Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - horas89

Stran: 1 2 [3]
31
Aleši já bych prosil o mapu pokrytí oblasti Pecka okres Jičín. Děkuji

32
Nevysílal, nevysílá a vysílat nebude! Těm příspěvkům nad tebou nevěř jsou vymyšlené! >:(

33
Pokud se nepletu tak se včerejší ani dnešní fotbal na ČT 4 s LOH v HD nevysílá aspoň podle programu na stránkách české televize.

34
Digi TV / Re:Digi Fanda
« kdy: 18. 07. 2012, 16:37:53 »
Ostatní programy z tohoto transpondéru také nefungují, takže problém nebude u Fandy.

35
No čtu tady kritiku na adresu ČRa mux3,ale oni mají oficiálně vysílat program české televize až od zítřka,takže bych si počkal.Co se týče Muxu 4,tak bych raději pomlčel,ta mapka která je už měsíc zobrazená na stránkách Digizone s pokrytím této čtvrté sitě je na tolik zavádějící,že spoustu lidí může ovlivnit ke koupi nového přijímače nebo TV podporující mpeg4!Jinými slovy dodnes se technikům Mux4 nepodařilo pokrýt ani 40% populace a to jsme dnes měli mít téměř 80%,možná že se vše točí kolem Prahy,ale například pokrytí na Vysočině absolutně nesedí s malůvkou,která je k mání na srveru Digizone a jak tak čtu nic se pro to nedělá.O programu Pohoda nemluvím a osobně si myslím,že s financováním této sítě bude velký problém,protože zatím se a to se vůbec nedivím nové programy do této sítě nehrnou. 8)
Mux3 má oficiálně vysílat programy české televize od dneška!:
http://www.digizone.cz/clanky/ct-4-hd-a-ct-1-hd-se-v-multiplexu-3-objevi-17-cervence-zustanou-do-13-srpna/

Stran: 1 2 [3]