. Použij galvanický oddělovač na signálu z rozvodu STA.

Stran: 1 ... 3 4 [5]

reklama