Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr Pavel

Stran: [1]
1
Rozhlasové stanice a jejich program / Re:Evropa 2 99.3 fm
« kdy: 06. 06. 2016, 13:56:01 »
Tentokrát jsem poznámku nemyslel ironicky, protože Fun radio i bez Adely je pro mě stále poslouchatelnější než E2, kterou oželím.

2
Rozhlasové stanice a jejich program / Re:Evropa 2 99.3 fm
« kdy: 05. 06. 2016, 20:36:37 »
Mám to štěstí, že mi E2 vysílající na 99,3 severovýchodně od Přerova pěkně vyruší slovenské Fun radio na 99,2 tuším ze Žiliny.

3
Velice trefně a výstižně celou situaci popsal Neff v DVTV u Drtičky. Vycházel pouze z dostupných informací - přepisů z části porady a vyhýbal se spekulacím. Včetně toho, zda se více věnovat černým mladým mužům tvořícím 90% uprchlíků a nebo zbylým 10% rodin na útěku.

4
Zřejmě se ti porouchala věštecká koule pořízená v akci v nějakém super hypermarketu, protože mi vkládáš do pera něco o čem jsem nepsal.

5
O čem je vlastně tato debata? Pokud to opravdu RRTV opakovaně řešila a neshledala porušení zákona? Tady se zase někdo snaží objevit Ameriku ve 21. století. Domlouvání strategií a "ladění postupů" se (bohužel) běžně dělá a nejen v médiích. Třeba při začátku ekonomické krize v rámci ranní kávičky šéfredaktorů vlivných médií. Tehdy měli bít na poplach zástupci nejen neziskovek, protože smršť negativních zpráv krizi nejen prohloubila, ale i protáhla. Dokonce i v USA, zemi s trávou zelenější, jsou média jasně vymezená a třeba Fox News je hlásnou troubou republikánů, zatímco CNN je na straně demokratů. Takový Larry King jasně ukázal při navázání spolupráce s RT, že šířit "lásku apravdu" bude za peníze i na druhé straně barikády. Nejen proto naštěstí vznikly projekty typu The Huffington Post snažící se o "nestrannost". Protože média jsou převážně hlásnou troubou ekonomických a politických kruhů, byť na oko proti nim občas vystupují.

6
To jsou Maďaři, kteří se naučili česky a spí ve studiu na karimatkách.  ;D Tu blonďatou hysterku jsem viděl i v Soudkyni Barbara. Někdy působí, jako by měla z obrazovky vyskočit někomu domů přímo do křesla. Občas pro pobavení sleduji tento pořad.  ;D Lidé by se měli konečně naučíst číst hlavně text psaný malým písmem. V Rychlé hře se totiž dovolají na "erotickou linku" a nikde nemají zaručené, že je přepojí do vysílání.

7
Bude mít na stolečku i reklamu na Lidl? Nevím, jestli mu jeho angažování v reklamě neubere na věrohodnosti.

8
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Axn na satelitu
« kdy: 11. 01. 2016, 13:42:44 »
Nevím, zda mají v nabídce i White a Black, ale AXN běží zatím volně.

9
Satelitní digitální vysílání (DVB-S) / Re:Axn na satelitu
« kdy: 10. 01. 2016, 19:20:25 »
Na 16E vysílá česky již několik týdnů volně v rámci Antiksatu, společně s Discovery.

10
Na Přerovsku vyhlásili večer kalamitní stav, zase jsme "extra".

11
Televizní stanice a jejich program / Re:kam zmizel Bakala ?
« kdy: 29. 11. 2014, 23:31:06 »
V souvislosti s OKD a dolem Paskov by mě osobně zajímalo, kolik je tam zaměstnáno Čechů - kmenových zaměstnanců, Čechů - agenturních zaměstnanců a Poláků. Aby se nakonec neukázalo, že by se zavření dolu dotklo hlavně Poláků a ti nám můžou být u pr...e. Pár lidí mi totiž několik let tvrdí, že jsou šachty plné Pšonků.

12
"...to WiFi absolutně nezná." Záleží na okolnostech. Mám připojení přes wifi v pásmu 5 GHz, které u nás není moc zarušené a připojení dosahuje udávaných hodnot a je spolehlivé...s nulovou ztrátou dat.  8)

13
Televizní stanice a jejich program / Re:Máme rádi Česko
« kdy: 08. 04. 2013, 12:08:21 »
Ale ty jsou jen 3, což je celkem málo. : )

14
Televizní stanice a jejich program / Re:Máme rádi Česko
« kdy: 08. 04. 2013, 11:26:44 »
Pokud měl pořad nejvyšší sledovanost v nedělním PT, tak jsem mile potěšen, protože na mě česká verze působí moc strojeně a uhlazeně, což zřejmě vyhovuje české nátuře. Slovenská verze je rozhodně zábavnější. Snad je to jejich náturou. Musím uznat, že jediný Mareš šel do hry po hlavě. Ostatní se báli, aby se neztrapnili. Jak typické u našich pseudocelebrit. Rozhodně chválím scénu a  moderátora. I výběr her se mi líbil. Jen si nejsem jistý Fanánkem. Jaký typ diváků má přilákat k obrazovce?

Stran: [1]