reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Retiree

Stran: 1 2 [3] 4 5
31
UPC zařadí 23.6.2014 do nabídky programy HBO2HD,HBO COMEDY HD,CINEMAX HD,CINEMAX 2 HD,TLC.
Je pondělí 23.6.2014, kupodivu splněno!

32
Televizní stanice a jejich program / Re:ČT HbbTV aktuálně...
« kdy: 15. 06. 2014, 12:56:45 »
Aktivaci aplikace očekávám v průběhu odpoledne, spolu s tím stáhnou do archivu i hokej.
Aplikace skutečně aktualizována (po 18. hod) dle předpokladu. Bohužel, mám Samsung Dxxxx, který HbbTV nepodporuje, takže nemám možnost srovnání a využívám aplikaci DVBViewer na PC.
Na pc s Win8.1 a DVBV 5.3.0 (neaktuální verze) najela aktuální aplikace (menu) HbbTV ihned po jejím zavedení do vysílání, ovšem na pc s Win7 a DVBV 5.3.1 (poslední verze) se menu aktualizovalo až dnes ráno. Srovnával jsem obě verze (debug logy), neobjevil jsem rozdíl.
Soudím, že R&D tým ČT, věnující se zkušebnímu vysílání HbbTV ukončil práci v sobotu v noci a v neděli si dal oddech... :D.

33
Sluší se uvádět zdroj takové informace. V případě UPC a rozšiřování jeho programové nabídky zcela určitě...
Pravděpodobně se jedná o informaci z letáku, který v těchto dnech UPC rozesílá svým klientům. Zdá se tedy pravděpodobné, že tomu tak skutečně bude, i když... Ve firmě, kde neví pravá ruka, co dělá levá... Nechme se překvapit.

34
Televizní stanice a jejich program / ČT HbbTV aktuálně...
« kdy: 12. 06. 2014, 08:58:37 »
Dnes zahajuje Mistrovství světa ve fotbale. Na HbbTV České televize je aktuálně stránka Mistrovství světa, bohužel ale v ledním hokeji.

35
Jen pro doplnění informací...
Ve čtvrtek odpoledne bylo testovací vysílání ukončeno, asi nedošlo k dohodě. Nicméně, multiplex na 602 MHz je stále aktivní, stále vysílá informace NIT a tabulku PAT...

36
Sledoval jsem přenos oslav výročí Dne D - Vylodění v Normandii na stanici BBC World, současně jsem v okně PIP sledoval totéž na ČT24. Při příjezdu a vítání hostů, přesný okamžik jsem nezachytil, došlo ke krátkodobému (několikasekundovému) rozpadu obrazu resp. asi ke ztrátě signálu pro BBC. Od tohoto okamžiku byl signál BBC oproti ČT24 asi o dvě vteřiny opožděný. Takže nejenom českou televizi postihují problémy s přenosem signálu, ale nevyhýbají se ani takovému gigantu, jakým BBC bezesporu je. Ovšem BBC patrně měla připravenu i jinou cestu signálu a ihned ji využila... Předpokládám, že to nebyl problém UPC, tam by to asi trvalo podstatně déle.

37
Jenom doplním: CA modul, spárovaný s konkrétní předplacenou/smart kartou, slouží jen a jen k dekódování šifrovaných programů, k ničemu jinému.
Ovšem vzhledem k tomu, že se problém projevil až dodatečně, nelze vyloučit, že UPC testuje některé možnosti standardu CI+, které původní fw nezná.
Samozřejmě, může se poškodit i konektor CI slotu (PCMCIA), ovšem to jsi už vyloučil (nicméně dobrá záminka k odzkoušení CAM u souseda...)

38
Multimediální technologie / Re:DVBViewer a HbbTV
« kdy: 15. 04. 2014, 11:20:59 »
Nelze zcela srovnávat. PC tuner není televizor... DVBViewer zobrazí pouze logo HbbTV, nic víc, nic míň. Ovládání se liší také a ne vždy podle očekávání.

39
Multimediální technologie / Re:DVBViewer a HbbTV
« kdy: 15. 04. 2014, 08:37:02 »
Prakticky s defaultním nastavením chodí bez problémů na pc s Win7 (TBS6680) i na pc s Win8 (LV52T), DO nepoužívám. Žádný vstupní plugin nemám nainstalovaný, nicméně zkusil jsem v Nastavení zaškrtnout WinLirc, žádná změna ve funkčnosti...
Problém se vícekrát řešil i na fóru DVBViewer, myslím že s nejednoznačným výsledkem, ale pokud dokážeš správně specifikovat problém (OS, typ tuneru...), určitě někdo znalý odpoví
Myslím, že s počtem monitorů to zcela jistě nesouvisí (laický názor)

40
Multimediální technologie / Re:DVBViewer a HbbTV
« kdy: 14. 04. 2014, 09:17:29 »
Jsi si jistý, že skutečně mačkáš F5?
Nepoužíváš náhodou klávesnici s přepínatelnými funkčními klávesami?

41
Příspěvek skutečně k věci! BTW, jedna mezera navíc, dvě mezery v příspěvku na dvou řádcích chybí...

42
Set-top-boxy / Re:Paralelní nahrávání
« kdy: 12. 12. 2013, 12:01:26 »
Je třeba rozlišovat kódované (placené) a FTA (nekódované) stanice, což platí zejména pro DVB-C. FTA stanice z téhož kanálu(multiplexu lze nahrávat paralelně, pro kódované stanice je nutný samostatný tuner pro každou (to platí pro kódování v CONAX při požití párovaných karet s modulem.
Pro vzdálené programování nahrávek prostřednictvím webového rozhraní lze doporučit program DVB Viewer a především jeho službu Recording Service (web).
Výběr duálních i vícenásovbých tunerů pro DVB-C, DVB-T/T2 i DVB-S/S2 lze najít třeba zde.

43
Díky UPC nabývá výraz Věrnostní sleva zcela nového významu ...

45
Multimediální technologie / Re:DVB VIEWER podporuje HbbTV !
« kdy: 24. 07. 2013, 18:29:18 »
Jaksi jsem zcela nepochopil, co jsi řešil...
1. HbbTV samozřejmě i pod XP, W7/64bit, W8 (dle ohlasů na webu DVBViewer)
2. Kodeky MS jsou defaultní při instalaci...
3. Pro audio je AC3 filtr default (pokud se využije nabídky jeho instalace)
4. K čemu AV Splitter?

Stran: 1 2 [3] 4 5

reklama