Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Petr S

Stran: [1]
1
Prosím o radu jaký typ antény zakoupit, popřípadě co je nutné,aby byl možný příjem slovenského muxu v lokalitě Ostrava Poruba-výhled na východ směr slovensko není rušen zástavbou.Signál tu údájně není špatný,takže jsem se o tuto možnost začal zajímat.Pokud v této lokalitě někdo slovenský multiplex chytne,tak ho prosím o zkušenosti.Předem děkuji.

2
Dobrý den,
Bydlím v Ostravě a chtěl bych se zasvěcených odborníků zeptat na toto:
V našem domě máme společnou anténu na kterou chytáme všechny české MUXy 1,2,3.Vzhledem k tomu ,že jsem se dozvěděl o možnostech příjmu digitální televize z polska.Nedalo mi to a pokusil jsem se jsem se polský MUX naladit na svou pokojovou antenu kterou jsem vystričil na parapet okna.A hle skutečně se mi podařilo chytit Polský MUX2.Nebylo to uplně idealní signál měl pouze 27%,ale dívat se na to dalo.Připomínám že anténa je koupená v Tescu za 150kč a nemá zesilovač.
Rozhodl jsem se tedy kontaktovat antenářskou firmu z dotazem kolik by stála uprava stavajícího anteního systému který máme na střeše našeho domu čítajícího 15 bytů.Firma přijela provedla měření a opravdu potvrdila možnost příjmu polského MUXu, ovšem cena kterou by za to požadovala se mi už moc nelíbila.Muj dotaz zní ,jestli je částka 13000 kč adekvátní a jestli jsou náklady na upgrade antény opravdu tak vysoké.Je mi jasné ,že zesilovač a pravděpodobně další anténa nějakou tu korunu stojí,ale i tak mi to příjde jako přemrštěné.Nejsem odborník v tomto oboru,tudíž prosím zasvěcené o názor.
Za případné odpovědi předem děkuji.

Stran: [1]