Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - carlos atneme

Stran: [1]
1
Televizory / Re: LED/PLASMA/LCD/OLED ?
« kdy: 06. 06. 2011, 15:45:16 »
Vypadá dobře,fakt pila, kluci co rádi plasmy nebudou souhlasit, ale vybavení je přesně co hledám, kdyby se tak cena pohybovala kolem 50k CZK tak se snad nechám zlomit...
 

2
Televizory / Re: LED/PLASMA/LCD/OLED ?
« kdy: 06. 06. 2011, 11:27:31 »
Ahoj Všem, chtěl bych Vám jak zastáncům LCD tak i Plasma fandům poděkovat za příspěvky. Prosím nehádejte se  :D.

Prosím Vás, shrnu co bych od nové telky popřípadě od tuneru vyžadoval. Můžete poradit zda je dnes vůbec možné tyto požadavky splnit a doporučit ?

ŽIVOTNOST
Jedním z faktorů které mne zajímají je životnost zařízení. Bohužel, tento ukazatel dnes, v době spotřeby, nezapadá do koncepce výrobců a také, kdo dokáže odhadnout která z technologií NeoPlasma / LED TV vydrží při své kvalitě obrazu déle a hlavně kdo dokáže u nového produktu říct jak dlouho vydrží.. tady je to sázka do loterie.

OBLÍBENÉ KANÁLY
Setřídění kanálů do jednoho seznamu z více zdrojů je „MUST“, nejde mi tak o jednočíselný počet kanálů ale spíš o přepínání mezi zdroji a hledat kanály už mě nezajímá odkud obraz do TV „teče“.
Je to zřejmě z lenosti, většinou „skenuji“ kanály a koukám až na ten, který mně zaujme. Nechce se mi překlikávat mezi DVBT a DVBS.
Ideální kdyby byl jeden seznam vybraných oblíbených kanálů ze všech zdrojů, popřípadě využít společný EPG s možností nahrávání.
Pokud TV neumí skenování kanálů z více zdrojů a jedno EPG pro všechny zdroje, tak pak potřebuji externí krabičku, tuner DVBSII a DVBT v jednom s nahráváním který mi televizi automaticky zapne a pokud bude s linuxem nebo bez linuxu to mi z uživatelského hlediska je jedno.

Díky

3
Televizory / Re: LED/PLASMA/LCD/OLED ?
« kdy: 03. 06. 2011, 10:56:51 »
další tvůj blábol? kolikátý v pořadí ?

4
Televizory / Re: LED/PLASMA/LCD/OLED ?
« kdy: 03. 06. 2011, 08:53:17 »
Díky za doporučení, přiznám se že jsem nečekal že nakonec budu volit plasmu. Předpokládám, že doporučíte neoPlasmu před plasmou.
Díky

5
Televizory / LED/PLASMA/LCD/OLED ?
« kdy: 02. 06. 2011, 13:45:19 »
Vybiram LED TV nebo plasmu + satelit - rozpocet mam do 40 tisic, pozorovaci vzdalenost cca 3m-4m

chci od toho
- dobry obraz v HD
- moznost setrideni kanalu, tak abych nemusel prepinat mezi DVBT a DVBS zdroji (neco na zpusob navoleni oblibenych kanalu sloučených ze všech vsupů)
- nahrávání na HDD ideál s detekcí a vynechání reklam tak jako kdysi umělo Video
- jeden ovladač
- Nevim zda palsmu/LED/LCD nebo pockat na OLED ? TV.
- taky nevím který satelitní přijímač nebo zda stačí vestavěný od výrobce TV

Poradite?

6
Ahoj všem,prosím Vás, znáte někdo přijímač který nahrává vysílání na HDD bez reklam, respektive zda dnes existuje funkce detekce reklam a pauzuje nahrávání do doby než začne běžet nahrávaný pořad?
Díky
Karlos

Stran: [1]