Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - pinta finta

Stran: 1 [2] 3 4 ... 13
16
Případně dokázal by to někdo dodatečně uložit, kdo má službu, kde se dá vrátit v čase vysílání? Je to z rodinných důvodů, prý tam byl v záběru člen rodiny. Díky moc!

17
Nic tam nehrálo, jen to znělo jako když se v šumu skokově objevuje nosná. Ale mohlo to být jen nějaké lokální rušení.

18
Mám dojem, že se něco začíná dít na frekvenci 103,3 MHz v Liberci. Může to někdo potvrdit nebo vyvrátit?

19
Neví někdo z pamětníků jméno pána, co namlouval většinu jinglů na legendárním rádiu Triangl? Co si tak pamatuju, tak v neděli i četl pohádky a snad hrál v Naivním divadle v Liberci. A mám pocit, že je to i ten, co je v posledních letech slyšet ve znělkách Frekvence 1.

20
Zdravím,
kolega bydlí v Andělské hoře, nyní na polské síto se zesilovačem chytá stabilně Ještěd K43 a K52, K60 jak kdy. Černá studnice K25 také nepravidelně, ale signál má. Půjčil jsem mu na zkoušku pasivní logáro a na to prý chytil jen K43, K52 a němce. Myslím, že by mu pomohlo plzeňské síto a Jablonec trochu zesílit, ale bez patřičného vybavení si na to netroufnu. Byl by tu někdo ochotný se mu na to podívat, proměřit a případně zrealizovat?
Díky

21
Na střeše krom hromosvodu není nic a teď tam dělali izolaci, takže už vidím to nadšení, když přijdu s tímto řešením. Navíc s domovnicí není kloudná řeč, vzdal jsem to, když začala argumentovat tím, že tu mám UPC a že ona se na TV stejně skoro nedívá a že si mám hodit kus drátu z okna.
Co se týče toho držáku do kondenzačních otvorů, tak tam té pevnosti taky moc nevěřím a to už mi vážně přijde vhodnější to prostě přišroubovat skrz celý rám. Pokud to zaizoluji, aby do rámu někudy nevnikala vlhkost, tak by v tom přece neměl být zásadní problém.

22
Internet mám od jiného poskytovatele za polovic a UPC jsme s velkou slávou zrušili, když zapnuli DVB-T a už z principu s nimi nechci nic mít. Příjem na anténu mám již několik let a nyní moje "dílo" pokazilo to zateplení domu, tak přemýšlím, jak se dostat do původního stavu a bohužel jiná varianta než anténu na okno mě nenapadá.

23
Zdravím, má někdo zkušenost s montáží klasického ocelového držáku (vrtáním a dvěma šrouby skrz) na svislou příčku plastového okna paneláku? Je tu nová zateplená fasáda. Celkově organizace kolem zateplení baráku byla tak chaotická, že STA se začla řešit až když severní strana domu byla již hotová a možnost výhodného zhotovení STA, kterou jsme měli, nakonec z nějakého, mě neznámého důvodu vyšuměla a STA se nekoná. (Údajně si většina lidí odhlasovala držáky (pouze na jižní straně), ačkoliv o STA byl prý značný zájem, nejspíš nás UPCčkáři přehlasovali, kdo ví. No zkrátka fasáda už je a držák není a potřebuji funkční příjem. Jde mi hlavně o nosnost toho rámu okna. Chci na tom mít velké husté síto od Vatenu. Je to drátěná anténa, takže o poryvy větru ani tak nejde, spíš mám strach, co by s tím udělal v zimě případný padající sníh ze střechy.

24
Teď se dívám, že výkon naopak snížili na 501 W. Zvláštní...

25
Ve Vesci mi to jede jak víno na dipól z kusu drátu uvnitř paneláku u plastového okna. Ovšem na hustém sítu od Vatenu, co mám nasměrované na Ještěd je to slabé, že ani nenaskočí obraz. Otázka je jak to sloučit, když z centra beru K51 a z Ještědu K52.

26
A to jim nevadí protažený huby a šišatý hlavy? Tohle taky nepochopím, ale přesně jak píšeš, argumentují tím, že chtějí obraz přes celý displej a ne pruhy. Já koukám na TV na 5:4 monitoru a pruhy mi nevadí, maximálně malinko přizoomuji, ale tím spíš eliminuji občasné černé pruhy po stranách u starších nahrávek.

27
Včerejší problém v DVBVieweru zmizel, dnes je to již OK.

28
Hlásím také problém s MUX2 z Ještědu. Pravděpodobně je nějaký problém s časováním zvuku/videa, nevím jak to popsat, ale projevuje se to tak, že všechny programy z MUX2 nefungují v DVBVieweru, po přepnutí na jakýkoliv program v MUX2 jde teletext, nastaví se dokonce poměr stran podle vysílaného pořadu, ale video ani zvuk nejedou a v DVB Source pluginu mi to háže chybu Graph too late. Hrál jsem si s nastavením voleb PTS latency a Max.quered audio a teď to většinou po nějaké době naskočí, ale očividně je něco špatně.

29
Na paneláku síta okolo oken no tam to musí ale vypadat. Barák roku.

Já jim seru na design, já se chci koukat na televizi. A že ti šašci nebyli schopni kvůli zájmům kabelovky za 20 let udělat na baráku STA, to není můj boj. Nebudu cpát kabelovce za základní nabídku nekřesťanské peníze, ani si pořizovat satelit, když mám za rohem Ještěd. Od toho tam ten vysílač je, to samé ČS. A kdyby nedej bože přišli se zateplováním baráku, tak budu trvat na tom, aby se nejprve udělala STA, protože (nejen) já bych tím zcela jistě přišel o kvalitní pozemní příjem TV. Že jsou ostatní sousedi k tomu laxní a radši cpou prachy do UPC, nebo si na truc pořídili Skylink, to je jejich věc. Když z Ještědu začal vysílat kompletní MUX2, tak jsem okamžitě s radostí zrušil kabelovku a znovu s prosíkem za nima lozit nebudu.  >:(

Jinak nechápu jaký máte problém se sítem na baráku. Satelitní paraboly v každém druhém bytě nevadí a síto je problém?

30
No ono když jsem anténu dal výš (na problematické místo), tak to kostičkovalo zase, kdežto pod oknem to vypadalo OK. V obou případech jsem jí držel v ruce. No holt seženu příklepovku a budu laborovat. A když se nezadaří, tak asi začnu lobovat za STA, i když jak znám sousedy, tak z toho nic nebude.  >:(

Stran: 1 [2] 3 4 ... 13