Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Grifin

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 32
32
Tak jsem četl zajímavý článek o bezpečnosti flash jako takového a můžu říct, že z toho nemám moc dobrý pocit. Viz článek: http://www.lupa.cz/clanky/jeste-mate-flash-v-pocitaci-nemate-trochu-sebevrazedne-sklony/#utm_medium=kolotoc&utm_source=&utm_campaign=jeste-mate-flash-v-pocitaci-nemate-trochu-sebevrazedne-sklony

Zajímalo by mě, co je na tom pravdy, ale problém seznamu je, že nás nutí flash používat.

Jinak uživatelé Samsungu, jsou ty šťastnější Smartáci.

Co to je za reklamu? nějak mi uniká smysl.

33
v týdnu jsem zaznamenal změnu pojmenování audio kanálu u ČT sport HD (DVB-T). Dříve bylo pojmenování Dolby Digital 2, dnes Dolby Digital 5.1. Jak jsem si ověřil tak třeba MS v Ragby je opravdu přenášeno s 5+1 prostorovými kanály. Ostatní pořady jsou jen v DD2, což je o trochu lepší než standardní stereo kanál.

34
Jenom se důsledně dovolaly svých práv. Pokud si zaplatily exkluzivitu a někdo to porušuje, kazí jim to business.
Já jsem spokojenej, patřím k těm pár, co mají štěstí a jsou v dosahu O2.  Komfort a kvalita. Kdo nejvíc křičí tak ať si zaplatí a může se koukat taky.  O2Air je pro všechny, bohužel jen v SD :-)

35
Televizory / IFA 2015 - Panasonic OLED 4K
« kdy: 03. 09. 2015, 13:35:06 »
Tak nám konečně ukázali perlu. Zatím to je samozřejmě jen pro nad lidi, nicméně je dobře, že to je mezi námi. Dřív něž DZ přijde s reportáží, článek od konkurence.
http://avmania.e15.cz/panasonic-miri-na-vrchol-uvadi-65-oled-cz950

36
Multimediální technologie / Re:mini pc s androidem
« kdy: 27. 08. 2015, 09:04:45 »
Nerozumím otázce, zda na jednotlivých zařízeních "aplikace pojedou". Aplikace jsou psané pro systém takže fungovat musí. Rozdíl je samozřejmě pouze v hardwaru.
To si můžeš ohlídat technickými parametry. Já si před lety koupil Rikomagic MK802 III. Jelikož to bylo ale dítko čínských soudruhů tak tomu odpovídalo i provedení. Nicméně i s takto obyčejným kouskem se dalo dělat spousty věcí a byl jsem s tím spokojený, DLNA, hry atd. prostě to umělo z blbé TV udělat chytrou.
Bohužel to dlouho nevydrželo, upravený fw 4.2 byl nějak pomršený a nefungoval dobře s hardware. I po četných aktualizacích i od uživatelů kteří uměli Android upravit, mi to leží doma v šuplíku s nefunkčním bootem.

Takže pokud to koupíš od nějaké "Značky" je větší pravděpodobnost že ti to bude dobře sloužit.
Nespoléhej se na WIFI, lepší je pokud to má LAN konektor.

37
Nemaji jinou moznost,chteji li videt fotbal :) .Teda aspon si to podle klamave reklamy mysli.Ale myslim,Dane,ze si pochopil,jak jsem to myslel :-)

Myslím že ty konkrétně jsi nepochopil business okolo PAY TV. Už na to kašli, počkej za rok, to se uvidí zda jim tento obchodní koncept přinesl ovoce.

38
Sport 1 z pocatku milenia bych urcite za 1 kanal s tim dnesnim nepovazoval.To byl zoufaly pokus UPC na exkluzivni sportovni kanal.Nakoupili vsemozna prava,chteli za to nehoraznou cenu(nutnost kupovat balicek+platit priplatek za samostatny sport 1
).Zkratka neco podobne zoufaleho jako dnesni o2 sport.Tusim ze do roka to UPC vzdalo.Dnesni sport 1+2 provozuje Madarsko a nemaji s tim puvodnim spolecneho nic.   
Jinak Synot liga myslim bezela soucasne na ss1 a 2

Člověče ty ses nějakej zatíženej na O2. Navíc si v tvém příspěvku trochu protiřečíš, sám si vyjmenoval všechno co UPC udělalo špatně a když to O2 udělá jinak (správně) tak ti to taky nevyhovuje.

39
Tohle je přeci nechutná reklama která tu nemá co dělat.

40
Sem zvědavý kdy přijdou s tím že změna byla posluchači přijmutá pozitivně a žádný úbytek neregistrují. Jen ušetří za zbytečné stereo vysílání.


41
Asi dva dny mám také problém se zvukem na ČT sport HD (oba kanály) ale pouze v terestrice. Zvuk je zkreslený a praská. Na Skylinku i fresatu je zvuk Sport HD vpořádku. Neumím si vysvětlit, proč s tím něco neudělají. Máte také tento problém?
Chytám z Novodvorské a v druhém zvukovém kanálu (Dolby Digital), žádný problém není. Jenom u rozhovorů mají občas posunutý obraz od zvuku. Zvuk je ale kvalitní a čistý.

42
Kdo má problém se zvukem. At zkusí přepnout na druhou stopu.  DD hraje skvělé. Dokonce při hokeji to je perfektní 5+1. Kulisa doma je perfektní.

43
Hezký s podle těch RGB barev bych tipoval, že bude speciálně pro barevné vysílání.

44
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:OLED vs. UHD
« kdy: 23. 04. 2015, 09:07:34 »
Vyzkoušel jsem jak Hide Park, tak TA3 a obě dobrý. Horší to bylo u hokeje. Při rychlých pohybech kamery to již cukalo. Celkem pomohlo aktivováni režimu fotbal. Nevíte co se s nastavením děje, kromě zvýšení kontrastu a barevné sytosti? Na stránkách Samsungu, kromě reklamních keců, jsem nezjistil vůbec nic.
Tak to je docela zásadní informace, že TV nestíhá rychlé scény. Sport je dost specifický nicméně zásadní.
Jde o to, zda to nestíhá procesor při resamplu z HD do UHD, nebo malá obnovovací frekvence panelu.


45
Televize ve vysokém rozlišení (HDTV) / Re:OLED vs. UHD
« kdy: 15. 04. 2015, 09:00:06 »
Závěr se týkal toho ladění nebo i zobrazení normálních programů v SD a HD? Další otázka je zda na 40" TV je UHD tak moc rozdíl od HD. Chápu že na 50" už to rozdíl být může ale na 40"?

Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 32