Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - pinta finta

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13
46
Potvrzuji příjem v Liberci - Vesci. Zkoušel jsem to na samostatnou anténu, kterou mám na K25, pasivně, a ze stejného směru je to poněkud slabší než K25, občas drobné výpadky. Uvidím, až to proženu slučovačem (musím vyměnit dosavadní K25+REST za K25,K29+REST) a domovním zesilovačem, jestli to nebude lepší.

47
Česká televize v současné době jedná s Českým telekomunikačním úřadem o přidělení kmitočtu pro vysílač Černá Studnice o výkonu 10 KW, který pokryje Jablonec a Liberec. „Jakmile bude dořešena jeho koordinace, která je v příhraničních oblastech komplikována o nutnost mezinárodní dohody, v tomto případě dohody s polskou stranou, naleznou diváci bližší informace jak programy ČT :D a ČT art naladit, na webových stránkách České televize v tabulce vysílačů sítě 1a," informovala mluvčí České televize Alžběta Plívová.

http://liberecky.denik.cz/zpravy_region/decko-deti-maji-smulu-detskou-televizi-na-liberecku-nenaladite-20130903.html

Sice nic moc nového, ale zajímavý je ten výkon 10 kW. Ty 3 kW co mají na Studnici zkoordinované pro kanál 29 a 48 by toho moc nepokryly.

48
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Mux4 Jablonec n. N.
« kdy: 03. 09. 2013, 17:56:57 »
v mux4 těžko!

49
Anténu fyzicky nikdo níž montovat nebude, nevím jak by to udělali  :) . Podívejte se na fotky http://forum.digizone.cz/index.php?topic=244.msg50537#msg50537 Jde asi o administrativní/formální zásah - anténa je reálně asi někde jinde než bylo původně uváděno a mohlo to třeba zbytečně omezovat mezinárodní koordinace.

No je fakt, že taky moc nevím, jak by to dali o 5 m níž, když je to všesměr. Každopádně zhoršení signálu pociťuji, samozřejmě na to může mít vliv např. počasí atd. Já jen,že jsem někdy od zimy neměl žádný problém, kdežto poslední 2, 3 dny je ten signál slabší.

50
Nezaznamenali jste v posledních dnech pokles signálu? Je možné, že už tu anténu dali o těch 5 metrů níž, ale že to bude mít takový vliv, to by mne tedy nenapadlo. Jako sledovat se to dá, ale trošku víc to chybuje, hlavně u Novy HD je to znát.

51
http://www.denik.cz/liberecky-kraj/detska-televize-natacela-v-liberci-kanal-spusti-uz-v-sobotu-20130827-mm1b.html

„V posledních dnech
zaznamenáváme velký počet
dotazů diváků z Liberecka na to,
jak naladit nové kanály. Naladění
proběhlo na mnoha přístrojích
automaticky," říká Plívová a
dodává.
„Pokud se tak nestane, měli by
diváci vstoupit do ovládacího
menu v sekci nastavení, zvolit
funkci ladění a nastavit podle
čísla kanálů.


Uniklo mi něco?

52
Njn, kdo platí, ten vysílá. Ale že tu budou vysílat zrovna Slováci... Ale tak co, když to nese a je to legální...  :-\

53
Ty bys chtěl Óčko Expres HD v tý jejich "PAL" kvalitě? To snad radši nic, než takovej paskvil.  :(

54
No jo, ježibaby se rozlejzaj jak mor, někdo to zastavit musí.  :D

55
Z multiplexu zmizela RegionálníTelevize.cz. Místo ní je tam programová pozice s názvem TV 8 a běží tam nějaká věštící ježibaba s kartama.

56
Přitom Pařízek již před časem s jistotou tvrdil, že Studnice bude a ČT si tím je taky jistá, když to oficiálně uvádí, takže už se nejspíš jen čeká na nějaké ty formality ze strany ČTÚ. Já jsem spíš zvědav, jestli to stihnou nahodit do toho 1.9. Já tomu tedy nevěřím.

57
Tak s Libercem se nikdy nepočítalo. Mě spíš udivuje, jak všude zmiňují Jablonec, když ještě ani nemají přidělený kanál.

59
Před chvílí nešel K25 z ČS.  ;)

60
To se ani nedivím. 4 roky stará šajzka, to je s podivem, že ještě vůbec jede.

S tímhle uvažováním by se rovnou mohlo vypnout všechno v MPEG-2 a vysílat jen v H.264.  :) Můžeš to našim vysílatelům navrhnout, já jsem pro!  :D

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13