reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr PetrK

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 59
61
Bordel v RS7 či muxu 4 stále přetrvává. Když se člověk soustředí, kostiček před střihy najde xxx, ale dá se to celkem přejít. Co mě nejvíc s..., je EPG.  Občas schází slovo, občas je zkomolené a nebo celý text skáče zespodu nahoru, takže se nedá přečíst. Pokud se podívám na shodné EPG téhož programu v MUXU 1 nebo v MUXU 2 (N-cinema), je vše OK. Slova nescházejí, text neskáče...  Takže kde je chyba? Jistě, u páně Pařízka jak by mohla, že  >:(  Ale na druhé straně jsou dny, kdy je EPG v RS 7 nebo v MUXU 4 v pořádku.  Kostičky ovšem přetrvávají.   

62
Televizory / Re:Koupě nové TV
« kdy: 12. 01. 2015, 23:58:32 »
Je to tak. Operátorovi stačí sdělit, že odcházím, protože jsou drazí, a hnedle člověk obdrží nabídku, která je mimo všechny veřejně dostupné ceníky.  ;)

63
Televizory / Re:Panasonic TX-L42E6E - seznam kanálů
« kdy: 22. 12. 2014, 13:11:20 »
Ano, D = digitální kanál. Jestliže si v EPG zvolíte Kategorii (modré tlačítko na DO) a vyberete například Analogové kanály, pak na jednotlivých předvolbách uvidíte místo písmene D písmeno A. Ovšem toto se zobrazí samozřejmě za předpokladu, že nějaké analogové kanály (třeba ze STA) máte naladěny.  Čili označení D/A apod. neodstraníte, takto televizor pracuje. Ostatně taky proč odstraňovat, na jiné funkce TV to nemá vůbec žádný vliv.

64
Tlačítko STTL...
...na dálkovém ovladači vpravo vedla tlačítka, jímž se aktivuje (nebo taky deaktivuje) teletext.  Bohužel, zmínka v návodu o tom není, jakož i o jiných funkcích. Panasonic je prostě jako tajuplný ostrov  ;)

65
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 23. 10. 2014, 16:31:02 »
A co jsem napsal včera?  ;)

66
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 23. 10. 2014, 13:53:57 »
Jakože nemůžou testovat, když prší, nebo jak mám(e) Vaše sdělení chápat?

67
Dle tohoto:  http://www.slovaksport.tv/program  bych si tipnul že na jedničce bude s určitým zpožděním záznam.

Právě to opakují. Čili v DVB-T RS 8 nebo Plustelka, která je od včerejška kupodivu volná  ;)

68
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 22. 10. 2014, 23:54:26 »
Fakt, že jo. Je to volné, asi ze všech vysílačů (Krížava), i když TV přesto píše: Šifrováno. Tak to zřejmě bude bonus od nového majitele Towercomu  :D

69
O serveru DigiZone.cz / Re:Redaktor Polák a jeho kanály
« kdy: 13. 10. 2014, 14:41:18 »
Více není třeba dodávat: http://en.wikipedia.org/wiki/Troll_(Internet)

Takže čím více budete na tohoto jedince reagovat, tím více příspěvků on zašle.

Pěkný, nicméně hloupý a naivní pokus, jak maskovat svou neznalost či neochotu připustit pravý stav věcí. V očích znalých a zorientovaných čtenářů tak ztrácíte na kreditu, pane Poláku.
Budu od Vás pozdravovat mého pana profesora, chudák ani si za ta léta neuvědomoval, že tím, že lpěl na dodržování pojmosloví a toto důsledně vyžadoval a vychoval tak mnoho odborníků ve své profesi, že je vlastně celou dobu trotlem. To si nezasloužil.

No, když jste takový puňťa, zkuste alespoň psát bez chyb. Ve svém výše citovaném příspěvku máte dvě chyby! A to raději neupozorňuji na chyby jiné, protože bych musel ocitovávat další a další vaše vstupy  ;D

Kromě toho, pan Polák měl jistě na mysli, že jste trollem, nikoli trotlem, jak označujete v této souvislosti svého pana profesora!


70
O serveru DigiZone.cz / Re:Proč jsou (O)milníky placené?
« kdy: 10. 10. 2014, 13:55:31 »
Nikde to tam nevidím, jedině by ta volba naskočila až po objednání.Ano, až vložíš svůj e-mail, klikneš zaplatit online, tak se rozbalí možnosti platby, mezi nimiž je i platba SMS:

Platební karta /  ePlatby / MojePlatba / mPeníze / Fio banka / superCASH / SMS

71
O serveru DigiZone.cz / Re:Proč jsou (O)milníky placené?
« kdy: 10. 10. 2014, 00:39:23 »
Jenom technická poznámka - proč není možnost jednorázové platby pomocí SMS?

