Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Jiří Job

Stran: 1 [2] 3 4 ... 20
16
Mám dotaz teď když už odstartovala ta Prima Max tak zda ta Prima Max HD v UPC má vedle loga HD symbol?

17
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Prima Max
« kdy: 20. 11. 2015, 18:57:56 »
Zdravím, nahraje prosím někdo start Primy Max cca alespoň kolem 3-5 minut. Mám satelit a tam vypadá že dnes neodstartuje. Předem díky.

18
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Prima Max
« kdy: 09. 11. 2015, 19:18:52 »
jsem zvědav, které děti budou po 10.hod. dopoledne koukat na pohádky. Ve školce, nebo do tří let? A který rodič by takovým špuntům pouštěl Ninjago atd.
Jinak Doktora z Hor nedávno dovysílala Prima a podle tohoto se tedy přesunou staré seriály z Primy na Max.V Utajení si myslím dával Cool a Riciardo na Lovu.
Filmy je jedna velká překupovačka z Novy.
Krokodýl Dundee, byl dlouhá léta film, který dokola dávala Nova, Prokletý ostrov šel na podzim na Cinemě.
Stejně tak Mission Imposible, to snad nikdy nevysílala žádná jiná tv než Nova a Ospalou díru to tady protočila xkrát čt.
Co mě zaujalo, že v úterý a ve středu budou chodit ty samé pořady, co na Primě, nejspíš souběžně. A sobotní program na filmovém kanále. Seriály.
No z nadšení je hořké zklamání.
   Doktora z hor vysílal nedávno i Barrandov tuším. Jinak Prima Max má už i web http://max.iprima.cz/ je tam trailer na to co budou vysílat. Ale jak koukám na program tak vidím že to zas bude takový odpad. Když už tam reprízují i zpravodajství jak je tu citováno výše.

19
O serveru DigiZone.cz / Re:Kdo povede redakci Digizone?
« kdy: 06. 11. 2015, 08:18:22 »
Doufám že to nebude pan Žáček. Jako Glosátor třeba ujde ale jako šéfredaktora si neumím představit.

20
A teď trochu jinak... Prima Max samozřejmě v HD rozlišení bude, ale kde a u kterých operátorů, na to vám v tuto chvíli skutečně nelze odpověď. Například ani UPC nemá všechna hádéčka Primy. Největší kabelový operátor nabízí pouze Primu HD a Primu Cool HD, O2TV má v nabídce i Primu love HD a Primu Zoom HD. Pro nezasvěcené, ne, opravdu to není upscale.

Jinak se za poslední dobu vyplatí pochválit za hádéčko konkurenční Novu. V HD se začaly vysílat i některé starší věci, samozřejmostí jsou i nové seriály. Tak snad ty platby od operátorů nějaký smysl mají... 8)
A ta Prima Love a Prima ZOOM u o2 má i HD symbol vedle loga nebo někde v obraze když to není upscale?

21
Co k tomu seriálu říct no? Spíš jako si položit otázku zda existuje něco trapnějšího.  ;)

22
Na TV24.cz si nevzpomínám. Já si vzpomínám na Z1 která byla také dobrá.

23
Právě za vedení Dvořáka na Nově odstartovala Ulice a Ordinace. Jinak u nekonečných seriálů nejsme sami třeba v tom Polsku když se podívám na jejich Playeru od TVN tak skoro u každého třetího seriálu vidím poslední epizodu s číslem uvedu příklad 1136 nebo podobně. V Německu je to jak u kterého seriálu. A Rusko to si třeba potrpí spíše na kratší série než na nekonečné seriály alespoň veřejnoprávní Ruská TV. Zato třeba Polská TVP  ta taky má dost seriálu u kterých je poslední odvysílaná epizoda na číslem tisíc. :-)

24
Myslíte jako třeba v Německu RTL nebo třeba v Polsku TVN? Ono třeba u toho zpravodajství ani ČT poslední dobou s tím zpravodajstvím není na nějaké vysoké seriózní úrovni. Například v tématech k Číně či Rusku. Dříve ČT vysílala v událostech alespoň jednu reportáž z Ruska denně třeba že otevřeli před vánoci v Moskvě kluziště a podobně. A teď v událostech třeba o Rusku není ani jedno normální téma typu že třeba v Moskvě otevřeli jednu silnici. Veřejnoprávní TV by měla být globální ve zpravodajství a ne být západní nebo východní ale být objektivně u těch zahraničních reportáží globálně. Ale zpět k té komerční TV nedávno jsem koukal třeba na Polskou komerční TVN a zdála se mi objektivnější než třeba naše některé komerční TV. A to jak v seriálech, zpravodajství tak i pořadech.

25
Televizní stanice a jejich program / Re:Prima 2
« kdy: 30. 09. 2015, 19:09:01 »
Otázka jestli je to kvůli tomu kanálu nebo kvůli té ViaPlay že chce ještě něco doladit.

26
Skylink / Re:HD programy NOVA
« kdy: 29. 09. 2015, 23:14:30 »
Nova spustila k HD kanálům i web http://tv.nova.cz/hd   a nevíte jestli na hlavní Nově HD není nový HD znak vedle loga? Protože na tom webu jsou vedle těch log znázorněné i nové HD znaky. Já bohužel díky tomu jak nemám přístup k HD na satelitu tak to nepoznám a kabel nemám. Tak klidně i kdo má kabel nebo IPTV tak jestli by nemohl zjistit zda nejsou na Nova HD,Nova Cinema HD a Fanda HD nové HD znaky. U Novy HD dlouho byl před logem HD znak v černém čtverci.

27
S tím 8K YouTube experimentuje již delší dobu někdy od jara. Už jsem o tom dříve někde zde na foru psal.

28
Máte tu promo smyčku někdo nahranou? Že by jste jí nahráli na Youtube?

29
Škoda že to ještě není i v 16:9 ale jinak kvalita obrazu je povedená.

Stran: 1 [2] 3 4 ... 20