Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jiří Job

Stran: 1 ... 18 19 [20]
286
Ze zaharaničních Pulse87 NY které poslouchám na internetu.

287
Jo no, síce Nova nabrala krásné reportérky ale to jejich zpravodajství je jedna velká žumpa jak řikáte.To už zprávy Primy jsou lepší.

288
Za Mužíka jdou zprávy hodně dolu.Jedno témato se v TN trvá 10-15min to už člověka nebaví na jedno témato koukat a přepne jinam.Nebo když teď 3 dny po sobě rozebírali pomalu 20 min podporu pro jedno postižené dítě.Já chápu je krůté ale nemusí toto téma tam dávat deně.A né 20min.Téma že někdo potřebuje peníze pro těžce postižené dítě byly v TN na nově od jakživa ale né takhle.A nebo koho baví poslouchat 20 min o nějáké pak člověk bude sám nemovný z těch Nováckých TN.Mužík celý ty TN podělal.

289
Nova vysíla v noci erotiku ale slabšího rázu.Otázka je jestli ta erotika bude takového rázu co na Nově nebo silnějšího rázu třeba jako na Spice nebo Leo TV tak tam by možná byl v DVB-T problemém.Možná taky né fakt nevím.Neznám tyto podmínky a zákony.

290
No já také.Já mam satelit Skylink v obýváku i v pokoji a k tomu mám USB DVB-T tuner v Notebooku.Takže i v DVB-T by skvělé.Otázka je když oni chtěji šířit přez noc erotiku nebo kdy.Nevím jestli v noci ale tipuji že přez celou noc.A to ty podmínky pro DVB-T by byly nižší.To by pak RRTV asi prskala.Protože kanál kde je erotika by měl být šířený snad placeně ne? Opravdu nevím možná se mílím že i ten může být za určitých okolností šířen volně v DVB-T.Já přesně neznám tyhle zákony a podmínky.Ale ta erotika tam hraje zásadní roli.Kdyby tam vysílali jen sport,seriály,filmy tak to beru ale ta Erotika je v tomhle dost podstatná.

291
Skylink / Re:Fanda
« kdy: 04. 07. 2012, 16:03:03 »
Jo už je připojeno i Irdeto už to jede.

292
Televizní stanice a jejich program / Nova News
« kdy: 04. 07. 2012, 13:29:04 »
Tak jak jíž asi většina z vás ví Nova získala nedávno licenci pro zpravodajský kanál Nova News který ma vysílat po internetu článek zde http://www.digizone.cz/clanky/nova-news-ziskala-licenci-vysilat-ma-18-hodin-denne-fanda-miri-na-satelit/ a zajimá mě co si myslíte o tom že bude Nova News vysílat po internetu.Bude mít vůbec internetové vysílání sledovanost? Nebo brzo po zahajení internetového vysílaní přejde na klasické vysílání na satelitu,kabelu a třeba DVB-T? Co myslíte kdy Nova News odstartuje? Nebude Nova News představena součastně na tiskové konferenci TV Fanda? Bude to na internetu placený kanál v rámci Voya nebo neplacený? Rád uvítám vaše názory.

293
Hmm ale na Nově neměl vůbec žadný uspěch.Přesunuli ho na Nova Cinema je to druhá Tisíc a jedna noc akorád ve Slovenském podání.  :D

294
Mě spíš zajímá pokud bude i neplacený jestli bude v DVB-T  :D to mě hlavně zajímá.Jestli bude v DVB-T nebo nebude to tipuji tak 50% na 50%.  ;)

295
To musel být DVB-S2 přijímač né? Protože těžko na DVB-S by přijímal HBO HD.To je na transponderu DVB-S2.A těžko by měl běžný DVB-S přijímač HDMI výstup.Ten mají pouze MPEG4/DVB-S2 přijímače.

296
Dobrý překlep.  ;D

297
Ano bylo v HD.Jak ukazovali v upoutávce že to v HD bude tak to opravdu v HD bylo.Chvíli jsem to měl puštěný.Jen škoda že WesternStory nevyšlo v HD na Blu-ray ale pouze vyšlo na DVD.

298
Televizní stanice a jejich program / Re: Spojení Public TV
« kdy: 04. 08. 2011, 23:16:45 »
Já ve spojení TV Public pevně věřím,ale doufám že to nebude jako Public TV ale že bude mít jiné pořady a jiné věc a hlavně že nebude mít tak hnusnou kampaň jako měla TV Public.

Stran: 1 ... 18 19 [20]