A proč by nebyla? Je. Na posledním místě výběru jako sedmá možnost platby.

72
O serveru DigiZone.cz / Re:Proč jsou (O)milníky placené?
« kdy: 09. 10. 2014, 10:08:25 »
A tobě připadá 50 Kč za jeden článek normální? No mně teda, ani v rozvinuté kapitalistické společnosti, ne.

73
O serveru DigiZone.cz / Re:Proč jsou (O)milníky placené?
« kdy: 09. 10. 2014, 10:03:51 »
Pánové, počítejte se mnou. Předplatné pro fyzické osoby za rok 950 Kč. Denně vychází minimálně jeden placený text (vždy je to sledovanost, případně jako hlavní článek rozhovor, analýza nebo něco podobného). Dejme tomu, že ty texty by tedy denně byly dva. Vypočítejte si 950 Kč (rok) : 365 (počet textů za rok), případně ještě : 2 (dva texty denně) a dostanete se na směšnou částku. Takže se ptám, opravdu je to předplatné pro vás tak drahé?

Obávám se, že jste ne příliš správně pochopil, oč autorovi vlákna šlo. To přece není o tom, zda placený článek v kontextu jednoho roku vyjde třeba na dvě koruny. Protože obsahem předplacených článků jsou rozličná témata, přičemž ne každý právě kvůli té směsici je ochoten zaplatit 950 Kč. Tedy zaplatit i za to, co jej vůbec nezajímá.
Představte si, že vás zajímá nějaký technicky zaměřený časopis. Přitom najednou se radakce zmátoří, zdraží jej o 500 Kč ročně s tím, že třetinu obsahu bude věnovovat ženské a mužské módě. No zůstanete nadále předplatitelem takového časopisu?
Jak můžete chtít po lidech, aby si vstupovali do placené sekce za 950 Kč, když jej kupříkladu zajímají jen a pouze články pana Poisla? A protože tyto články jsou výsostně technické zaměřující se na stále se vyvíjející tematiku, v níž stále spousta lidí dělá chyby, leccos si špatně vysvětluje, takže by právě proto měly být přístupné všem. A nebo, když už - nabídka: Seriál článků p. Poisla o milnících české digitaliazace: 20 Kč.

74
Jenomže za analogu se na Velké Javorině vysílalo všesměrově s ERP na K56 456 kW! Dnes do ČR směruje výkon +-  cca 1 kW, navíc opačné, vertikální polarizace. Zbytky signálu z Velké Javoriny, pokud tedy vůbec na Ostravsku stabilně zachytitelné, jsou ve srovnání s intenzitou přesahu K50 z polského krakowského vysílače naprosto zanedbatelné, což platí prakticky pro celou Moravskou bránu. Kromě toho pro kótu Veselský kopec se skutečně už žádný jiný kanál mezinárodně zkoordinovat nedá. Teď už je to buď, a nebo. Buď K56, nebo prostě nic...

Nesmysl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! K56 z VJ se běžně v STA v jižních destinacích Ostravy i nyní (v dobách DVB-T) běžně používá na výškových domech! Signál je kvalitní a netrpí neduhy, které souží K52! Nevhodná SFN mezi Krížavou a Čadcí a hlavně je na VJ daleko lepší tererénní profil než na TXy s K52!!! A co se K52 z VK týče, tak opět doporučuji kontaktovat management ČRa a zjistit si přesné důvody nespuštění RS8 na K52. Jsou čistě ekonomické! Ale to se dá zjistit i přes management tv stanic, které v tomtu muxu vysílají.  A K50 v destinaci Ostrava hraje na x desítkách STA i ITA naprosto bez problémů a nějaké rušení z TXu Kraków nebylo nikdy nikým oznámeno (aspoň u našich instalací). Co instaloval někdo jiný a má problémy, za to si musí nést plnou právní, technickou i politickou zodpovědnost sám a sám!

A bez těch vykřičníků by to nešlo? To se u toho psaní tak durdíš, nebo co?  ;D
A pokud se týče VK, tak jak už jsem psal - necháme to koňovi. Nemá smysl o tom diskutovat. Když si vezmu, co všechno jsi tady v červnu k VK a K52 napsal, kdy už mi bylo známé, že se s vysokou mírou pravděpodobnosti vysílat nebude, a proč se vysílat nebude, tak bude nejlepší, když si ony důvody každý ponecháme a ČRa šíření, či nešíření RS8 z VK zcela jistě časem vyřeší samy.  I když - aby bylo vysíláni na K52 neekonomické a na K56 pojednou ekonomické ... ? ;)
   

75
Nemontoval se na VK novy antenni system??

Montoval, ten už tam je od jara.

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 59

reklama