Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - PIT0MEC

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 26
31
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 16. 08. 2012, 11:59:52 »
Když má firma přes milión zákazníků, tak k nim taky bude mít milión telefonních operátorů, kteří budou zvedat hovory, ne?  ;D

32
Jenomže v S2 se využívá toho, že kromě základní nabídky (prakticky již zatížené 29Kč měsíčně) je tam i placená nabídka, takže se souběžný provoz S + S2 vyplatí. U DVB-T to tak ale není, tam půjde souběh s T2 k tíži jednotlivých TV stanic, a to opravdu nikdo financovat nebude.

33
Hmm - a co je komu po tom, kdo stojí za kterou firmou? Jako zákazník se dívám na to, jestli mně jejich služby vyhovujou a ne jestli to patří Frantovi od vedle nebo nějakýmu arabskýmu šejkovi  ::)

34
Skylink / Re:koupit novy nebo zaplatit
« kdy: 14. 08. 2012, 18:54:02 »
Zebra je stejnej šunt, akorát má 2 scarty a CI slot navíc. A sjíždí to ze stejný linky jako Pony. Oba přijímače jsou pak Skylink-ready s Irdeto čtečkou a všemi klady (a zápory) co to sebou přináší.

35
Skylink / Re:koupit novy nebo zaplatit
« kdy: 14. 08. 2012, 15:16:55 »
Optišroty jsou všechny stejný, takže nemel blbosti o jakýsi Zebře. Šunt je to jeden jako všechny a pokud chce něco lepšího, tak může sáhnout po novým TechniSatu, akorát za víc peněz.
A pokud jde o ten mnou doporučovanej přijímač, tak když nic jinýho, tak pro úplnou LAMU to má origoš Irdeto čtečku a nemusí se řešit nějaký UNI a další kraviny, který sice někdo využije, ale to je vesměs ten, kdo nepotřebuje radit co má koupit. LAMA ať vezme všechno Skylink-ready a má klid a když to nepůjde, tak se aspoň nebude Skylink vymlouvat na necertifikovaný zařízení.

36
Skylink / Re:koupit novy nebo zaplatit
« kdy: 13. 08. 2012, 22:44:01 »
dekuji za odpovedi
jenomze: kdybych chtel zaplatit tak do kdy bude fungovat jeste sifrovani cryptoworks(neumim to nikde presne najit), jestli to nebudu platit zbytecne,

kdyz koupim tu novou kartu vymena tak mi to nebude muset fungovat s tim prijimacem - to ze to fungovalo na jinem jeste nezarucuje, ze bude fungovat i jiny ze...

DVB-T v nasi lokalite chytnout je velmi obtizne, ne-li nemozne :)

kdybych chtel novy prijimac, co byste mi doporucili ? nepotrebuju nic extra, jenom at to funguje :-D
mockrat diky za pomoc
Ten odkaz nahoře je neviditelnej?  :o

37
ČT za vysílání v muxu 3 neplatí nic, takže potažmo to neplatí ani koncesionář a je to jenom na libovůli ČRa, jestli budou nebo nebudou vysílat dál.

38
Co se v muxu 3 platí nějakýma státníma poplatkama?  :o

39
Skylink / Re:koupit novy nebo zaplatit
« kdy: 13. 08. 2012, 14:13:11 »
SD přijímač bych vyměnil už kvůli absenci MPEG-4, protože i v rámci promo tam celá řada programů na něm nepojede.

41
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 13. 08. 2012, 13:13:09 »
Svévolně ti "založí" zákaznický účet tak, že ti zřídí internetový účet na původní písemnou registraci, kde není (logicky) uveden e-mail a často ani telefon. Proč myslíš, že v registrační zóně na jejich webu je "tlačítko" s názvem "získat zákaznický účet" ? To mimochodem dříve bez problémů fungovalo, avšak nyní se do registru přes web na takovou (písemnou) registraci nedostaneš. Zajímavé je, že na webu CSlinku to (zatím ještě) funguje. TOMU ŘÍKÁM SVÉVOLE.
A ohledně telefonování: Není každý PITOMEC, aby měl tak vymachrované telefonování (kdyby komunikovali slušným způsobem přes e-mail, nebylo by to většinou ani potřeba) . Ohledně těch nervů to ale platí bezezbytku.
Takže to není žádný svévolný založení účtu, nýbrž tvoje registrace, kterou oni jenom ťuknou do systému.
A skutečně není každý takový pitomec, aby cpal prachy nenažraným mobilním operátorům, když si může pořídit mnohem levnější netový volání a nepotřebuje k tomu vůbec nic kromě sluchátek a mikrofonu za 50 kaček (když si nechce kupovat VoIP telefon nebo adaptér k analogovýmu telefonu). A pochopitelně to neplatí jenom pro volání na Skylink, ale celkově.

42
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 11. 08. 2012, 22:26:13 »
Moduly jsou jistě přínosem taky, ale už ne pro Skylink, ale pro prodejce a Irdeto.

43
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 11. 08. 2012, 22:10:46 »
Pro Skylink je přínos regionalizace určitě v tom, že si uživatel koupí další kartu a taky za ni bude pravidelně platit.

44
Skylink / Re:Skylink karta "Výměna"
« kdy: 11. 08. 2012, 10:29:57 »
To bych teda chtěl vědět na základě čeho ti "svévolně založí zákaznický účet"? Jedině tak, že se sám zaregistruješ a dáš jim číslo karty, protože jinak nelze. Z čeho by si asi tak cucali údaje? Z prstu, ne?  :P

A taky sem nepochopil co s tím má společnýho nějakej kredit na tvý telefonní kartě? To je snad tvůj problém, že sis ho nedobil, resp. že máš tarif, kterej tě při pár minutách volání na pevnou stáhne z kůže. Já volám na Skylink přes VoIP providera, cena za minutu ve špičce je 0,59Kč, mimo špičku 0,39Kč a tarifikace 1+1:


45
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 10. 08. 2012, 16:48:29 »
Já bych zase doporučil ignorovat jistýho Staňka, kterej nemůže rozdejchat, když někdo napíše svůj názor na DVB-T a je to zrovna něco, s čím on nesouhlasí. Vůbec nějak začínám zjišťovat, že jsou uživatelé DVB-T zapšklí a překypujou nenávistí ke každýmu, kdo jim ten jejich milovanej pozemák neodkejve. Že by nějakej komplex nebo něco takovýho? Možná se cítí méněcenní oproti sateliťákům, kdo ví...

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 26