Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Libor Dospiva

Stran: [1] 2 3 ... 5
1
At' si to vysílá, ale jen na dálnicích a v jejich blízkém okolí. Proč by to mělo být slyšet v desítky kilometrů vzdálených městech, někdy dokonce v obou polarizacích, nechápu. Evidetně je výkon 50 w moc, takže by klidně stačil poloviční nebo třetinový.

2
Rádio Dálnice se začíná na severní Moravě rozlézat jako mor. Už to mám v Havířově na čtyřech frekvencích. Dnes zprovoznili Klimkovice 88,6 MHz a přišel jsem tak o příjem 88.6 Der Musiksender z Vídně.
Další frekvence nedávno spuštěné jsou Odry 87,8 MHz a Fulnek 95,5 MHz. Bílovec na 90,2 MHz už vysílá delší dobu.

3
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:DVB-T Polsko
« kdy: 05. 08. 2016, 21:19:04 »
Z Katowic mi jde v Havířově i na FM antenu samozřejmě natočenou na vysílač.

4
Zdravím, nejde k50 Ostrava-Hošt'álkovice. Včera to šlo normálně a výluka by snad být neměla. Ostatní muxy z tohoto vysílače jedou.

5
Tak já se hlásím k těm 10% ;) Naštěstí naše STA má všechny dostupné programy v HD (ČT, STV, TVP), takže si každý může vybrat, jak kvalitně či nekvalitně se chce dívat.

6
Severomoravská regionální Tv Polar vysílá od včerejška na původní pozici v muxu 3 z vysílače Ostrava - Hošt'álkovice už jen informační smyčku o přeladění na novou pozici v muxu 4.

7
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Prima Max
« kdy: 13. 11. 2015, 09:45:53 »
48 samostatně smazat nejde,jdou vymazat jedn.prog.,jenže i tak se 51 neuloží,další problém je v automatice,uloží se vždy nižší kanál 36-37,48-51,53-55-blázinec-jediné řešení je odpojit antenu-přejet automatikou a uložit jednotlivě,běda když je tropo-to se ještě přidá to slavné Opole,slibovali,že to odstraní v novem sw-nevěřím,ještě,že s ukládáním a výběrem ručně to jde celkem rychle,schválně počkám na Maxe a zkusím zapsat-děkuji všem! 8)
Spyko takže je to tak jak jsem tu už psal. Po ručním proladění kanálu 51 se z muxu3 z Pradědu načtou sice všechny dostupné programy, ale uloží se jen ten nový, tedy Prima Max! Ostatní programy v muxu3 zůstanou zachovány z kanálu 48 (Hošt'álkovice). Laděno na tv Panasonic.

8
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Prima Max
« kdy: 05. 11. 2015, 00:55:11 »
Pokud pustím auto.všechno se smaže a postupně se uloží všechny muxy,nevím proč to nejde ručně/možná jde jen jsem to neobjevil-prolezu to/,51 se neuloží,už jsem měl kdysi problém s Opolem/23.k/přepsal mi Katovice,vyp.auto aktual.-přestalo to,tam bude někde zakopaný pes! 8)
Počkej až tam ten program bude (Prima Max) a až pak zkus manuálně naladit k51. Měl by se uložit jen ten nový program a nic se nerozhodí.

9
Objevil se už včera.

10
Analogový rozhlas / Rádio Dálnice na 90,2 MHz
« kdy: 30. 09. 2015, 01:18:38 »
Ví někdo, proč přestalo vysílat toto rádio na uvedené frekvenci? Ne že by mi nějak extra chybělo, ale muzika se občas dala poslouchat. Ted' už zde slyším jen polské rádio Aniol Beskidow.

11
Analogový rozhlas / Slovenské Radio Sever 94,5 MHz
« kdy: 28. 09. 2015, 07:39:09 »
Momentálně už nevysílá. Ted' slyším na této frekvenci nerušeně mimo jiné polské Rock Radio.

12
Škoda, že ze Senziparády odešel Miro Fančovič. To byl aspoň moderátor s koulema:-)

13
Taky jsem nedávno instaloval vertikálku na rotátor. Podařilo se někdy někomu zachytit nějaké pirátské rádio např. třeba právě z Polska? Často slýchávám na 91,9 MHz i s dynamickým rds radio POWER FM. Vysílá nejčastěji o víkendu od odpoledních hodin až přes půlnoc. Hraje nonstop taneční muziku bez keců a reklam.

14
Já si právě myslím, že to bylo díky zlepšeným příjmovým podmínkám na Polsko. Dnes od rána slyším vzdálené polské vysílače, které běžně nejdou vůbec nebo špatně (Slezsko). Na 106,7 mám místní Radio Bielsko, takže v tomto nepomůžu.   

15
Analogový rozhlas / Re:Kvalita modulace rádií
« kdy: 23. 07. 2015, 09:53:49 »
Ano samozřejmě. Omlovám se, že sem to neupřesnil. Co se týká těch rakouských a německých stanic, tak u nich je obecně známo že mají lepší zvuk než naše rádia. S Impulsem naprosto souhlasím, Hitrádio Faktor tady na VKV nechytám, takže nevím. Ještě se mi velmi líbí zvuk sk rádií, především tedy rádio Jemné. Tomu říkám křišťálový zvuk.
Slovenské rádio Jemné, když pominu ten název, který už si měli dávno změnit, tak bych řekl že má naopak zvuk dost komprimovaný. Po hudební stránce docela ujde. Ale velmi dobře znějí slovenská veřejnoprávní rádia, zejména SRO1 a Radio FM. 

Stran: [1] 2 3 ... 5