reklama

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Petr PetrK

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 59
46
Jen taková drobnost-Veselák vysílá všesměrově.

Zcela všesměrově asi ne. Anténní systém tvoří vždy dvě "rakvičky" nad sebou ve směrech sever-východ-západ-jih. Takže nějaké útlumy mezi nimi se jistě najdou  ;)

47
Vysílač na Veselském kopci před dvěma minutami spuštěn  ;)

48
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Nove koordinace CR
« kdy: 20. 04. 2015, 14:43:24 »
Nuž trochu si zaspekuluji, i když myslím, že nebudu daleko od pravdy: Jedná se o další vysílač připravované rozsáhlé SFN ve středních Čechách pro RS8. Už tam je Žižkov, Votice, Cukrák a nyní U Doubku, vše K51, ERP 5 kW.

49
I když neznám místní poměry na sídlišti Bělský les - nešel by příjem K56 z VJ nahradit Krížavou K52? Třeba i na dvojče, čtyřče...?
Ono by totiž k zarušení příjmu K56 z VJ v budoucnu tak jako tak došlo, protože tento kanál je dle GE06 přidělen polskému stanovišti Opole-Chrzelice, odkud mají dopady signálů na území Ostravy vesměs podstatně vyšší intenzitu, než z Velké Javoriny.
A totéž se týká i K57.

50
Téma by to beze sporu zajímavé bylo, ale pochybuji, že by Radiokomunikace na to téma chtěli něco říct do doby, než sami budou chtít.

A vidíte - řekly, respektive sdělily (TY Radiokomunikace  ;) ). Ovšem samozřejmě nikoli prostřednictvím tiskové mluvčí. Některé informace se prostě nedají ve známost veřejnosti, dokud není zcela jasno v zákulisí. A tak se mlží, jako že, např., se z Veselského kopce NIKDY nebude RS8 vysílat, protože to je tzv. neekonomické. Přitom leccos bylo už od května 2014 jinak...

51
Tak na vysílači Nový Jičín-Veselský kopec byl v uplynulých dnech namontován nástavec s novým anténním systémem. Zahájení vysílání se blíží.

52
Televizní stanice a jejich program / Re:Prima 2
« kdy: 13. 04. 2015, 19:15:38 »
Chlapi dejte už s tím pokoj. Celý tento výmysl a naprostý nesmysl s názvem Prima2 tu omílají furt dokola stále stejní lidé. Že by na jaře stále nuda?

Další stanice Primy nesmyslem je, podobně jako Novy. Ale např. já si tu pitomost nevymyslel, vytroubila to samotná Prima, tak se, Dane, nediv, že se občas objeví teorie, kam tu "novou" stanici eventuálně v DVB-T strčí. A vidíš snad v této chvíli jinou možnost, než RS8, kdy ČRa získávají příděl dalších vysílačů, i když se loni tvrdilo, že 14 je definitivní počet?

http://www.digizone.cz/clanky/prima-pristi-rok-spusti-paty-program-pracovne-oznaceny-prima-2/

53
Televizní stanice a jejich program / Re:Prima 2
« kdy: 13. 04. 2015, 13:47:36 »
A o čem psal Aleš Kovařík? Nakonec ta Prima 2 zacne vysilat v HbbTV jako ocko express. beztak uz prakticky neni kam ji nacpat v celoplosnych muxech

 A proto byla má odpověď právě taková, jaká byla!

54
Televizní stanice a jejich program / Re:Prima 2
« kdy: 12. 04. 2015, 21:57:18 »
Za nafouknutou bublinu považujete co? To že ČRa plánují spustit další vysílače RS8, nebo před časem avizovaný další program Primy?

55
Televizní stanice a jejich program / Re:Prima 2
« kdy: 12. 04. 2015, 14:26:30 »
Třeba do RS8, když se bude kousek rozšiřovat.

56
Nejen střední Čechy, v dohledné době má dojít ke spuštění i vysílače Nový Jičín-Veselský kopec v de facto nejlidnatější oblasti ČR - v Moravskoslezském kraji. Tak uvidíme. 

57
RS8 má další zkoordinovaný vysílač, a to středočeský Cukrák, K51.  Rozšíření se blíží...  ;)

58
Zemské digitální vysílání (DVB-T) / Re:Slovenské DVB-T
« kdy: 08. 04. 2015, 17:01:57 »
Dovedete si představit, že by pět dnů byl mimo provoz jeden z páteřních vysílačů sítě DVB-T, aniž by o této skutečnosti byla veřejnost informována?
Samozřejmě, že signál MUXu 2 na K52 vysílač Žilina-Krížava šíří jako obvykle - tedy bez výluky či dlouhodobé poruchy  ;)

59
@Alex Gaga: Těm jednodušším jako ty se může zdát, že si platí Českou televizi. Ale tak to opravdu není. Platíš si vlastnictví televizního přijímače. Tečka.

A proč ty poplatky končí přímo na účtě ČT, a ne ve státní rozpočtu?

...zase kdosi bazíruje na ptákovině nehledíc na fakticko-praktickou podstatu věci. 

60
A jak, pánové, vysvětlíte, když je podle vás všechno v RS7 nebo muxu 4 OK, skákající texty v EPG nebo scházející či zkomolená slova, když v té stejné chvíli je EPG téhož programu se shodným obsahem v muxu 1 nebo 2 naprosto bezchybné?
A nepište, že za to může nekvalitní signál. Nemůže, ten je zcela v pořádku. Jako že i tv Panasonic dva nebo tři roky, kdy byly vyrobené, za "staré krámy" neschopné korektně akceptovat Pařízkovy muxy, kdyby byly náležitě nastaveny, nepovažuju taky.

P.S. Kromě muxů ČRa, v nichž se žádné popisované chyby neobjevují, konstatuji totéž o muxech Towercomu i Emitelu. Žádné "pařízkoviny" v nich nenacházím, ať čučím sebevíc  ;)

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 59

reklama