Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Grifin

Stran: 1 ... 30 31 [32]
466
No tak parada, pokud spusti Novodvorskou tak bych mozna mel jeste sanci, odrazy jsem taky zkousel sice ne z panelaku na Beranku ale z kopce na Tocnou i kdyz je fakt ze jsem tam s tim hejbal vsemi smery.
To: Vladimír Dráb: nasel jsem si souradnice a podle nich natocil antenu.

Tak to v cervenci vyzkousim, jinak nechapu proc kdyz MUX4 vysila, tak se nesnazi o aktivni rozvoj. Alespon by mohli pokryt celou Prahu kdyz už tam vysila TV Metropol, jinak to je vysilani do zdi.

467
No tak to není dobrá odpověď. Nemá někdo jiný pozitivnější, koukal jsem podle mapky pokrytí by signál být měl i když tam píšou se zesilovačem. Anténa mi byla doporučena jako nejsilnější z těch které přijímají až do kanálu 64.

468
Prosím pokud tu je někdo z oblasti Praha Modřany lokalizace (stará zástavba nad poliklinikou) potřeboval bych potvrdit či vyvrátit dostupnost signálu. Koupil jsem si anténu "Emme Esse AT45TLS 47 prvků" v domnění že bych měl bez problémů signál chytat. Po nastavení a nasměrování antény a na STB kanálu 64,  jen hláška že není signál. Prostě ani ťuk.
Díky všem.

Stran: 1 ... 30 31 [32]