Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - miloslav hercik

Stran: [1]
1
Pánové, když Vám něco funguje a najednou to fungovat přestane, tak je samořejmé, že hledáte příčinu a první co mi napadlo bylo několikáte zmínění v televizi o možnosti obrátit se na ČTU. Neudělal jsem nic víc, než že jsem jim napsal dopis, ve kterém jsem závadu popsal. To, že se u mě jeden den objevili byla jejich záležitost. Jejich vyjádření bylo " signál rušen není, je sice slabí, ale silnější zesilovač by to vyřešil"! TO vše.

2
Dobrý den, děkuji Vám za rady budu se muset rozhodnout jak dál.Jinak ten Klínovec chytám opravdu již několik let, začalo to kanálem 55 a teď v době digitalizace přijímám ty kanály co uvádíte.Doposavad to běželo bez problému, ale jak už jsem psal před 3mi možná 4mi měsíci se začal občas rozpadat obraz trvalo to chvilku a zase naskočil a pak nevím přesně kdy začal signál ůplně odcházet. Proto jsem hledal nejdříve chybu někde v zařízení, až posléze mi došlo, že by to mohlo být s uvedením LTE stanic do provozu. Proto jsem si pozval pracovníky z TÚ a ti mi signál proměřili. Jak už jsem psal signál neni silný, ale vhodným zesílením je možné ho přijímat. Jinak nezjistili, že by signál byl něčím rušen.Děkuji .

3
Stanice číslo 1946 je přímo na letišti Plasy na vysílači firmy Vodafon a já bydlím asi 100m pod letištěm, ale podle pracovníků TÚ žádné rušení nevidí. Zesilovač, který jsem namontoval do antény byl SWA-9701 45dB, přesně takový jaký mě nábízíte. Jinak anténu na půdě mám již několik let a nikdy jsem s příjmem neměl problémy. Zrovna nyní to běží naprosto normálně, kdyby to nevypadlo 2x okolo 17sté hodiny tak by to považoval za normální. Pravděpodobně postavím novou anténu včetně zesilovače a napájení a uvidím co to udělá.Co říkáte tomuto zesilovači!!Má někdo s tímto zesilovačem zkušenost? Díky Milda.

4
Dobrý večer, již 3 měsíce se potýkám s výpadkem signálu. Bydlím v Plasích u Plzně, ale na Plzeň  nevidím  jsem za kopcem. Ale vidím Krašov  a mám dobrý výhled na Klínovec. Proto celá léta mám dvě síťovky jednu na Krašov a druhou na Klínovec a slučovačem do jednoho kabelu. A to proto,že Klínovec má odjakživa lepší programovou nabídku a to i dnes má 45 a 50 kanál což Krašov ne. Před dvěma lety jsem si koupil druhou televizi a tak jsem natočil obě síťovky na Klínovec, pro každou televizi jednu. Před třemi měsíci se mi občas zhoršil obraz a posléze i vypadl. Tak jsem to oznámil Telekomunikačnímu úřadu a ti přijeli. Nezjistili nic, sice signál je slabí ale není ničím rušen a  po zesílení je dobrý. Navrhli mi v síťovce vyměnit zesilovač za silnější 45dB a nový napájecí zdroj s rozbočením pro dvě televize. Obojí jsem zakoupil a namontoval. Obraz pěkný síla signálu 95 procent  a kvalita 100 procent. Vydrželo to týden a pak znova výpadek signálu. Televize LG 42 hlásila bez signálu, tak jsem to ještě zkontroloval a síla signálu 0 a kvalita 0. Takto je to 2x někdy i 3x za den. Nevím kde je problém, jestli v anténě nebo v zesilovači, kabely jsem prošel od antény až k televizi a nic jsem nenašel. Antény jsou podkroví, rez žádná i když jsou tam už několik let, tak nevím? Díky za radu. Milda.

Stran: [1]